KARABÜKSPOR YENİ SEZONA HIZLI BAŞLIYOR

KARDEMİR KARABÜKSPOR AS BAŞKANI VE BASIN SÖZCÜSÜ ZİYA ÜNSAL BİR BASIN AÇIKLAMASI YAYINLADI &

Spor 17.06.2014, 19:00 17.06.2014, 19:00
14
KARABÜKSPOR YENİ SEZONA HIZLI BAŞLIYOR
banner36

KARDEMİR KARABÜKSPOR AS BAŞKANI VE BASIN SÖZCÜSÜ ZİYA ÜNSAL BİR BASIN AÇIKLAMASI YAYINLADI


 

KARABÜKSPOR YENİ YOL HARİTASINI ÇİZDİ


 

ziya-krbspr-1

Kardemir Karabükspor Kulüp As Başkanı ve Basın Sözcüsü Ziya Ünsal bir basın açıklaması yayınladı.

Ünsal, basın açıklamasında transferler ve kamp çalışmaları başta olmak üzere bazı konularda açıklamalarda bulundu.

Ziya Ünsal yazılı olarak şu açıklamalarda bulundu;
Kardemir Karabük Spor Kulübü olarak genel kurulumuzun yapılması ile Sayın Mustafa Yolbulan’ın Başkanlığında Yönetim Kurulumuz toplanarak kulübün genel yapısı, mali profili, alt yapı, tesisler, transferler ve kamp olmak üzere çalışmalarına ivedilikle başlamıştır. Bu konularla ilgili öncelik transferler ve kamp çalışmalarımız olup neticelenmek üzeredir.

Kulübümüzün kamp programı;

5 Temmuz 2014 saat: 17:00 - Toplanma (Karabük)

8 Temmuz 2014 - Kamp başlangıcı (Davraz)

20 Temmuz 2014 - Hazırlık Maçı

24 Temmuz 2014 – Hazırlık Maçı (Eskişehirspor)

Şu sıralar üzerinde hassasiyetle durduğumuz ve uyarı yapmak durumunda olduğumuz konu; değerli Karabükspor taraftarının mağdur olmaması için yürürlüğe giren     e-bilet uygulaması kapsamında Passolig kartlarını bir an önce almalarıdır. Taraftarlarımızın her birinin kendisine ait fotoğraflı ve Kardemir Karabükspor logolu Passolig kartını almaları gerekmektedir.

Siz değerli basın mensuplarımızın taraftarlara ve tüm Karabük kamu oyuna konunun önem ve hassasiyetinin duyurulması noktasında yardım ve desteklerini esirgemeyeceğini biliyoruz. Taraftarlarımızın, stadımızın kuzey kale arkasında bulunan gişeden, internetten ve Aktif Noktalardan alabildikleri Passolig kartına her maç öncesi maç bileti yükleyebileceklerini biliyorsunuz. Kulüp olarak bizim önerimiz ise; her seferinde bu sıkıntıyı yaşayacaklarına kombine bilet alarak bir defada tüm maçlar için yükleme yapmalarıdır. Bilindiği gibi kombine fiyatları çok makul düzeydedir.

Kuzey kale arkası arka sol kısım 150 TL. geri kalan alt ve üst 200 TL. güney kale arkası tamamen Kardemir çalışanlarına, yeni yapılan kapalı kısım A Blok köşeler 250 TL. orta 500 TL. B ve D Blok yedek kulübeleri arkası 600 TL. C Blok futbolcu çıkış kısmı 750 TL. VİP B Protokol yanı ise 1000 TL. olarak belirlenmiştir. İnternetten, kulübümüzden ve stadımızdaki e-bilet gişesinden Passolig Kartına Kombine Bilet yüklenebilecektir.

Tesislerimiz ile ilgili tüm kamuoyunun bildiği gibi, iki farklı arazi üzerine tesis yapmak programımız içerisinde olup, Kapullu Mahallesi ve Kızılcaören Köyüne yapmayı planladığımız tesis ile hem alt yapının hem de A Takımımızın ihtiyaçlarını karşılayacak ve günümüz koşullarında tesisleşme konusunda çok modern ve ender kulüplerden biri haline geleceğiz. Kardemir Karabüksporun gelişimi açısından bu konunun son derece önemli olduğunu düşünüyor ve bu konu ile ilgili süreci çok yakından ve hızlı bir şekilde takip ediyoruz.

Transfer çalışmalarımız Başkanımız Sayın Mustafa Yolbulan, As Başkanımız Sayın Murat Yolbulan ve Teknik Heyetimizin çalışmaları ile tamamlanma aşamasına gelmek üzeredir. Daha öncede Sayın Başkanımız Mustafa Yolbulan tarafından paylaşıldığı üzere,  Kongo asıllı Domi Kumbela ve Aykut Özer ile ön anlaşma yapılmıştır. Bu gün itibarı ile futbolcumuz Hakan Özmert ile sözleşmemiz bir yıl daha uzatılmıştır. Elazığspordan Onur Ayık yeni sezonda kadromuza katılmıştır. Ayrıca, Beşiktaş Kulübü ile anlaşmaya varılarak Erkan Kaş ve Tanju Kayhan kulübümüze kazandırılmıştır. Ayrıca Gaziantep spor ile sözleşmesini fesih eden Abdou Razack traore ile de anlaşmaya varılmış ve sözleşmesi bu gün itibarı ile  imzalanmıştır. birkaç gün içinde transfer çalışmalarımız tamamlanacaktır.

Bununla birlikte salon sporları ve tüm branşlarda başarılı ve istikrarlı bir kulüp olma anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Karabükspor camiası ve  Karabük kamu oyu nezdinde siz basın mensupları, taraftarlarımız ve tüm Karabük’ün beklentileri yönünde; Sayın Başkanımız Mustafa Yolbulan, Yönetim Kurulumuz, değerli hocamız Tolunay Kafkas, teknik ekibimiz ve futbolcularımız, tüm alt yapı ve salon sporlarındaki sporcularımız ile kulüp çalışanlarımız dahil olmak üzere; Karabük’ü ve Karabüksporu temsil etmenin sorumluluğu bilinci içinde başarılı, kaliteli ve geçen sezondaki başarımızın bir adım daha üstünde bir sezon geçireceğimize olan inancımız tamdır.
Yorumlar (0)
13
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74