SAFRANBOLU SOKAKLARINA KADIN ELİ DEĞİYOR

Safranbolu Belediyesinin kadın temizlik görevlileri Safranbolu sokaklarında çalışmaya başladı.

banner108
Safranbolu 01.05.2021, 13:50 01.05.2021, 15:29
994
SAFRANBOLU SOKAKLARINA KADIN ELİ DEĞİYOR
banner36

Safranbolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı kadın temizlik görevlileri sokakların temizliğinde iş başı yaptı.

Kadınların ekonomik ve sosyal yaşamda erkekler ile omuz omuza mücadele vermesini, aile bütçelerine katkı sağlamalarını istediklerini kaydeden Belediye Başkanı Elif Köse; “Bu anlamda kadınlarımızın elinin değdiği her yerin güzelleşeceğini biliyoruz. Malumunuz bu gün 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı böylesi önemli bir günde Safranbolu için var güçleri ile çalışan tüm mesai arkadaşlarıma minnettar olduğumuzu da belirtmek istiyorum” dedi.

Safranbolu Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri kentin çeşitli bölgelerinde bahar temizliğine başlarken, kadın temizlik görevlileri de Safranbolu sokaklarında iş başı yaptılar.

Baharın tüm güzelliğinin yaşandığı bu günlerde, sosyal alanların yanı sıra mahalle, cadde ve ara sokaklarda da geniş çaplı temizlik çalışmalarına başlandı.

Kadın temizlik ekipleri yalnızca sokakları süpürmekle kalmıyor, ilçemizin ana arterleri başta olmak üzere birçok cadde ve sokakta yıkama çalışması yaptıklarını dile getiren Belediye Başkanı Elif Köse "Bunların haricinde yine, kullanılan pazar yerleri ve çöp konteynırları da düzenli olarak hijyenik suyla yıkanıyor. Bu noktalarda yaptığımız çalışmaların hemşehrilerimizin sağlığına doğrudan katkısı olacağını düşünüyorum." diye konuştu.

Yorumlar (2)
Levent 8 ay önce
Ben 8 defa Ak parti ye oy verdim. İlk defa hayatım da zatürretten dolayı CHP'ye oy verdim. Ortalıkta o kadar çok adamız diye gezen kişilerden daha delikanlı bir kadın çıktı. İlk seçimde de Meral Akşener e oy vereceğim, şuankilerden daha delikanlı olduğununu düşündüğüm için. Kısacası memleketi Kadınlar yönetse yemin ederim, ülkede kafadan gerilim biter. Adalet gelir, herkes mutlu olacağına adım gibi eminim
İşçi 8 ay önce
Bu bacılarımız belediyeye yeni iş başı yaptılarsa ve bu meslek için gönüllü başvurup çalışılıyorlarsa hem Elif başkanı hem kadın çalışanları yürekten kutlarım inş seçimden önce başka bi departman da çalışıp da ihtimal dahi vermek istemediğim mobing uygulanıp yer değişikliği yapılmamıştır çünkü kendisine bi kadın olan Elif başkana yakışmaz
banner11
12
hafif yağmur
banner17
banner18
banner39
banner74