SAFRANBOLU BELEDİYESİNDEN ÖZEL ÇOCUKLARA DESTEK PROJESİ

Fen İşleri Müdürlüğü ekibi, Hasan Gemici Özel Eğitim Uygulama Merkezi’ne hayvanat bahçesi yapıyor

Safranbolu 06.09.2022, 15:40 06.09.2022, 15:49
573
SAFRANBOLU BELEDİYESİNDEN ÖZEL ÇOCUKLARA DESTEK PROJESİ
banner36

Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekibi, Hasan Gemici Özel Eğitim Uygulama Merkezi’ne hayvanat bahçesi yapıyor.

Özel çocuklara hayvan sevgisini aşılamak ve onlarla vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla Merkez’den gelen taleple çalışmaya başlayan Belediye personeli, evcil hayvan kümesleri ve tel çit yapımını sürdürüyor. Çalışmanın yeni eğitim – öğretim dönemine yetiştirilmesi plânlanıyor.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, eğitim kurumlarının fiziki koşullarını kolaylaştırabilmek için imkânları ölçüsünde destek olduklarını söyledi.  Bu kapsamda, okullarda asfalt, parke taşı tamiratı ve kaldırım gibi çalışmalar yaptıklarına değinen Başkan Köse, “Belediye olarak, eğitim kurumlarının işleyişine katkıda bulunabileceğimiz işler belli.

Onlar için elimizden geleni yapıyoruz. Yeni eğitim – öğretim yılının başlayacağı önümüzdeki günlerde, ihtiyaç sahibi öğrencilerimize kırtasiye malzemesi hediye edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Yorumlar (1)
onuncuköyden 4 hafta önce
YAZIKTIR GÜNAHTIR. Bu çağdışılık, hiçbir canlı esaret altında tutulamaz, yalnızca tedavi etmek için tutup iyileşince doğaya bırakılmalı. Avcılık ve Hayvanat bahçeleri yasaklanmalı. Safranbolu Belediyesini bu yanlıştan dönmeye davet ediyorum.
banner12
19
kapalı
banner125
banner18
banner74