Karabük Net Haber

VERGİLİ’DEN DE, ŞAHİN’E SERT CEVAP

VERGİLİ’DEN DE, ŞAHİN’E SERT CEVAP
Bu haber 07 Mart 2014 - 18:37 'de eklendi. 21 kez görüntülendi.

vergilidende-sahine-sert-cevap

KARABÜK BELEDİYE BAŞKANI RAFET VERGİLİ;

“ONLAR BİZDEN SONRA ÇİZGİ FİLM GİBİ ALELACELE PROJE HAZIRLADI”

 

“KARABÜK OLARAK ÜLKE SİYASETİNDE SAYIN ŞAHİN’DEN BEKLENTİMİZ BÜYÜK” 

 

“RAFET BEY SEÇİLİRSE, BEN BUNLARI ENGELLERİM DERSE, BUNU NET BİR ŞEKİLDE SÖYLEMESİ GEREKİR”

 

“VATANDAŞI YANILTACAK, YA DA YAPAMAYACAĞIM HİÇBİR SÖZÜ VERMEDİM”

 

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Mehmet Ali Şahin’in kendisi hakkında yaptığı eleştirilerek cevap vererek, “vatandaşı yanıltacak yada yapamayacağım hiçbir sözü vermedim. Kendisi Rafet bey seçilirse ben bunları engellerim derse bunu net bir şekilde söylemesi gerekir” dedi.

MHP’li Belediye Başkanı Rafet Vergili, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin’in kendisi hakkında yaptığı eleştirilere sert cevap vererek bizi yalancılıkla suçlamadan önce biraz düşünmeleri gerektiğini söyledi.

Vergili, kendi projelerinin AK Parti adayı Mehmet Ceylan’a benzediği ve kopya çektiği iddialarında bulunan Şahin’e cevap vererek, “Şuanda biz yapılan bu projelerin o bu kimden kopya edildi kavgasına girmedik. Mehmet Ceylan adaylığını ilan ettikten sonra 10 gün içerisinde derleme toplama projelerle siyasi propagandaya başladı. Mehmet Ali Şahin bey Karabük’le sürekli yanlış bilgilendirilmekte teşkilatı tarafından. Karabük’te yerelde siyasette propaganda üretmeye çalışmakta. Spor vadisi ve 100. Yıldaki Pazar yeri projemizin ilk açıklamalarımız 1 Ağustos 2013 tarihidedir. Diğer bir açıklamamızda detaylı olarak 2 Ekim 2013’de tekrar yapmışız. Yerinde 5000 evler ile Safranbolu arasında yer alan Bulak deresi olduğunu açıkladığımız bütün kayıtlarda mevcut. Alelacele siyasi çalışmalarını yaptıkları gibi bizim hazırladığımız ve açıkladığımız projeler aylar öncesi başladı. Kendileri iki üç gün içerisinde kendilerine uyarlayarak çizgi film gibi alelacele proje hazırladılar. Ellerinde doğru dürüst ne bilgi ne CD nede kitapçık vardı. Bu projeleri ekol haline getiren Karabük’te bizim siyasi çalışmalarımızdır. Mehmet Ali Şahin beyin bunu bilmesinde büyük fayda var. DDY ile 1 yıl önce anlaşma yapılmış imzalar atılmış. Araç çayı ile ilgili 1 yıl önce çalışma başlamış DSİ. 100 yıl mahallesinde bir yıl önce başlamış 6-7 ayda kamulaştırmalar bitmiş. Kalkmış birileri bunları sahip çıkmış, hiçbir şey üretemeden. Onların projesi demir yolunu şehir dışına çıkarıp tünellere geçirmek” dedi.

“YEREL SİYASETTE BİZİM ABİMİZ VE KARABÜK’ÜN BÜYÜĞÜ OLARAK GÖRMEK İSTERİZ”
Kendisi açısından Başbakan hakkında söyledikleri ve bir yerel gazetede yayınlanan yazı ile ilgili çıkan habere de açıklık getiren Başkan Vergili, “Benim açımdan diğer önemli bir konu ise, bayramlaşmada bana sormuş olduğu soru. Bizim bir sohbet ortamımızı Yenice bir gazeteci gizlice kayda alıp gazetesinde yayınlamış. Ben bu gazetede yayınladığını o güne kadar bilmiyordum. Bize gelen bir gazete bile değil. Bunu bana sorduğunda benim böyle bir beyanım gazetecilere yoktu ve böyle bir söz söylemedim dedi. Birkaç gün sonra o gazetenin ortağı olduğu televizyonda bu ses kayıtları yayınlandı. Ben daha sonra olayı hatırlayarak özür beyan edecek şekilde yani, sözleri inkar etmiyoruz ama kendisine yanlış beyanda bulunduğum için özür diledim. Bu bir erdemliktir. Bunu kabullenmesi gereken bir erdemlik olduğunu ben şahsım olarak bu kanaatte düşünüyorum. Biz onun refüze edileceği her olayı göğüslemek ve onu Karabük’ün abisi olarak kabul ederek onun aleyhinde olacak her türlü konuyu biz elimizden geldiği kadar engellemeye çalıştık. En önemli örneklerinden bir tanesi bir ulusal haber ajansına düşecek onun arkasından yuhalanma kasetini ben gece gazetecileri çağırarak ulusal basına gitmemesi için ricada bulundum ve yayınlatmadım. Kapalı spor salonunda bir gençlik eğlencesinde siyasi propaganda yaptıkları sırasında arkasından yuhalanma olayının ulusal kanallarda yer alamaması için ricada bulundum. Biz onun Türkiye’nin genel siyasetinde her zaman en iyi yerde olmasını isteriz. Yerel siyasette bizim abimiz ve Karabük’ün büyüğü olarak görmek isteriz. Bir gün Ankara’ya giderken kendisine uğurlarken, bir isteğin var mı dediğinden ise dua edin teşekkür ederim dedim. Dua kelimesi kendisine çok ağır gelmişti. Kendisinden bir talebim olduğu zaman her zaman istedim ve hiçte çekinmedim. Bir dua kelimesinin Mehmet Ali Bey’e ağır geleceğini hiç düşünmedim. Sürekli bunu vurgulamakta ve buna anlam veremiyorum” dedi.

“ BİZİMLE ALAKALI KASETE MONTAJ BİLE DEMEDİK”
İstifa ederek Milletvekili olacağı yönde ve bununla ilgili pazarlık yaptığı yönündeki iddialara ise Vergili, şu açıklamayı yaptı:

“MHP’nin terbiyesinde genel merkezi ile bir pazarlık kesinlikle olmamıştır. Onların kendi AK Parti, içerisinde bu tür pazarlıkları olabilir ama bizim MHP’de Milletvekili adaylığı ile ilgii hiçbir şekilde pazarlığımız olmamıştır. Söylememde parti terbiyesine yakışmaz. Mehmet Ali beyin bilmediği konular hakkında yorum yapmasını beklemezdim. Genel Merkezin talimatları doğrultusunda bize nerede görev verilirse, biz bunların hiçbirine itiraz etmeyiz. Bizim particilik anlayışımız budur. Genel seçimlerde kendisi milletvekili seçildiği günün akşamı gidip tebrik ettiğimde ve partim tarafından bile eleştirildim. Biz kendisine bu derece samimi tavır ve yaklaşımda bulunmaktayız. Eğer Rafet vergili seçilirse ben bu projeleri yaptırtmam diyebilir. Üstüne basa basa söylüyor bu projeleri devlet yapar diyor. Bizde devletle işbirliği içinde olacağız ama bunu devlete yük olamadan yaparız diyoruz. Devlet dışında yapacağız demiyoruz. Devletin hükümetin birimleri ile koordinasyonlu bir şekilde çalışmamız gerekli. Rafet bey seçilirse ben bunları engellerim derse bunu net bir şekilde söylemesi gerekir. Biz onu sürekli kendimize büyük ve abi olarak gördüğümüz gibi, yerel siyasette de bir abi ve büyük olarak görmek istiyoruz. Kelimeler üzerinden konuların istismar edilmesini kendisine yakıştıramıyorum. Karabük olarak ülke siyasetinde kendisinden beklentimiz büyük. Karabük içinde beklentimiz büyük. Biz seçildikten sonra taleplerimizi iletiriz yaparlar yapmazlar kendileri bilir. Yalancılıkla itam ederken, vatandaşlara kendilerinin verdiği sözlerde var. Yapmış olduğum siyasette vatandaşı yanıltacak yada yapamayacağım hiçbir sözü vermedim. Kendileri de 2,5 sene önce siyasi propaganda yaparken Karabüklülere verdikleri sözler var. Bunları hatırlatmakta fayda var. Kendisinden rica ediyorum yalancılıkla suçlamasın. Yapılamayan işlerle itham edebilir. Ben olan hadiseye montaj bile demedim. O kaset için montaj bile demedim. O gazete tamamen gizli bir çekim yaparak yayınlamış. O arkadaş ve yayınlayan kurumla ilgili dava bile açmadım. İstersem bugün dahi bu davaları açar ve o ki kurumu zor duruma sokabilirim. Biz bunları inkar etmiş filan değiliz. Olan hadiseleri kabulleniriz ve söylediğimiz sözlerin arkasından durur cevabını veririz. Fevri bir harekette bulunarak karşı tarafı rencide edecek söz söylersek de özür dileriz. Onun için Mehmet Ali Şahin bey bizimle ilgili hassa düşünerek söylemesi memnun eder.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
38 ADET YORUM YAPILDI
kamil yılmaz10 Mart 2014 / 11:52 Cevapla

Bu günlük bu kadar devamı gelecek her gün 5 madde sana yeter. Hakkında yazılacak o kadar çok şey varki. 30 marta kadar 100 madde çıkar.. Sayın verigili.. Hani ‘Kuzey’in Yıldızı’diyordun ya senden OLSA OLSA ^’Kuzey’in Yalancı Pehlivanı^”olur

  kim tutar seni11 Mart 2014 / 01:15 Cevapla

  VERGİLİ’DEN KORKUYA KARABÜK’E KİMLERİ GETİRDİNİZ HAZIR BAŞBAKAN GELMİŞKEN KARABÜK’TEN ADAY YAPIN BELKİ KAZANIRSINIZ… HADİ SİZ OYUNUNUZU OYNAMAYA DEVAM EDİN KİMDİ GÜDEK SOYLUYDU SIRADAKİ GELSİN…..

kamil yılmaz10 Mart 2014 / 11:48 Cevapla

5_Yaptığın asansör ve yürüyen merdivenler için Belediye kasasından kaç para çıktı. Eğer akıllı bir belediye Başkanıysan bunları bedavaya getirebilirdin. Her bir projeye isim hakkı vererek sponsor bulunabilirdi.. Sen işadamısın bu işleri bilmen gerekir

  kim tutar seni11 Mart 2014 / 01:24 Cevapla

  ARADAKİ FARK O VERGİLİ İŞ ADAMI SEN İŞİN ADAMI… BU AKILLARI VERGİLİ’DEN ÖNCEKİ BELEDİYE BAŞKANINA NEDEN VERMEDİN.. GECELERİ POSTER ASACAGINA BİRAZ KARABÜK İÇİN ÇALIŞSAYDIN.

kamil yılmaz10 Mart 2014 / 11:46 Cevapla

4_Ekmeğini yediğin partinin efsane Genel Başkanı rahmetli Alparslan Türkeş’in ismini yaptığın Kent Meydanına veremeyecek kadar ikiyüzlüsün. Mertsen, vefalıysan ve bu davanın ekmeğini yediysen bu meydana bu ismi vermeliydin. Veremezsiiiiin.. Neden CHP seçmenini ürkütmemek için değil mi?

  kim tutar seni11 Mart 2014 / 02:07 Cevapla

  İKİ YÜZLÜ ARIYORSAN ÖNCE Bİ AYNAYA BAK BELKİ TANIRSIN AYNADAKİNİ. RAFET VERGİLİ ALDIGI OYUN %90 NI KENDİ BAŞARISIYLA ALMIŞTIR SİZİNKİLER GİBİ BAŞBAKANIN GÖLGESİ ALTINDA DEGİL. İŞİ EHLİNE TESLİM EDECEKSİN

kamil yılmaz10 Mart 2014 / 11:43 Cevapla

3-Sayın Vegili AK Parti’yi dini siyasete alet olmakla itham ederken; 2009 seçiminde seçmenlere kaç başörtüsü, kaç Kuran_ı Kerim dağıttın.. Açıklasana. Sen den olsa olsa demogog olur.

  kim tutar seni11 Mart 2014 / 01:45 Cevapla

  HADİ SENDE AÇIKLA KİMLERİN EVİNE MAKARNALAR VE KÖMÜR CUFALLARI GİTTİ. RESMİ ARAÇLARLA NASIL PARTİ ÇALIŞMALARINA GİTTİNİZ ONLARI DA AÇIKLA FATİH SKANDALINI DA AÇIKLA .

   BURHAN11 Mart 2014 / 13:33 Cevapla

   UĞRAŞMAYIN ŞUNLARLA İSMİ BİLE KAMİL YILMAZ DEĞİL YALANCININ.

kamil yılmaz10 Mart 2014 / 11:40 Cevapla

2-Rafet Vegili bu dönem Belediye Başkanlığı kazandığı takdirde Karabük Halkını yarı yolda bırakacaktır. Yıllardır bu partinin çilesini çekmiş Merkez İlçe Başkanı Feramuz Akbulut’un kardeşi Hanfendinin Belediye Meclisi üyeliği kontenjanına yazılmasını bahane edip milletvekilliği adaylığını garantiye almak için teşkilatları görevden aldırmıştır. Buna Anadolu tabiriyle”Dağdan geilp, bağdakini kovmak derler”. Sen bu partinin çilesini çekmiş insanların emeğine saygı göstermeyen birisin Sayın Vergili. Ayrıca İl Başkanı diye atattığın şahıs yılların bürokratı ama daha seçim kanunu öğrenememiş biri ve sen partiyi aday olma koşullarını bilmeyen birine teslim ettin. Amaç Rafet Vergili’ye biat değil mi….

  kim tutar seni11 Mart 2014 / 01:31 Cevapla

  SENDEKİ YARA BÜYÜK KARDEŞ ANLAŞILDI. SENİN DE OYUNUNU BOZMUŞLAR…

kamil yılmaz10 Mart 2014 / 11:31 Cevapla

1-Rafet Vergili maaş almıyor diyenlere.. “Belediye Başkanlığından aldığı maaşı öğrenci bursu için vakfa bağışlıyorsa, bu Belediye Başkanlığından aldığı maaşla hayır yaptığı anlamına gelmez mi? İnsanları maaş almıyor diye kandırmayın. Nasıl ailesi adına okul yaptığında vergiden düşüyorsa belediyeden aldığı maaşla hayır yapıyor.. anlayın artık, Bir laf vardır ”Şeyh uçmaz müritleri uçurur ”diye.. Vergili taraftarlarına sesleniyor. Sahte şeyhler oluşturup Karabük^ün Kaderi ile oynuyorsunuz

  kim tutar seni11 Mart 2014 / 01:34 Cevapla

  ÜNÜVERSİTE Yİ KİM YAPTI DİYE SORSAM AKP YAPTI DERSİN DEMİ HANGİ AKP LİNİN CEBİNDEN PARACIKTI Bİ AÇIKLASANA BİZDE ÖGRENELİM.

isyankar09 Mart 2014 / 18:44 Cevapla

M.ALİ ŞAHİN BEY KAÇ DÖNEMDİR MİLLETVEKİLİ ÖYLE ÇOK GÖREVLER ALDI Kİ İKİNCİ ADAM DENDİ AMA BÖLGESİNE NE YAPTI BANA YÜZME HAVUZU HASTANE DEMEYİN BUNLAR YETER MİYDİ KASTAMONUYA MURAT BAŞESKİOĞLU NELER YAPTIRDI DİĞER BAKANLARDA KENDİ İLLERİNE NELER YAPTIRDI ÖZELLİKLE DOĞUYA BAKIN BENCE KARABÜKLÜNÜN UYANMA ZAMANI GELDİ ŞİMDİ M.ALİ BEY BAŞBAKAN OLACAK DİYEMİ BEKLEYECEK BU HALK OLMAZSA NE OLACAK GARANTİSİ Mİ VAR BUNUN OLDU DİYELİM KARABÜK BÜYÜK ŞEHİRMİ OLACAK YATIRIMLAR KARABÜKE AKACAK MI LÜTFEN KENDİMİZİ KANDIRMAYALIM MİLLET VEKİLLERİNİN KARABÜKÜ FALAN DÜŞÜNDÜĞÜ YOK BENCE SEÇİMDE HERKES KARABÜKÜ ARIYOR. DOĞU VE GÜNEY DOĞUNUN VEKİLLERİ HALKINI MECLİSTE NASIL KARŞILIYOR BİR BAKIN İŞLERİNİ HALLEDİP YATACAK YERLERİNDEN BESLENMESİNE KADAR ONLAR AYARLIYORLAR.BİZDE İÇERİ ZOR GİRİYORUZ.ELİNDEKİ OYU İYİ KULLANIN DERİM SEÇİMDEN SONRA HERKES KENDİ YOLUNA DERLER.

  KERİM ŞEN10 Mart 2014 / 11:23 Cevapla

  ÇOK HAKLISIN SEVGİLİ HEMŞERİM.. YETER ARTIK KARABÜK BU FREN BALATASI SİYASİLERDEN KURTULMASI GEREK. BAŞBAKANLIK FALAN BEKLEMESİN ÖYLE KİMSE TAMAMEN OY ALABİLKMEK İÇİN KELİME OYUNU BUNLAR.KANDIRMAYALIM BİRBİRİMİZİ… GEÇMİŞTE 3 ŞİMDİ İSE 2 MİLLETVEKİLİ VAR. BİR KAMER GENÇ OLAMADILAR YAZIKLAR OLSUN. ADAM MUHALEFETTE OLDUGU HALDE TUNCELİYİ ŞAHA KALDIRDI, HALKDA BAĞRINA BASTI,, BUNLAR MİSYONUNU TAMAMLADI, YOL VERİLMESİ GEREKİR ARTIK.

Taksim09 Mart 2014 / 14:22 Cevapla

Ben şu böyle şu şöyle laflarına girmeyeceğim. Bu bir siyasi konuşma da değildir. Hangi partiden olursanız olun hiç fark etmez. Önümüzdeki Ağustos ayında malum Cumhurbaşkanlığı seçimi var. Başbakan nasip olursa, halk da seçerse köşke çıkacak. Partiyi ve Başbakanlığı Mehmet Ali Şahin’e devredecek. Şimdi Karabük’ten milletvekili ve Karabüklü olan bir kişinin memleketi Belediye başkanı başka partiden olması, Başbakan adayı Mehmet Ali Şahin’ini zor durumda bırakmaz mı? Bakınız bir il için büyük fırsatlar 100 yılda bir kere gelir. Ankara’ya güçlü bir Başbakan adayı yollamamız için fırsat bu fırsat. Bir Başbakanın memleketine gelecek yatırımları hayal edin ve farkı görün ve yaşayın. Belediye Başkanı, Rafet Vergili, Mehmet Ceylan olmuş inanın umurum da değil.

  Aykut09 Mart 2014 / 19:37 Cevapla

  Ne yani M.Ali Şahin başbakan olsun diye hiççç istemediğimiz bir adamı, Mehmet Ceylanı belediye başkanımı yapacağız. Hadi ordan sizde. Mehmet Ali Şahin geleceğini düşünüyorsa bence Rafet bey ile iyi geçinsin. İkide bir saldırıp durmasın. Tüm samimiyetimle söylüyorum önümüzdeki milleetvekili seçimlerinde Rafet bey ile M.Ali Şahin ikisi aday olsun Rafet Vergili o seçimi alır. Millet nasıl başbakana yıllarca sahip çıktıysa şu anda da Rafet Vergili’ye sahip çıkıyor. M.Ali şahin siyasette hep yanındakilerle biryeerlere gelmiş bir kişi. Ya Rafet Vergili? Tırnaklarıyla bir yerlere geldi. Sıfırdan başladı. Banane M.Ali Şahinin başbakanlığından, şu memlekette Ovacıktaki spor kompleksinden başka bir çakılı çivisi varmı?

  sindomina09 Mart 2014 / 20:22 Cevapla

  sayın başbakan başbakan olunca rizeye şerıtın oteli mi dikti de sayın mehmet ali şahin başbakan olursa karabük başkent mi olacak…

  Sami09 Mart 2014 / 23:58 Cevapla

  Taksim iyi ki politika yapmıyorsun. Güya umurunda değilmiş. öyle olursa böyle olur böyle olursa başbakan olur. Teyzemin de bıyıkları olursa dayım olur vesselam. Vergili 5 yıldır muhalefetteki bir başkan olarak eli kolu bağlı mı oturdu. Yapmayın Allah aşkına bırakın bu ucuz politikaları.

  Beyoğlu10 Mart 2014 / 01:19 Cevapla

  Merak etme kardeş Ağustos ayında Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı adayı değil. Başbakanlıkta nasıl kalırım onun telaşına düştü beyefendiler!!!! 3 dönem şartı vardı onu da kaldırıyorlar şimdi. Başladılar ince ince dönüş yapmaya:)

  ziya10 Mart 2014 / 03:02 Cevapla

  Başbakan cumhur başkanı, sayın ceylan başbakan olacakmış! bunları sihirli değneğinle senmi yapacaksın? yandaş kanallardan başka hiç mi başka kanalların haberlerini izlemiyorsun? zaten cumhur başkanı belirlendi! o makama noter katibi çıkmayacak!oraya Cumhur başkanlığı için İlker Başbuğ çıkacaktır! sayın ceylan yıllarca patisinin popiletisiyle istanbul ve antalyada seçmenin ayağına gitmeden ilk sıra adayı yapılıp ta seçildi. son seçimde de karabüke kendi memleketime hizmet için geldim gazıyla vatandaşın ayağına gitmeden seçildi, ama karabüklüde artık uyandı, genel seçimde bile karabüklü artık onu gözden çıkarmış durumda. görüp yaşanacaktır. zaten akepe kendini bitirmiştir, sen hala Cumhur başkanı ve başbakan ataması yapıyorsun, gözlerini açmana da gerek kalmadı, sokağa çıkta kullaklarını açmanı tavsiye ederim..

   ziya10 Mart 2014 / 03:06 Cevapla

   Konumun muhatabı mehmet ali şahin iken sayın ceylan yazmışım, onun için özür dilerim!

ibrahim09 Mart 2014 / 12:21 Cevapla

Sayın rafet vergili beyfendiye sadece mhp liler oy vermemiştir. Bütün karabük bağrına basmıştır rafet beyi. Bu güven ve samimiyet yine başkan yapacaktır.

Ahmet yorulmaz09 Mart 2014 / 01:21 Cevapla

baskanımız serefli bir işadamı olmasıyla dıkkat cekmektedır ve kelıme oyunlarıyla baskanımızı sarsmalarına ızın vermemelıyz cevebı yapıstıran baskanımıza canı gonulden destek vermeyı herzaman ısterız ve mucadelemızı surdururuz

Ahmet yorulmaz09 Mart 2014 / 01:16 Cevapla

BASKANIMIZ RAFET VERGILIYE YAPILAN BOŞ BASKILAR VE KISKIRTMALAR KIMSEYI YANILTMASIN BASKANIMIZ DEDIGINI YAPAN VE YAPACAKLARIYLA SEHRIMIZE DUZEN KURAN BIRIDIR.
HER ZAMAN HER YERDE RAFET VERGİLİ İKTİDARI KARABÜK HALKI MEMNUNDUR BU İKTİDARDAN ÇÜNKÜ HARAMA EL UZATMAKTAN KORKAN BİR BASKANA SAHİBİZ.
SAYGILAR RAFET VERGİLİ KARABÜK BELEDIYE BASKANIMIZA.

Ahmet08 Mart 2014 / 19:22 Cevapla

Hem adamin projelerinin onune geciyorlar hemde onceki belediye baskani ne yapti soleyin bana adam kac park yuruyen merdiven kayabasina asansor sirinevlere cikarken yuruyen merdibven isiklandirma bir suru daha sey yapti siz hala adami kotuleyin bu adam her turlu baskanligi iyi yerine getirdi.

cevat08 Mart 2014 / 02:40 Cevapla

Ağzına sağlık başkanım. Yarım dakika da olsa başkanlık yapsan yinede oyumuz senin. Karabük’te bir belediye başkanı nasıl olur gösterdiniz. Kastamonu,Bartın, Zonguldak,Çankırı, Düzce, Bolu, Sinop hatta Ankara, İstanbul gibi büyükşehirler bile sizi konuşuyor. Hatta Hollanda da bir haber çıkmış, Türkler o kadar tembelleşti ki artık şehirlerine yürüyen merdivenler, asansörler yapıyor diye sizin haberiniz çıkmış. Hollanda, Karabük’ü kendi toprakları gibi dümdüz bir arazi zannediyorlar. Vereceksin onların ellerine pazar çantalarını çıkartacaksın Kayabaşı’nın engin sokağına görecekler günlerini:))) Yolun açık olsun başkanım. Allah senden razı olsun.

hamdi08 Mart 2014 / 00:34 Cevapla

kişi, gerçekten konuştuysa bir lafı kıvırıp montaj tabii ki demez. ama konuşmadığı bir şeyi montajlayarak başka yerlere çekerlerse konuştu derlerse o zaman ne yapacak. demeyen yapmayan kişi yapmadığı işe demediği söze tabii ki itiraz edecek ben öyle demedim diye. şimdi saadede gelelim. deyip te yapmadıkların. çelik camii nerde belediye binası hastane olacak dedin olmadı. 5000 kişye iş veracaktin. fabrika temeli attın İranlı işadamı ile. battı çıktıda battın Karabük e faydası olmayan bir işe 25 milyonu gömdün.

  Murat08 Mart 2014 / 02:02 Cevapla

  Kafanı kumdan çıkartta arkana bir bak. Ne görüyorsun??

   hamdi08 Mart 2014 / 14:20 Cevapla

   kafası kumda olanlar siz partizan MHP’lilersiniz. ben Karabük’te göstermelik yatırım görüyorum. gerçek sorunlar dağ gibi bekliyor.

    Murat08 Mart 2014 / 23:28 Cevapla

    Çıkartmamışsın hala kafanı, dön bir bak arkana!!!

    adil09 Mart 2014 / 04:00 Cevapla

    senin haline üzüldüm hamdi. işsizsen sana verebileceğim bir işim var, ulucaminin tuvaletinin işletiyorum orda tuvaletleri temizler, namaz vakitlerindede namazını kılar, hastalandığında da karşıda devlet hastanesi ne dersin. senin devletinin işbulma kurumu bile adama iş bulamıyorken bir okadarda çok cami varken beş vakti birbirine katan bir insanmış gibi yorum yazıyorsun hastane konusuna gelelim muayne ücret ve ilaç en az 25 tl kaç kez hastaneye gidebiliyorsun seninkiler 200 evlere hastane yaptı yetmiyormu rafet bey tıp fakultesine devretti adamları kolundan tutarak zorlamı oraya sokacak battı cıktı mevzusuda hüsyin erer beyin bir kazığı şhell benzinliğine 80 yıllığına arsayı kiraladı onlarda battı cıktının müşteri kayıpları olacağı gerekçesiyle karşı çıktığından dolayı biraz ilerden battı

    GERÇEK09 Mart 2014 / 17:57 Cevapla

    RAFET BEYİN YAPTIKLARINI SİZİN GİBİ KÜÇÜK BEYİNLİLER ANLAMADI HALA ANLAMAMAKTA İNAT EDİYORSUNUZ…YOLUN AÇIK OLSUN BAŞKAN

beyaz08 Mart 2014 / 00:17 Cevapla

rafet VERGİLİ yide yemeğe çalışıyorsunuz be yazıklar olsun size bu kadar kötü bır insan görmedim ben mehmet ali şahin gibisi inş alır secimi rafet bey

ziya08 Mart 2014 / 00:16 Cevapla

Seçimlerden sonra, sayın mehmet ali şahin kendilerinin gideceği derdinden değil sizin hizmetlerinizi engellemek, ayağındaki ayakkabının bağının bile çözülmüş olduğunu göremeyecek durumda olacak, siz yeter ki halk için çalışmaya devam edin, önce Allah sonra halk size sahip çıkar!!

BURHAN A.07 Mart 2014 / 20:20 Cevapla

HELALİ HOŞ OLSUN SANA VERİLEN OYLARIMIZ. YÜRÜDÜĞÜN BU YOLDA BAŞIN DİK YÜRÜDÜN, HALA YÜRÜYORSUN. YOLUN DAİMA AÇIK OLSUN SAYIN BAŞKAN, SEVGİLİ AĞABEYİMİZ KARABÜKÜN YILDIZI SENİN SONUNA KADAR ARKANDAYIZ. KAZAN KAZANMA SEN GÖNÜLLERİN ŞAMPİYONUSUN ELLERİNDEN ÖPERİM SAYGILARIMLA…

  filiz bakay09 Mart 2014 / 04:22 Cevapla

  Allah rafet vergiliden bin kere razı olsun yaptığı icraatlardan dolayı verdiğimiz oylar helal olsun yine oylarımız sana Karabük onun sayesinde bişeye benzedi Allah yine inş rafet vergiliye nasip eder başkanlığı

BURHAN A.07 Mart 2014 / 18:52 Cevapla

EVET MEHMET ALİ ŞAHİN SANIRIM CEVABINI ALMIŞSINDIR. 🙂 DAHADA KONUŞMAZSIN HERALDE

ÖNE ÇIKAN HABERLER
Güncel Haberler
İLGİLİ HABERLER