"SAFRANBOLU YARDIM İÇİN EL ELE" KAMPANYASI BAŞLATILDI

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin talimatı ile, bölgede meydana gelen sel felaketlerinde mağdur olan vatandaşlar için “Safranbolu Yardım İçin El Ele” kampanyası başlatıldı.

Safranbolu 13.08.2021, 15:58 13.08.2021, 16:18
197
"SAFRANBOLU YARDIM İÇİN EL ELE" KAMPANYASI BAŞLATILDI
banner131
banner36

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin talimatı ile, bölgede meydana gelen sel felaketlerinde mağdur olan vatandaşlar için “Safranbolu Yardım İçin El Ele” kampanyası başlatıldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Hepimizi derinden yaralayan büyük bir felaket yaşandı. Kastamonu, Bartın, Sinop gibi illerimiz ve bağlı ilçelerinde meydana gelen sel felaketinin ardından, Safranbolu olarak elimizden geleni yapmak bizim için görev oldu. Belediyemiz tarafından başlatılan kampanyaya tüm hemşehrilerimizin her zaman olduğu gibi bu gün de destek vereceğinden şüphem yok.

Bu vesile ile sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyor, felakette zarar gören insanlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” diye konuştu.

Afetzedelere el uzatmak isteyen hayırseverlerin, acil ihtiyaç malzemeleri olarak belirlenen; konserve, paketli gıda, su, içecek, bebek bezi, mama, devam sütü, kıyafet, battaniye, pike, hijyenik ped, hasta bezi, kişisel temizlik ürünleri, el feneri, kafa lambası, pil, powerbank, yağmurluk ve çizme ürünlerini; 14 Ağustos Cumartesi (yarın) günü saat 17.30’a kadar Safranbolu Belediyesi Hayır Çarşısı'na gelerek ya da 0 370 725 52 77 numaralı hatta ulaşarak bağış yapabilecekleri duyuruldu.

Yorumlar (0)
banner11
banner12
30
açık
banner125
banner18
banner74