SAFRANBOLU'DA Z KÜTÜPHANE AÇILDI

Safranbolu’da bir Z Kütüphanesi daha hizmete açıldı.

banner73
Safranbolu 16.03.2021, 11:18
543
SAFRANBOLU'DA Z KÜTÜPHANE AÇILDI
banner36

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde ‘Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi’ kapsamında Safranbolu Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Z Kütüphanesi açıldı.

Açılış törenine Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, İlçe Emniyet Müdürü Bülent Yeşilyurt, İlçe Jandarma Komutanı Emrah Aydın, okul idarecileri ve öğretmenler katıldı.

Kurdele töreni sonrası açıklamada bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş; “ Kütüphane açılışına teşrifleriyle bizleri onurlandıran Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz’e ve açılışa katılan tüm kurum müdürleri ve amirlerine ve kütüphanenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederken, Z kütüphanenin okulumuza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kaymakam Türköz, Z Kütüphanenin okula hayırlı olması temennileri ileterek, üretimde emeği geçen başta öğrenciler olmak üzere herkese teşekkür etti.

Törenin ardından İl Millî Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş ve şube müdürleri ile birlikte Safranbolu Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde incelemelerde bulundu.

Okul Müdürü Hayriye Kutlu'dan okulda yürütülen çalışmalar ve eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürü Akbaş, okulun bölümlerini gezerek incelemelerde bulundu

Yorumlar (2)
Mercan 4 hafta önce
İsmi neden özellikle Z kütüphanesi merak ettim
Sedat seçkin 1 ay önce
Z kütüphane nedir, öğrenciler için mi, halk da yararlanabiliyor mu, bunları neden yazmıyorsunuz
13
hafif yağmur
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74