ŞAMPİYON TAKIMIN OKUL MÜDÜRÜ TEŞEKKÜR MESAJI YAYIMLADI

Türkiye Kızlar Futsal şampiyonu olan kız takımının Okul Müdürü Gökhan Berat teşekkür mesajı yayımladı

Spor 15.06.2022, 18:48
4111
ŞAMPİYON TAKIMIN OKUL MÜDÜRÜ TEŞEKKÜR MESAJI YAYIMLADI
banner131
banner36

Karabük Atatürk Ortaokulu Müdürü Gökhan Berat, Türkiye Yıldız Kızlar Futsal şampiyonu olan kız okul takımına gösterilen ilgiden ve desteklerinden dolayı bir teşekkür mesajı yayımladı.

Şampiyon olan kız takımının Okul Müdürü Gökhan Berat açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

"2021 - 2022 sezonunda Türkiye Yıldız Kızlar Futsal Şampiyonasında 139 takım arasında namağlup olarak Türkiye Şampiyonu olduk. Bu başarı Karabük ilinin ilk Türkiye şampiyonluğu olmuştur.

Bize bu süreçte maddi manevi desteklerini esirgemeyen; Karabük Valimiz Sayın Fuat Gürel'e, Karabük Milletvekillerimiz Sayın Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş'e Karabük Belediye Başkanımız Sayın Rafet Vergili'ye, Karabük İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Nevzat Akbaş'a, ayrıca Yakup Uzuner'e, Şükrü Saka'ya, Erkan Erhal'e, Adem Aydın'a, Hüseyin Yalçın'a, Murat Sönmez'e, Fatih Ustaoğlu'na, Fatih Çarpraz'a, Salih Yılmaz'a, Ahmet Tam'a, Uğur Seferoğlu'na ve RNK GRUP Eğitim Kurumlarına kızlarıma verdikleri destek için sonsuz teşekkürlerimi sunarım."

Yorumlar (1)
Karabuklu 3 hafta önce
En başta onları yetiştiren başlarında maça çıkan öğretmenine teşekkür etseydin müdür bey ama sıra ona gelmedi protokol ve zenginlerden
banner11
banner12
20
açık
banner125
banner18
banner74