İŞTE VATANDAŞLARIN TELEFONLARINA YANSIYAN YENİCE

Yenice'de devam eden yağışlar sonrası derelerin su seviyesi ve debisinin yükselmesi vatandaşların telefonlarına böyle yansıdı

Yenice 27.06.2022, 20:34
3351
İŞTE VATANDAŞLARIN TELEFONLARINA YANSIYAN YENİCE
banner36

Karabük'ün Yenice ilçesinde devam eden şiddetli yağış sonrası derelerin su seviyesi yükselirken, taşkın sebebiyle yollar hasar gördü, tarım arazileri sular altında kaldı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün uyarılarının ardından Karabük'ün Yenice ilçesinde şiddetli yağış etkisini sürdürürken, ilçenin farklı noktalarında hasarlar meydana geldi. Kuvvetli yağışın üç gündür devam ettiği Yenice’de merkezden geçen İncedere Çayı'nda su seviyesi yükseldi. Yenice-Yortanpazarı yolu taşkın suları ile dolunca oluşan hasar nedeniyle yol kısmen ulaşıma kapandı. Olay yerlerindeki ekiplerin çalışmalarıyla yol kısa süre sonra tekrar açıldı.

İşte vatandaşların telefonlarına yansıyan Yenice:

Yorumlar (1)
Yeniceli Vatandaş 3 ay önce
Yeniceliyim, artık kızılaya afada hiç bir şekilde itibarım kalmadı. Sahada belediye işçisi var, polis ve telekom ekibi ile vatandaş çalışıyor. Bir tas çorba bir bardak su dağıtamadı kızılay ve afad. Kan bağışı için gelmesinler Yeniceye. Bu kadar vatandaş çekim yapıyor sahada kimlerin olduğu net ortada.
banner12
19
kapalı
banner125
banner18
banner74