SAFRANBOLU BELEDİYESİNDEN FİDAN DAĞITIMI

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, 50 bin fidanın dağıtımını yaptığı etkinlikte ilginin yoğun olmasından dolayı çok mutlu olduğunu söyledi

Safranbolu 25.03.2022, 16:33 25.03.2022, 16:41
520
SAFRANBOLU BELEDİYESİNDEN FİDAN DAĞITIMI
banner131
banner36

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, 50 bin fidanın dağıtımını yaptığı etkinlikte ilginin yoğun olmasından dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Perşembe Pazarı ve Misak-ı Milli Demokrasi Meydanında vatandaşlara Mahlep, Erik, Tesbih, erik ve elma vb. fidanlar dağıtıldı.

Etkinliğin ardından konuşan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, " Fidan dağıtımına Perşembe Pazarında başlamıştık.  Bir proje kapsamında aldığımız elli bin tane fidanımız vardı. Bu fidanları halkımızla buluşturduk. Dün köylü pazarında köylülerimize dağıttık bugün de Misak-ı Milli Demokrasi Meydanında halkımızla buluşturduk. Hurma, Elma, Erik, Mahlep, Tehbih gibi çeşitli fidanları halkımoza dağıttık. Güzel bir etkinlik oldu. İlginin yoğun olması bizler de hayli sevindirdi.  Elimizde olan birkaç çeşit fidanı da ilerleyen günlerde yeniden dağıtacağız. Halkımızı fidanlarla, fidanları toprakla buluşturmaya devam edeceğiz" diye konuştu.
 

Yorumlar (0)
banner11
banner12
22
hafif yağmur
banner125
banner18
banner74