ŞAŞIRDIK MI? TABİKİ ŞAŞIRMADIK..!

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan bu hafta sonunu Safranbolu'da geçirdi.

Safranbolu 13.02.2022, 00:04 16.02.2022, 17:40
4288
ŞAŞIRDIK MI? TABİKİ ŞAŞIRMADIK..!
banner131
banner36

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan bu hafta sonunu Safranbolu'da geçirdi.

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alparslan'a Vali Fuat Gürel, AK Parti Karabük Milletvekilleri, teşkilat yöneticiler ve bürokratlar eşlik etti.

UNESCO Tarafından Dünya Miras Listesine alınan ve ülkenin önemli bir turizm şehri Safranbolu'da Turizm Bakan Yardımcısının ziyareti sırasında gözler Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'yi aradı.

Kalabalık bir heyet ile Safranbolu'da bir çok turistik yerler ile Göktepe Timülüs kazı alanında incelemelerde bulunan Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Alparslan'ın bu incelemelerde yanında Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'nin bulunmaması dikkatlerden kaçmadı.

Edinilen bilgilere göre Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse'nin ziyaret ile ilgisi haberi olmadığı öğrenilirken, CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır ise "Turizm şehrine, Turizm Bakan Yardımcısı geliyor ve o şehrin Belediye Başkanın haberi olmuyor. Şaşırdık mı, tabi ki şaşırmadık." İfadelerini kullandı.

Yorumlar (8)
onuncuköyden 7 ay önce
Belediye başkanının görevi halka hizmet etmektir, turist kafilesine klavuzluk etmek değil, ki hem bilgilendirme yapmayıp sonra da habersiz belediye başkanına neden gelmedi demek absürt bir olaydır.
Abuzer 7 ay önce
Şaşırmayın çünkü kendileri istememiştir gelmesini, isteseler gelirdi, tıpkı her kararı kendileri alıp kimseye haber vermedikleri gibi bundada haber vermemişlerdir. Sonuçta kültür bakanı kültürsüz insanlarla ne işleri olur ki :)))
Ali Cantez 7 ay önce
Kültürsüz insanlar demekle neyi kimi kast ettiniz? Meyvesi olan ağaç taşlanıyor işte.. İstanbuluda Safranbolu daki belediye reisliğini kaybetmenin acısını yaşıyorsunuz.. unutmayın ki halkın tercihine saygıda bulunmayan ne kadar Kültürlü olabilir ki?
ali çantez 7 ay önce
yetkili eğer resmi bir görev kapsamında gelmemişse yani gezmeye dozmaya geldiyse bence sorun yok ama haber verilmiş ve icabet etmemişse reisin bir nedeni olmalı...ve açıklamalı
Safranbolulu 7 ay önce
Şehrin belediye başkanı ve belediye yönetimi Uluslararası bir Fuar olan Emitt fuarında belediye çalışanlarını belediyeyi seyyar satıcı gibi satış yapmaya gönderiyor Vali bey büyük bir r özveri ile Safranbolu nun ve ilin tanıtımı için uğraşırken Turizm şehri dediğiniz Safranbolu nun Belediye yi temsilen ne başkan ne belediye yöneticilerinden kimsenin olmaması belediye yönetiminin ne kadar Safranbolu Turizmine önem verdiğini gösteriyor. Bakan yardımcısının yanında olmaması çok normal
10.köyün doğrucusu 7 ay önce
Selahattin Demirtaşın kitaplarını fuarda sergileyen bir belediye başkanı neden davet edilsin ki?
ERDAL 7 ay önce
özrünüz kabahatinizden büyük.chp nin bu söyledikleri bana pek inandırıcı gelmedi.
ARİF DEREBAŞI 6 ay önce
AKP NİN HER ZAMAN YAPTIĞI EĞER KENDİ PARTİSİ DEĞİLSE BELEDİYE YOK SAYMAK
banner11
banner12
21
açık
banner125
banner18
banner74