SAFRANBOLU BELEDİYESİNDEN BİR İLK DAHA

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, bir uygulamanın daha öncüsü oldu

Safranbolu 30.06.2022, 16:53 30.06.2022, 17:01
4299
SAFRANBOLU BELEDİYESİNDEN BİR İLK DAHA
banner131
banner36

Çocuklara ve gençlere olan sevgisi ile tanınan, her fırsatta onlara zaman ayıran Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, bir uygulamanın daha öncüsü oldu.

Perşembe Pazarında Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı çalışmalarını sürdüren Hayır Çarşısı personeli tarafından kurulan ‘Göz Hakkı Manavı’nda pazara çıkan ya da ihtiyaç sahibi olan ailelerin çocuklarına çeşitli meyveler veriliyor.

Standın ilk gününde meyve dağıtımına katılan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Safranbolu Belediyesi olarak çocuklarımızın tüm meyvelerden tatması gerektiğini düşünerek böyle bir stant oluşturduk. Bunu çalışmayı ilk olarak ilçemizin en büyük pazarı olan Perşembe Pazarında gerçekleştiriyoruz” dedi.

Onlar Yarınlarımız

Safranbolu Belediyesi olarak geleceğin büyükleri çocuklar için çeşitli projeler ürettiklerini ve bundan sonra da üretmeye devam edeceklerini kaydeden ve vatandaşlar tarafından yakın ilgi gören Başkan Köse, “Bulunduğumuz her platformda şahsıma ve ekip arkadaşlarıma gösterilen ilgiye de ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Göz Hakkı Manavına dileyen vatandaşlarımızın katkı sağlayabileceği bildirildi"

Yorumlar (8)
Aleyna 2 ay önce
Yarın ilk işim CHP üyesi olmak
Özgür 2 ay önce
Helal olsun. Gerçek sosyal demokratlık budur.
Mehnet 2 ay önce
Safranbolu da bir de köpek sorunu çozulseydi de çocuklar sokaklarda rahatca dolasabilseydi
Yusuf tekin 2 ay önce
Helal olsun başkana. Çok güzel bir uygulama. Aynı başarıyı Safranbolu yollarında ve sokak hayvanlarının rehabilitasyonunda da bekliyoruz. Geçen gün Kastamonu yolu Saka evleri yanında yapılan yeni yolda yarısı yavru onlarca köpek gördüm. O hayvanlarin yeri barınak olmalı.
Bıktık artık 2 ay önce
Hakikaten şaka gibi ya. Ya kardeşim şu yollardaki cukutları Bi doldurun 2 defa ön takım 1 defa rot bası kırdım bu sene
Yenice'li 2 ay önce
Ya şu başkanı tebrik etmemek elde değil. Her yere dokunuyor. Yaşlısına, kadınına, çocuğuna, personeline, çocukla çocuk oluyor. Safranbolu'ya kadın eli değince çok güzel oluyor. Tebrikler Elif Başkan, Safranbolu seninle daha güzel oldu, olmaya da devam ediyor. Darısı diğerlerine diyeceğim ama nerde........)))
Satılmış Uz 2 ay önce
Yaptıklarını takdir ediyoruz ve başarılar dileriz.
Erkan 2 ay önce
Tebrik ederim çok güzel bir uygulama Elif hanım gerçekten bu işi iyi biliyor ... önemli olan bu işte parti değil hizmet kendisini ve ekibini tebrik ederim .mükemmel...
banner12
29
parçalı az bulutlu
banner125
banner18
banner74