SAFRANBOLU'DA KAR YIĞINLARI TOPLANIYOR

İlçede yoğun kar yağışının başlamasıyla çalışmaya koyulan Safranbolu Belediyesi ekipleri, yol kenarlarında biriken kar yığınlarını toplamayı sürdürüyor.

Safranbolu 31.01.2022, 10:11
149
SAFRANBOLU'DA KAR YIĞINLARI TOPLANIYOR
banner131
banner36

İlçede yoğun kar yağışının başlamasıyla çalışmaya koyulan Safranbolu Belediyesi ekipleri, yol kenarlarında biriken kar yığınlarını toplamayı sürdürüyor. Beyaz örtüye büründüğü andan bu yana Belediyenin yoğun çabasıyla ana arterlerinde trafik ve hayatın akışı devam eden Safranbolu'da, ekipler göreve aralıksız devam ediyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, "Uzun süredir görülmediği kadar kar yağışı alan ilçemizde, hayatın normal şartlarda devam edebilmesi için büyük bir özveri ve tam gün mesai anlayışı ile çalışıyoruz." dedi.

Ekiplerin kentin yüksek noktalarından hareketle kar yığınlarını toplamaya devam ettiklerini ifade eden Başkan Köse, "Geçtiğimiz günlerde Esentepe Mahallemizde, hafta sonu da Sadri Artunç, Kırınköy ve Aşağı Tokatlı bölgelerinde yoğun bir şekilde kar toplama devam etti. Vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz çalışan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." diye konuştu.
 

Yorumlar (0)
banner11
banner12
22
hafif yağmur
banner125
banner18
banner74