MUSTAFA ÖZATA'DAN TEŞEKKÜR

MHP SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA ÖZATA, DÖRT AY SÜREN SEÇİM KAMPANYASINDA BÜYÜK BİR SEVGİ VE İLGİYLE

banner73
Safranbolu 02.04.2014, 15:18 02.04.2014, 15:18
15
MUSTAFA ÖZATA'DAN TEŞEKKÜR
banner36

MHP SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA ÖZATA, DÖRT AY SÜREN SEÇİM KAMPANYASINDA BÜYÜK BİR SEVGİ VE İLGİYLE KARŞILANDIĞINI BELİRTEREK, TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI


 

ozata-tesekkur


Sokak sokak, cadde cadde, mahalle mahalle birlikte olduğumuz toplantılarımızda bize inanan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum diyen Mustafa Özata teşekkür mesajında şu görüşlere yer verdi;
“Kimseye hakaret etmeden, kimsenin haysiyeti ile oynamadan, karalama politikası yapmadan, temiz bir siyaset ile, sadece güzel Safranbolu için yapacaklarımı anlatmaya çalıştım. Oluşturduğumuz siyaset anlayışında, Safranbolu’ya ne vaat edildi ise bunu takip etmenin önemini, siyasilerin sorgulaması gereğini anlatmaya çalıştım.

Amacım artık gözümüzün açılması, siyasilerin oy uğruna mesnetsiz vaatlerine itibar edilmemesi ve bu vaatlerin takip edilmesi mantığını yerleştirmekti. Safranbolu’ya bugüne kadar yapılan hizmetlere elbette teşekkür ettik. Ancak biz Dünya Miras Kenti Safranbolu’muzun hak ettiği değeri gördüğünü düşünmediğimiz için bu mücadeleye girdik. Safranbolu, Karabük ve ülkem için daima hizmete hazırım.

Altmış beş yaşında hastalığı nedeni ile beş yıldır yatağından kalkamayan Mustafa amca, sekiz yaşındaki Dilay, dokuz yaşındaki Erva, beş yaşındaki Tuğra Tekin, Cansu, Emine Teyze, Suna Abla, Fatma Teyze, Cemal Amca, Ozan, Mustafa, Elvan ve adını sayamadığım yüzlerce gencimiz ile çocuklarımızın geleceği adına kurduğum sevgi köprüsü benim en büyük kazancımdır.

Güzel Safranbolu’m tüm bu süreçte yanımda olan ekibim, dostlarım, arkadaşlarım; meydanlarda, caddelerde bizleri tanımayan,sadece muhabbet cümleleri ile sevgilerini bizlere ileten, ablalarım, amcalarım, gelecek adına umutlanan çocuklarım, sosyal medyada kurduğumuz dostluklar ve bize destek mesajları gönderen tüm arkadaşlarıma, takipçilerime, İlçe teşkilatımıza, partimize gönül veren herkese, bizlere verdikleri destek ve katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun, hakkınızı helal edin”
Yorumlar (0)
8
açık
banner23
banner17
banner18
banner39