AK Parti Karabük Teşkilatı, geçtiğimiz hafta sonu Yenice, Safranbolu, Eskipazar ve Eflani ilçelerinde İlçe Danışma Meclis Toplantıları gerçekleştirdi

AK Parti Karabük Teşkilatı, geçtiğimiz hafta sonu Yenice, Safranbolu, Eskipazar ve Eflani ilçelerinde İlçe Danışma Meclis Toplantıları gerçekleştirdi.

İlçe Danışma Meclis Toplantılarına AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş, AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti Genel Merkez Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Mehmet Ceylan, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul ve AK Parti Karabük İl ve İlçe teşkilatları katıldı.

İlçe Danışma Meclis Toplantılarında konuşma yapan AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 2023 vizyonu doğrultusunda Karabük ilçelerine gerçekleştirdikleri çalışmalara değindi. 

İlçe Danışma Meclis Toplantısında AK Parti teşkilatları olarak Karabük’te vatandaşlara hizmet etme gayreti içerisinde olduklarını vurgulayan AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti’nin sadece bir siyasi parti olmadığını, bir dava partisi olduğunu dolayısıyla tüm teşkilat mensuplarının bu davaya sımsıkı sarılması gerektiğini belirtti.

AK Parti İlçe Danışma Meclisi Toplantılarında konuşmaların ardından teşkilat sunumları gerçekleştirildi. İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen ve İl Genel Meclis Üyeleri İl Özel İdaresi çalışmaları hakkında İlçe Danışma Meclisi Toplantısında bilgilendirme gerçekleştirdi. Eflani İlçe Danışma Meclis Toplantısında Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul ise Belediye çalışmaları hakkında bilgilendirme yaptı.

AK Parti İlçe Danışma Meclis Toplantılarının devam edeceği belirtildi.