TÜRKİYE ÖĞRENCİ MECLİSİ ÇALIŞTAYI YAPILDI

banner73
Safranbolu 23.08.2013, 18:07 23.08.2013, 18:07
16
TÜRKİYE ÖĞRENCİ MECLİSİ ÇALIŞTAYI YAPILDI
banner36
20130823AW000257_01Milli Eğitim Bakanlığı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin Ortak Projesi olan "Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Projesi"  Kapsamında Türkiye Öğrenci Meclisleri Başkanları 5. Çalıştayı ilk gün toplantısı Safranbolu’da Yapıldı.

Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan ile Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’unda katıldığı toplantıda Karabük’ün yanı sıra Konya, İstanbul, Adıyaman, Gaziantep, Mardin, Burdur, Tekirdağ, Çorum, Samsun, Kütahya, Tokat, Bayburt, Ağrı, Sakarya, Kocaeli, Gümüşhane ve Muğla İl Öğrenci Meclisleri Başkanları hazır bulundu. Safranbolu Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Hasbi Ünal’ın ev sahipliğinde başlayan toplantı Safranbolu Belediyesine bağlı bulunan Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezinde (SAKEM) gerçekleşti. Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy ve Kaymakam Gökhan Azcan’a gösterdikleri ilgiden ötürü teşekkürlerini sunan gençler, Safranbolu’ya hayran kaldıklarını da dile getirdiler.

Öğlen ve öğleden sonra olmak üzere iki oturumun gerçekleştiği toplantıların arasında verilen öğle yemeğinde konuşan Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Öğrenci Meclisleri Başkanlarına Safranbolu ile ilgili bilgiler verirken, “Değerli gençler eminim ki ileride mutlak ülkemizin yönetiminde çok önemli yerlerde olacaksınız. Bu yaptığınız toplantılar birer sorumluluk göstergesidir. Bunun için sizleri ayrıca tebrik ediyorum. Burada yapacağınız çalışmalardan güzel sonuçlar çıkacağına inanıyor sizlere gerek okul hayatlarınızda gerekse proje kapsamında başarılar diliyorum” dedi.

Başkan Aksoy ve Kaymakam Azcan ile harta fotoğrafı çektiren Öğrenci Meclisleri Başkanları toplantının ardından Safranbolu gezisi yaptılar.
Yorumlar (0)
11
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74