SAFRANBOLU'DA ASFALT SEZONU AÇILDI

Fen İşleri Müdürlüğü, havanın ısınması ile asfalt sezonuna hızlı bir giriş yaptı

Safranbolu 12.04.2022, 13:12 12.04.2022, 13:40
230
SAFRANBOLU'DA ASFALT SEZONU AÇILDI
banner131
banner36

Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, havanın ısınması ile asfalt sezonuna hızlı bir giriş yaptı. Müdürlük ekipleri, uzun süren kış mevsiminin ardından kentin çeşitli bölgelerinde asfalt yama, parke ve karo taş tamiri, bozulan kaldırımlarda onarım çalışmalarını başlattı.

Belediye Başkanı Elif Köse; Yenimahalle, Emek, Esentepe ve Hüseyin Çelebi Mahallelerinde aciliyet gerektiren çalışmaların yapılmaya devam ettiğini, bunların hızlı bir şekilde tamamlanmasıyla diğer bölgelere geçileceğini söyledi. Belediyenin yaz döneminde tüm ekipleri ile verimli çalışmalar gerçekleştireceğine inandığını ifade eden Başkan Köse, “3 yıllık görev sürecinde olduğu gibi bundan sonra da Safranbolu’ya ve Safranbolu halkına gece gündüz demeden hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.
 

Yorumlar (2)
ali osman kutlu 3 ay önce
Safranbolu yolları belki de tarihinin en bakımsız ve kötü günlerini yaşamaktadır. Bunu bilinçli olarak mı yapıyorsunuz yoksa, gerçekten yolların bakım onarım için alternatif hiçbir bilginiz yok mu? Yıllarca aKAPE zihniyeti bu ülkede yaptığı yollar üzerinden siyaset yaptı. Allah aşkına Fen işleri sorumlusu yada başkan yada başkan yrdleri çıkın bi gezin sokakları caddeleri. Esentepe Mahallesi mayın tarlası gibi. Kıranköyün göbeğinde bir yama yapmıssınız evlere şenlik. Eğer Elif Başkan'a eksi puan yazmak için bunlar bilinçli olarak mı yapılıyor yoksa gerçekten alanında uzman bir fen işleri bakım ve onarım bölümü gerçekten yok mu? Araçlarımıza bizlere yazık. Lütfen Safranbolu için çalışalım.
Karabuklu 3 ay önce
Karabük belediyesi ne zaman baslayacak acaba heryer patates tarlasi
banner11
banner12
30
açık
banner125
banner18
banner74