VALİ GÜREL'DEN KAYMAKAM YANDIMATA'YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Vali Gürel, Yenice Kaymakam Vekili Gizem Yandımata'ya "Hayırlı Olsun" ziyaretinde bulundu

Yenice 01.09.2022, 13:11 01.09.2022, 13:20
389
VALİ GÜREL'DEN KAYMAKAM YANDIMATA'YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
banner36

Vali Fuat Gürel, İçişleri Bakanlığı Olur'u ile Yenice Kaymakam Vekili olarak görevlendirilen Gizem Yandımata'yı makamında ziyaret ederek "Hayırlı Olsun" dileklerinde bulundu.

İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı ve Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Hasan Öztürk ile birlikte Yenice Kaymakam Vekili Gizem Yandımata'yı makamında ziyaret eden Vali Gürel, ilçenin genel durumu hakkında bilgiler alarak yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunup çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Vekili Yandımata, nazik ziyareti için Vali Fuat Gürel ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

Selden zarar gören bölgelerde incelemelerde bulundu

Ziyaretin ardından Vali Fuat Gürel, Yenice Kaymakam Vekili Gizem Yandımata, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Özel İdare Su ve Kanal Hizmetleri Müdürü Abdullah Hüsam ve Yenice Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Fahri Kara ile birlikte Yenice Şeker Kanyonu ile İncebacaklar Köy yolunda devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgiler aldı.

Yorumlar (0)
banner12
17
parçalı bulutlu
banner125
banner18
banner74