SAFRANBOLU'YA ON BİN METREKARE DESENLİ ASFALT

Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Şantiye Amirliği ekipleri, kış sezonu başlamadan çalışmalarını hızlandırdı.

banner108
Safranbolu 01.11.2021, 11:17 01.11.2021, 11:19
459
SAFRANBOLU'YA ON BİN METREKARE DESENLİ ASFALT
banner36

Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Şantiye Amirliği ekipleri, kış sezonu başlamadan çalışmalarını hızlandırdı. Ekipler, ihtiyaç duyulan bölgelerde asfalt, kaldırım ve taş duvar gibi işlere devam ediyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Vatandaşlarımızın rahat bir kış mevsimi geçirmeleri, günlük hayatlarını herhangi bir aksilik olmadan sürdürebilmeleri için ekiplerimiz var gücü ile çalışıyor. Bu bağlamda gerçekleştirilen asfalt serme, kaldırım yenileme gibi çalışmaların yanı sıra, ilçe genelinde 10 bin metrekare alanda 'desenli asfalt' olarak adlandırılan estetik görünümlü kaldırım çalışmamız devam ediyor.” ifadelerine yer verdi. 

Başkan Köse, okullar bölgesinde başlayan desenli asfaltlamanın ilçenin diğer bölgelerinde de uygulanacağını söyledi.
 

Yorumlar (1)
Kasim 1 ay önce
Musalla mah.ramsey karşısındaki mahalle, esenler mah. ve benzinlik üzerinde bulunan doğu kent sitesinin bulunduğu bölgeye safranbolu belediyesi tarafından aynı hizmetlerin yapılmasını talep ediyoruz.
banner11
14
parçalı az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74