SAFRANBOLU AK PARTİ’DEN ÖZÇELİK İŞ SENDİKASINA ZİYARET

AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Av. Mehmet Sarı, Öz Çelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz’a ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

banner108
Safranbolu 05.11.2021, 15:19 05.11.2021, 15:31
582
SAFRANBOLU AK PARTİ’DEN ÖZÇELİK İŞ SENDİKASINA ZİYARET
banner36

AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Av. Mehmet Sarı, Öz Çelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaza ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti Safranbolu İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Kılıç, Erol Özduran, İlhan Özdemir ve Behçet Erakçıoğlu ile birlikte Özçelik İş Sendikası Karabük Şubesini ziyaret eden Mehmet Sarı, sendikanın yürüttüğü demokratik seçim sürecinin Karabük’e ayrı bir zenginlik kattığını ifade etti ve “Karabük il genelinde gerek sendikalar, gerek odalar ve gerekse Sivil Toplum Kuruluşu başkanları ile yönetiminin her geçen gün genç nesilden oluşmaya başladığını gözlemliyoruz. Daha dinamik ve enerjik yapılara kavuşmamızın olumlu neticeler doğuracağına inanıyorum. Bu vesile ile Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz ve yönetimine başarılar diliyoruz. AK Parti olarak her zaman Kardemir işçisinin yanında olduğumuzun da bilinmesini istiyorum.” diye konuştu.

Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Başkanı Kenan Yılmaz ise, kongreden bu yana bir aydır şubelerine yapılan yoğun ziyaretlerden çok memnun olduğunu dile getirdi ve “Karabük il genelinde sendikamıza yapılan hayırlı olsun ziyaretlerinin, sendikamıza karşı olan ilginin ne kadar fazla olduğunu gösteriyor. Buda bizi ziyadesiyle memnun ederken, sorumluluğumuzu da arttırıyor.” dedi.

Yorumlar (0)
banner11
8
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74