SAFRANBOLU'DA BAYRAM TEMİZLİĞİ BAŞLADI

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde ilçedeki mezarlıklar dahil olmak üzere temizlik ve düzenleme çalışmasına başladı

Safranbolu 05.07.2022, 15:16 05.07.2022, 15:21
517
SAFRANBOLU'DA BAYRAM TEMİZLİĞİ BAŞLADI
banner131
banner36

Safranbolu Belediyesi, yaklaşan Kurban bayramı öncesinde ilçedeki mezarlıklar dahil olmak üzere temizlik ve düzenleme çalışmasına başladı.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Bostanbükü’nden başlattığı yol temizliği, yıkama ve çöp toplama çalışmalarını diğer mahallelerde de devam ettirecek.
Müdürlükten alınana bilgiye göre, geçtiğimiz günlerde ilçedeki camilerle başlayan temizlik çalışmaları tüm mahallelerde devam edecek.

Belediye olarak tüm birimleri ile hizmete devam ettiklerini ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse,”Hali hazırda rutin temizlik çalışmalarımızı günlük olarak sürdürüyoruz. Malumunuz bizim için bayramlar çok daha özeldir. Bu anlamda Kurban Bayramı öncesinde her bayram olduğu gibi tüm kentte temizliğe devam ediyoruz” dedi.

Çok Daha Temiz Bir Safranbolu

Amaçlarının çok daha temiz bir Safranbolu için büyük bir gayret sarf ettiklerini kaydeden Başkan Köse, “ Verilen 9 günlük bayram tatili nedeni ile ilçemizi çok sayıda yerli ve yabancı misafirin ziyaret edeceğini düşünüyorum. Onları Korumanın Başkenti olarak anılan Safranbolu’ya yakışır bir şekilde karşılamak istiyoruz. Bu anlamda da çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz” diye konuştu.
 

Yorumlar (0)
banner12
29
parçalı az bulutlu
banner125
banner18
banner74