SAFRANBOLU'NUN TANITIM VİDEOSU BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Osmanlı kenti’ Safranbolu’nun tanıtım videosu büyük beğeni topladı.

banner108
Safranbolu 09.05.2021, 14:52
737
SAFRANBOLU'NUN TANITIM VİDEOSU BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
banner36

UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan Karabük’ün Safranbolu ilçesinin doğal ve tarihi güzelliklerinin gösterilmesi için hazırlanan tanıtım videosu büyük beğeni topladı.

Safranbolu Kaymakamlığı, Osmanlı döneminden kalan han, hamam, cami, çeşme ve köprülerin yanında tarihi geleneksel konakların bulunduğu tarihi ilçe için tanıtım videosu hazırladı. Türkiye’deki korunması gereken yaklaşık 50 bin kültür ve tabiat varlığının bin 125’ini barındıran Safranbolu ilçesinin tarihi ve doğa güzelliklerinin yer aldığı video sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Yorumlar (6)
Murat Ö. 7 ay önce
4.sinifa giden oğlum: Motor reklamı gibi olmuş, dedi. Niçin bisikletçiler, yürüyüşçüler ya da Safranbolu ya gelen misafirler bu videoda yok?
Hakkı yener 7 ay önce
Çok başarısız bir prodüksiyon olmuş
ali osman yilmaz 7 ay önce
Bu mu çok beğenilmiş? Çok başarısız bir prodüksiyon olmuş bu. Tema, müzik senaryo hiçbir done tutarlılığı yok. Neden daha pro bir ekip yada prodüksiyon ile çalışılmamış ki?
Melek Kutlu 7 ay önce
Tarihin başkentinin bu kadar garip bir senaryo ile tanıtılması mümkün mü? Yorumlardaki gibi tema ve senaryosu başarısız. Bu tip çalışmalar YouTube videosu çekmeye benzemez. Artık eline drone alan reklamcı oldu. Bu çalışmaya ödenen bütçe vb merak konusu.
BAYRAM 7 ay önce
Tanıtım videosunun büyük beğeni topladığı kanaatine nereden vardığınızı çok merak ettim. Motosiklet tanıtımı olarak fena değil
Faruk Serim 7 ay önce
Darılmaca gücenmece yok.. Çok KÖTÜ bir çekim. Tanıtım videosu diyemeyeceğim, çünkü bu videonun tanıtımla hiç bir ilgisi yok.
Bugün aynı haber metnini de her yerde okumak da ilginç oldu. Neredeyse ezberledim.
banner11
4
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74