Karabük Net Haber
COVID-19
Dünyada Toplam Vaka

Dünyada Toplam Ölüm

Toplam
İyileşenler

Türkiye'de
Vaka

Türkiye'de Ölümler

Türkiye'de İyileşenler

ŞAHİN, SON NOKTAYI KOYDU

ŞAHİN, SON NOKTAYI KOYDU
Bu haber 26 Nisan 2014 - 17:33 'de eklendi. 14 kez görüntülendi.

MEHMET ALİ ŞAHİN “BİZDE TEŞKİLATLAR SEÇİMLE GELİR, SEÇİMLE GİDER”

 

“YEREL SEÇİMLERDE 5 GOL ATTIK, 2 GOL YEDİK”

 

sahin-son-nokta-koydu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük milletvekili Mehmet Ali Şahin, AK Parti Karabük Belediye Meclis ve İl Genel Meclis üyeleri bir araya geldi.

Toplantının başlangıcına katılan basın mensuplarının sorularını da cevaplandıran Şahin, önemli açıklamalarda bulundu.

Yerel seçimlerin değerlendirmelerini de yapan Mehmet Ali Şahin, teşkilatların değişmesi konusuna da son noktayı koydu.

30 Mart yerel seçimlerin ardından İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri ile bir araya gelen AK Parti Genel Başkan yardımcısı ve Karabük milletvekili Mehmet Ali Şahin “Artık seçim geride kaldı. Şimdi önümüze bakmak ve önümüzdeki 5 yıllık süreçte Karabük’ümüze yerel yönetimlerde hangi hizmetlerin ortaya konulması konusunu arkadaşlarımız ile istişare etmek için bir araya geldik” dedi.

Belediye Meclis üyesi ve İl Genel Meclisi üyeleri ile bir değerlendirme yapacaklarını ifade eden Şahin “Belediye Meclisinde AK Parti muhalefet konumundadır ama muhalefette demokrasilerde iktidar kadar önemlidir. Hatta muhalefetin olmadığı yönetimlere demokrasi de denemez. Bu dönemde Karabük Belediye Meclisinde AK Partili üyeler olarak çok canlı bir çalışma yapmayı hedefliyoruz. Mahallelerimizin, Karabük’ümüzün her türlü sorununu Belediye meclisine taşımak ve bunların çözümünü çok ciddi olarak takip etme sorumluluğu ile karşı karşıyayız. Bunu yaparken Belediye meclisinde denetim görevinin belediye kanunun vermiş olduğu denetim görevini arkadaşlarımız en iyi şekilde yerine getirecekler, bunun çabası içerisinde olacaklar. Özellikle yerelde iktidarda olan Belediye Başkanı arkadaşımızın ve Belediye yönetiminin halkımıza vaat edipte yapılması gereken hizmetlerin yapımını çok yakinen takip edecekler” diye konuştu.

2009 yılında vaat edilip de yapılamayan işlerin, yapılan işlere oranını çıkardıklarında yüzde 70 vaat gerçekleşmediğini kaydeden Şahin, konuşmasına şöyle devam etti;

” Şimdi bu dönemde biz belediye meclisi arkadaşlarımız ile 30 Mart’tan önce ne vaat edildi. Karabük’e mevcut yönetim ne vaat etti. Bunları arkadaşlarımız tek tek takip edecekler. Soru önergeleri ile hangi mahalleye hangi vaatte bulunulmuşsa, o mahallede halk meclislerine bundan sonra AK Partili Belediye Meclis üyeleri yapacak.  Bu mahalleye mevcut yönetim şu vaat de bulunmuştu, soru önergeleri ile gündeme getirdik halen bir adım atılmadı. Bu muhalefet şekli mevcut yönetimi de daha dikkatli olmaya sevk edecektir. O bakımdan bu yeni dönem Karabük’te AK Parti grubu olarak farklı bir çalışma tarzını ortaya koyacağımız bir dönem olacaktır. İl Genel Meclisi bazında biz çoğunluğuz. İl Genel Meclisi başkanı da AK Partili bir arkadaşımız. Merkezden seçilmiş arkadaşlarımız buradalar. Kırsal kesimde, köylerimizde şuana kadar yapılmış hizmetler var. Buna ekleyeceğimiz yeni hizmetlerimiz var. Köylerimizin hangi ihtiyaçları eksik, daha da neler yapmalıyız bunları da büyük bir dikkatle arkadaşlarımız takip edecekler, hizmetlerin yerine getirilmesi konusunu İl ve Merkez İlçe teşkilatımızda takip edecekler. Başarının anahtarlarından bir tanesi de takipten geçer. Takip edilmeyen işler genellikle sürüncemede kalır. Ben, Osman Kahveci kardeşim, İl Başkanım, Merkez İlçe Başkanım; merkezde ve ilçelerimizde halkımızın bizden bekledikleri hizmetlerin gerçekleşip gerçekleşmediği açısından bizlerde yakinen takip edeceğiz. Böylelikle önümüzdeki 5 yıllık süreçte Karabük’te daha önce yapılanların üzerine AK Parti olarak yenilerini eklemek ve halkımızın memnuniyetini daha da yükseklere çıkartmak istiyoruz. Bu toplantının yapılış amacı budur.”  

Bir gazetecinin “Geçtiğimiz dönem Karabük Belediye Meclisinde AK Parti gurubu çoğunlukta olmasına rağmen, hemen hemen tüm kararlar oy birliği ile alındı. AK Parti Belediye Meclisi Gurubu bu dönem nasıl bir politika izleyecek” sorusuna, Mehmet Ali Şahin şu cevabı verdi;

“Karabük’ün faydasına olan kararlara bizim arkadaşlarımız destek verecektir. Biz yıkıcı bir muhalefet yapmak için belediye meclislerinde bulunmuyoruz. Faydalı gördüğümüz, yapılmasında önem gördüğümüz işlere ve kararlara biz de destek veririz ama uygun görmediklerimize de muhalefet ederiz. Niçin muhalefet ettiğimizi de arkadaşlarımız özgür iradeleri ile ortaya koyarlar. Tabi önemli olan, vaadedilenlerin yerine getirilip, getirilmediği keyfiyetidir. Bu konuda muhalefet gurubu olarak geçtiğimiz dönemden çok farklı bir çalışma temposunu belediye meclisinde sergileyeceğiz.”

PARTİ İL VE İLÇE YÖNETİMLERİNDE DEĞİŞİKLİK OLACAK MI?

Ak Parti Karabük Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin’e, seçimlerden sonra AK Parti Karabük İl ve Merkez İlçe teşkilatlarında değişikliğin olması yönünde kamuoyunun bir beklenti içine girdiği gazeteciler tarafından hatırlatılınca şu açıklamayı yaptı;

“Bizim prensibimiz şudur; Biz de yönetimler seçimle gelir, seçimle gider. Genel Prensibimiz budur. Tüzüğümüze göre teşkilatlarımızın kongre dönemleri geldiğinde yeniden değerlendirme yapılır. Mevcut yönetimler devam edebilir, başka bir yönetim gelebilir. O zaman değerlendireceğimiz huşulardır bunlar. Bizim Milletvekilleri olarak da farklı bir düşüncemiz yok.”

sahin-son-yaziŞAHİN “YEREL SEÇİMLERDE 5 GOL ATTIK, 2 GOL YEDİK”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, seçim değerlendirmelerini gazetecilerin sorusu üzerine şöyle yaptı;

“Biz seçim çalışmalarına giderken, sahadan 7 -0 galip almayı hedefledik. Yani Karabük’ün 7 Belediyesini almayı hedefledik ama 5-2 galip gelerek ayrıldık, yine galibiz ama 2 tane de gol yemiş olduk. Öyle değerlendirelim. 2009 ile 2014 seçimlerini kıyaslayarak değerlendirmenin daha sağlıklı olacağı görüşündeyim. 2009 Verilerine göre, oy oranımızın artmış olduğunu görüyoruz. Bunun genel seçimlere kıyaslarsak sağlıklı bir neticeye varmış olamayız. İl Genel Meclisi bazında Karabük’te oy oranımız %53 civarındadır. Bu 2009’un çok üzerinde bir rakamdır. Merkez de Milliyetçi Hareket Partisi, Cumhuriyet Halk Partili seçmenlerin desteği ile seçimi almıştır. Sanıyorum CHP’nin merkezde 20 Bin civarında oyu vardır, ama Bin 700 oy almıştır. Bunun dışındaki oyların tamamı MHP’ye gitmiştir. Genel seçimlerde bu böyle olmaz ve dolayısıyla ne zaman yapılırsa yapılsın, Karabük’te AK Parti yine Milletvekili seçimlerinde 2-0 alır.”

KARABÜK FESHANE TANITIM GÜNLERİ NEDEN ERTELENDİ?

Nisan ayının ilk haftası yapılması planlanan ve İstanbul Feshane’de yapılması kararlaştırılan, Karabük, Feshane tanıtım günlerinin neden ertelendiğine yönelik bir açıklama yapan Şahin “Seçimden bir hafta, on gün kadar önce Feshane günlerinin bu yılın sonbaharına kadar ertelenmesi kararını vermiştik. Ertelenme kararını 30 Mart’tan sonra almadık. Peki, neydi sebebi? Vali değişti, yeni valimiz konuya tam nüfus edemediğini söyledi. Vali değişikliği erteleme kararı almamızı tetikledi. Bir de seçim çalışmaları içinde bu hazırlıklara yeteri kadar zaman ayıramadık. Şimdi 25-28 Aralık tarihlerinde ‘Karabük, Feshane Günlerini’ yapacağız. Özel bir nedeni, yada benden kaynaklanan bir neden yok.” Dedi.

DEVLET HASTANESİ KAPANACAK MI?

“Bayır mahalledeki Devlet Hastanesinin kapanıp, kapanmayacağı ile ilgili de bir açıklama yapan Mehmet Ali Şahin “Bu hastane hizmetine küçülerek devam edecek. Bunu kamuoyuna açıkladık. 12 Branşta poliklinik hizmeti vermeye devam edilecek, yoğun bakım olacak, ameliyathane olacak ve acil servisimiz devam edecek. Yeni Genel Sekreterimiz de bizim bu isteğimize uygun bir şekilde çalışma yapmak zorundadır. Bizim ne beklediğimizi biliyor.” diye konuştu.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
27 ADET YORUM YAPILDI
karabük_sevdalısı01 Mayıs 2014 / 18:59 Cevapla

Bu il yönetimiyle hiç bir şey olmayacağını sizde anlayacaksınız ama inşallah bu çok geç olmaz. Bence ömer ayar ve ekibinin istifa etmeleri gerekiyor…

İSTENMEYEN ADAM30 Nisan 2014 / 20:45 Cevapla

SAYIN ÖMER AYAR VE EKİBİ BU KARABÜK VE GERÇEK AK PARTİLİLER SENİ SİZLERİ İSTEMEDEĞİNİ DAHA NASIL İZAH EDECEK BİLEMİYORUZ. BU KADAR ANLAMAZLIK KULAK TIKAMALAR İNSANDA GURUR OLMALI YA. BU KADAR KOLTUK SEVDASI … ALLAH YARDIMCIN OLSUN. SEVİLMİYORSUN…………..

mustafa29 Nisan 2014 / 11:22 Cevapla

mehmet ali şahin’in, rafet vergili’yi gizli gizli desteklediğini düşünüyorum zira tüm türkiyede başarısız teşkilatlar görevi bıraktırılırken karabükte halkın yüzde 99’unun istemediğ yönetimi yerinde tutarak 2015’te vergiliyi milletvekili olmasına en büyük desteği veriyor iddia ederim yeni bir yönetimle ama iyi bir yönetimle kesin yine 2 -0 olur yoksaaaaa…..

ahmet28 Nisan 2014 / 23:26 Cevapla

temayül yoklamalarına itibar etmeyecekseniz yaptırmayın bari.tepeden inme adaylarla olmuyor.

Kemal28 Nisan 2014 / 21:27 Cevapla

Sayın editör karabük halkı adına sayın Mehmet Ceylan beye sorarmısınız. Mevcut teşkilatlarla seçimlerde çalıştı gitmediği yer kalmadı acaba kendisi bunlar için ne düşünüyor en doğru cevabı kendisi verecektir. Başka hesap yoksa ortada

hastane28 Nisan 2014 / 18:57 Cevapla

Bayir mahalledeki hastane kapanmayacak dediniz. Hastane fiilen kapali. 5000 evler kapanmayacak dediniz . 30 nisanda kadim doğum ve çocuk tasinuyor.15 gün içinde de hastane toptan kapaniyor. 5000 evlerin uç adet muhterem muhtarida birilerine inaniyor. 5000 evler yakinda koy olur.

karabükün talihi28 Nisan 2014 / 17:09 Cevapla

sayın mehmet ali bey size hayran olan biriyim ve gurula hemşerimiz dediğimiz birisin ama gerçekten karabükümüzün talihiyle oynuyorsunuz biliyoruzki karabük te ömer ayar talihsiz bir il başkanıdır sizin yanınızda yer alması bence uygun değil

kemal28 Nisan 2014 / 12:39 Cevapla

SAYIN BÜYÜĞÜMÜZ DEMİŞ Kİ, 5 GOL ATTIK, 2 GOL YEDİK. SİZ MERKEZİ ALAMADIKTAN SONRA DİĞER YERLERİ ALSANIZ NE OLUR. KARABÜK’E YAPACAĞINIZ EN GÜZEL HİZMET SAYIN İL BAŞKANI VE BURJUVA EKİBİNE İSTİFA ETTİRMENİZDİR.

kemal28 Nisan 2014 / 12:33 Cevapla

SON SÖZÜ MİLLET SÖYLER. GERİSİ TEFERRUAT

MHP'li27 Nisan 2014 / 20:16 Cevapla

Omer ayar cok basarili 3 dönem dir il başkanı kolaymi o koltuğu korumak. Ak Partili arkadaşlar merak etmeyin milletvekili adayı olursa o zaman kurtulursunuz. genel seçim de ayarlanmis delegeler degil halk oy kullaniyor belki omer ayar oy kullanacakları ayarlarim falan diye dusunur. sayin Şahin iki anlamli gol yediniz Karabük te hele kalede ömer ayar durmaya devam ederse defans bu şekilde olursa 3.macta hüsrana ugrayacaksiniz. mhpli olarak bize yasattiklariniz basarilar icin Teşekkürler

Mhpli27 Nisan 2014 / 15:09 Cevapla

Biz Ömer Bey’den gayet memnunuz. Başarılarının !!! devamını dileriz..

GÜNEŞ27 Nisan 2014 / 03:14 Cevapla

Vergili’yi zorla milletvekili yapacaklar, yazık!!! Adam koca yönetimi değiştirdi yahu. Peki Burdur yönetimi niye değişti? Madem partide seçimle oluyor, orada nasıl oldu? Bunu da bir gazeteci arkadaş niye cesaret edip sormuyor anlamıyorum? Burdur’da adamlar bir seçim kaybetti, görevden alındılar. İl yönetimini tebrik etmek lazım, demek ki onlar bulunmaz hint kumaşı. Sandalyeden de memleketten de önemli bu arkadaşlar, valla tebrikler!

helal olsun sana27 Nisan 2014 / 02:45 Cevapla

Tebrik ederim yönetici arkadaş gerçek ak partili sensin bunu ömer beyin duymasi lazim

yönetici27 Nisan 2014 / 02:37 Cevapla

Arkadaşlar rahat olun ben şahsım olarak tabanın sesini duydum dahada duyan çok arkadaşımız var sızlerden rica ediyorum yorum yazmayın artık parti zarar görecek biraz sabredin

fenasi kerim26 Nisan 2014 / 23:27 Cevapla

M.ali bey 5 attik 2 yedik falan bunlar laf salatasi yav koyunde kaybetmisin hala cok attik az yedik falan sen teknik direktor falanmi zannediyon kendini bu yonetimle devam edinde gor bakam onumuzdeki secimleri yazik karabuk kaybediyor bi vatandasin yuzunden birakin bu inadi geregini yapinda daha fazla zarar gormesin bu karabuk.

Sinan Derin26 Nisan 2014 / 22:48 Cevapla

🙂

mehmet ali şahin beye26 Nisan 2014 / 21:32 Cevapla

çok saygıdeğer büyüğümüz mehmet ali şahin bey sizinle ne kadar gurur duysak azdır türkiyemiz ve karabükümüz için çok büyük işlere imza atan bir hemşerimizsiniz inşallah görebildiğimiz kadarıylada inşallah 1 ay içersinde milletimizin başbakanı olacaksınız bununla ne kadar övünsek azdır siz sayın vekilim ve osman kahveci bey karabükümüze neler yaptığınızı sosyal medyadan yerel gazetelerimizden ulusal basından haliyle takip ediyoruz siz bu kadar uğraş verirken sizin karabük teşkilatlarınız sanırım uyuyor siz helvayı yapıyorsunuz eyvallah ama sizin teşkilatınız hazır helvayı pazarlama sıkıntısı yaşıyor ustalar mükemmel lafımız yok ama pazarlamacılar başka şeyler pazarlıyorlar sanırım bugün sizin talihsiz bir açıklamanızı okuduk ve üzüldük karabük kamuoyu ve parti üyelerimizin bir çoğunluğu bu haberi beklemiyordu ben şahsım olarak böyle bir açıklama partimize gönül verenleri derinden yaralamıştır siz bugün parti teşkilatının kalabalık görüntüsüne lütfen aldanmayın zorla toplanan bir kalabalıktı ımesajlar çekildi yalvarıldı bizde oraya geldik sayın büyüğümüz sizden ricam şu durumda belki kamuoyunu takip edemiyor olabilirsiniz ama sizin yanınızda bir vekil daha var en azından ona takip ettirin kahvehanelere gönderin esnaflara göderin haddanelere gönderin kardemire gönderin bir kamuoyu yapsın bakın neler söylüyor sizlere herhalde sizi yanıltacak değildir milletimiz siz vekillerimizden gayet memnun takip ediyoruz ama gerçekten il teşkilatınızdan insanlar rahatsız eğer bu yorumu okursanız ve ya takip ettirdiğiniz bir kişi varsa dikkate almanızı rica ediyorum saygılarımla

paralelciler26 Nisan 2014 / 21:10 Cevapla

mehmet ali bey ister gaye alın ister gaye almayın yalnız parti içindeki benim bildiğim 8 tane il yönetiminde yönetici var hiç iyi şeyler duymuyorum onlar hakkında ömer beyde yakınen tanır sorun kendine bence

gercekler26 Nisan 2014 / 19:48 Cevapla

Karabuk merkezi alamadiktan sonra bütün ilçeleri alsaniz ne olur. züğürt tesellisi. halkin mesajını doğru okuyun. Madem chpliler mhp verdi safranboluda niye vermedi halk aptal degil. rafet milletvekili adayi olur karsisina lütfen omeri aday gösterin akpartiden baska yere oy vermedim ama artik yeter. kongrelerde sanki adil bir secim oluyor oradada insanlari aday cikartmiyorsunuz

karabuklu26 Nisan 2014 / 19:42 Cevapla

Aynen devam edin bu basarili il başkanını milletvekili adayi yapin o zaman son noktayi karabuk halkı koyacaktır. Rafet vergilinin hangi icraatları ni elestirdiniz.bir onceki beleciye meclis üyesini nin cenesini kırdılar kimse sahip çıkmadı. Sadece sizin begenmediginizAv.ismail Altınöz sahip çıktı davasini tek başına takip etti.hicbir akp li meclis üyesi mecliste sesini cikaramaz.

AK PARTİLİ26 Nisan 2014 / 19:25 Cevapla

5.2 galip geldik demek il baskanın soylemiyle oyları artırdık demek kendinizi kandırmaktan baska hic bir sey degildir sayın şahin bu demek oluyorki genel secime kadar bu il teşkilatıyla gidilecek .. bu da demek oluyorki mevcut milletvekili sayısı ak parti 1 mhp 1 oluyor demekki sayın şahin bu il teşkilatının burda kalması ugruna mecliste bir sandalye sayımızın eksik olmasına biz katlanırız .. vaybe arkadas bu il yonetimini ve il baskanını tebrik etmek gerek göz gore gore senin meclisteki sandalye sayısı 1 eksiliyor ama olsun arkadas benim il yonetimim daha onemli diyosun bunu soyleyende kamuoyunda hukumetin 2. adamı olarak bilinen kişi sayın mehmet ali şahin soyluyor. bunlar demekki karabuk u bizden iyi biliyor ne diyelim basarılar fakat agustosta cumhurbaskanlıgı secimi olacak orada karabuk yuzde 65 olarak basbakanımızın cumhur baskanı olması icin destek verecektir ama bu kimseyi yanıltmasın arkadas bu teşkilatla genel secimde bu boyle olmaz 1.1 olur vekillik sayısı ozamanda oylarıumızı artırdık turkusu soylemesin kimse

koskoca türkiyenin ikinci adamı oldunuz ama ne diyeyim çok şeyler yazacam ama partime zarar vermek istemiyorum sadece ömer bey orada kalmamalı derhal bıraktırılmalı

ÖMER AYAR BEY İSTİFA ET26 Nisan 2014 / 18:44 Cevapla

ömer bey partimizi seviyorsan istifa et ben büyük bir sitede ve mahallede oturuyorum kadın kollarında seçimlerde görev yaptım insanlar senin yüzünden parti çalışmalarına katılmadı insanlar seni istemiyor BENCE BU PARTİYE ZARAR VERMİŞSSİN BUNDAN FAZLASINIDA VERME

YAZIK ETTİNİZ PARTİMİZE ÇOK YAZIK HALKIN İRADESİNİ HİÇE SAYIYORSUNUZ MİLLETVEKİLİM ADAMI ZORLA ORADA TUTMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ İNSANLAR ÖMER AYARA İYİ BAKMIYOR ÇÜNKÜ ÖMER BEYDE İNSANLARA İYİ BAKMIYOR BENDEN SÖYLEMESİ VATANDAŞI DİNLEYİN YANINIZDAKİ MENFAATÇİLERİ DEĞİL KULAĞINIZA FISILDAYANLAR ÇOK TEHLİKELİ İNSANLARDIR SİZ VATANDAŞI DİNLEYİN VATANDAŞ PARTİSİNİ SEVİYOR AMA ÖMER AYARI SEVMİYOR

ESNAF26 Nisan 2014 / 18:30 Cevapla

İNSANLAR KENDİ AYAĞINA DEMEKKİ BÖYLE KURŞUN SIKAR MEHMET ALİ BEYDE BÖYLE YAPMIŞ KENDİ AYAĞINA KURŞUN SIKMIŞ BENİM ACİZANE GÖRÜŞÜM YANINIZDAKİ GASINTI HİÇ AK PARTİMİZE LAYİK BİR ŞAHSİYET DEĞİL KIZMAYIN MEHMET ALİBEY GERÇEK BU

KULTİGİN26 Nisan 2014 / 18:23 Cevapla

5-2 GALİP GELMEK, OYLARI 2009 SEÇİMLERİNE GÖRE ARTTIRMIŞ OLMAK SİYASETİN YÜZSÜZLÜĞÜDÜR BU SÖYLEMLER… OVACIK’TA KÖYÜNÜZDE DAYATMAYLA SEÇİMİ KAYBETMEK, KARABÜK’TE TEK BAŞINA OLAN BİR ADAMA YENİLMEK 5-2 GALİP GELMEK DEĞİLDİR..

milletti dinlemiyorsunuz26 Nisan 2014 / 18:21 Cevapla

kusura bakmayın sayın vekiller sizlere millet olarak katılmıyorum. karabük sokaklarını bilmiyorsunuz sizin yanınızdaki insanlar size yanlış bilgi veriyorlar. partimizin yirmi bine yakın üyesi var bunların içinden anket yapın bunun yüzdee 98’i bu teşkilat yapısını istememektedir. bunu sizde biliyorsunuzdur ama neden bunu böyle diyorsunuz anlamakta güçlük çekmekteyim büyük harflerle yazayım siz büyüklerime o zaman KARABÜK BU TEŞKİLATI İSTEMİYOR KARABÜKTEKİ İNSANLAR ÖMER AYARI SEVMİYOR BUNU LÜTFEN DEĞERLENDİRMEYE ALINIZ. ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN


  • Günün haberleri WhatsApp kutunuzda!
    Aşağıdaki kutuya telefon numaranızı yazın, hemen abone olun…

  • ÖNE ÇIKAN HABERLER
    Güncel Haberler
    İLGİLİ HABERLER
    6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.