SAFRANBOLU BELEDİYESİ ASFALTLAMADA HIZ KESMİYOR

2022 Yılında Gerçekleştirdiği 9000 Ton Asfalt Kullanımıyla Safranbolu Belediyesi Asfaltlama Çalışmalarında Hız Kesmiyor

Safranbolu 10.08.2022, 12:25
121
SAFRANBOLU BELEDİYESİ ASFALTLAMADA HIZ KESMİYOR
banner131
banner36

Safranbolu Belediyesi yaz sezonu ile birlikte hız verdiği asfalt çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Şantiye Şefliğinden yapılan açıklamada, Çalışma programı dâhilinde ihtiyaç duyulan yerlere asfalt atılmaya devam ediliyor.

Her hafta tüm birim müdürleri ile bir araya gelerek bir çalışma programı belirlediklerini belirten Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Bu programı ile o hafta yapacağımız, aciliyeti olan çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Asfaltta bu çalışmalardan bir tanesi” diye konuştu.

Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Asfalt şantiye Şefliği personelinin ellerinden geldiğince hızlı bir şekilde asfalt ihtiyacı olan bölgelerde çalışmaları sürdürdüğünü ifade eden Başkan Köse, Mahalle muhtarları ve vatandaşlardan gelen taleplerinde ivedilikle değerlendirildiğini söyledi.

Başkan Elif Köse, “Asfalt maliyetlerinin çok büyük oranda artığını ancak buna rağmen 2022 yılı asfalt sezonunda 9000 bin ton asfalt döküldüğünü, hiçbir mahalleyi ayırmadan çalışmaların devam edeceğini belirtti”.

Yorumlar (1)
Belenköy 2 ay önce
Sayın Köse Karabük Belediyesinin yapmadığını siz Safranbolu ya yapıyorsunuz ya Kıskanıyoruz. Biz bezdim delik deşik yollardan bezdik.
banner11
banner12
28
açık
banner125
banner18
banner74