YENİCE ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM DÖNEMİNE HAZIR

Yenice'de Üniversite Öğretim Dönemi Hazırlıkları Vali Gürel Başkanlığında Değerlendirildi

Yenice 16.08.2022, 16:51
399
YENİCE ÜNİVERSİTE ÖĞRETİM DÖNEMİNE HAZIR
banner131
banner36

2022-2023 Eğitim öğretim dönemi öncesi Karabük Üniversitesi Yenice Meslek Yüksekokulunu tercih eden öğrencilerin barınma, ulaşım ve güvenlik konuları Vali Fuat Gürel Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda değerlendirildi.

Yenice Kaymakamlığı Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıda Yenice Meslek Yüksekokulunda Eğitim gören öğrenci sayıları hakkında Vali Fuat Gürel ve katılımcılara bilgiler veren Gençlik ve Spor İl Müdürü Coşkun Güven, Yenice ilçesinde 87 erkek ve 38 kız olmak üzere 125 2'inci Sınıf öğrencisinin bulunduğu, İş Sağlığı ve Güvenliği Programı, Raylı Sistemler Makine Teknolojileri Programı ve Bilgisayar Programcılığı için 150 kontenjan belirlendiğini, 1 ve 2'inci Sınıf öğrenci sayısının 275 öğrenci olmasını beklediklerini ifade etti.

KBÜ Yenice Meslek Yüksekokulunu tercih edecek öğrencilerin barınma, yemek, güvenlik durumları hakkında Yenice Kaymakamı Yasin Erdem ve Muhtarlardan bilgiler alan Vali Fuat Gürel, 12 Eylül'e başlayacak 2022-2023 Eğitim öğretim yılı öncesinde gerekli çalışmaların tamamlanması yönünde talimat verdi. 

Öte yandan Vali Gürel, Mahalle Muhtarlarına sorumluluk bölgelerindeki kiralık evlerin tespitinin yapılarak Kaymakamlıkla bilgi paylaşımında bulunmalarını istedi.

Yorumlar (1)
ahmet amca 1 ay önce
nasıl bir başarı bu nasıl bir istikrar .süreklı secım kaybedıldı merkez dahıl nerdeyse tum ilçe belediyleri kaybedildi chp br vekıl kaptırıldı.iki ilçe hariç kazana bildiğimiz belediye yok.karabük başarı istikrar ve çalışma buysa önümüzdeki seçimde sonuç belli .söz milletindir bekleyelim görelim...
banner11
banner12
15
açık
banner125
banner18
banner74