MUSTAFA ÖZATA MHP'NİN ADAYI

MHP SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA ÖZATA OLDU  

Safranbolu 06.12.2013, 19:59 06.12.2013, 19:59
28
MUSTAFA ÖZATA MHP'NİN ADAYI
banner36

MHP SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA ÖZATA OLDU


 

mhp-ozata-bellioldu


Milliyetçi Hareket Partisi Safranbolu Belediye Başkan Adayı belli oldu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin imzalı kararı ile MHP Safranbolu Belediye Başkan Adayı Mustafa Özata olarak belirlendi.

MHP Safranbolu Aday Adaylığına müracaat eden ve daha sonra Safranbolu teşkilatı ile yaşanan ufak bir sorundan dolayı adaylıktan çekildiğini belirten Mustafa Özata ile ilgili MHP genel Merkezi adayımız kararını verdi.

MHP Safranbolu Aday Adayları arasında en iddialı olarak belirtilen ve günlerdir müracaatı beklenen Mustafa Özata ile ilgili adaylığının belirlenmesi ile beklenen gerçekleşti.

Genel Başkan’ın Bahçeli’nin “Ben seçime her yerde en iddialı adaylar ile girmeye kararlıyım” diyerek Mustafa Özata’nın Safranbolu adayı olarak belirlediği, MHP İl Başkanı Metin Demirel tarafından açıklandı.

Mustafa Özata ile MHP Safranbolu’da seçime çok iddialı gireceği ifade edilirken teşkilat içindeki sorunların ise sonlandırıldığı belirtildi.

Pazar günü MHP’nin İstanbul’da yapacağı aday açıklama törenine Karabük Adayı Rafet Vergili’nin yanı sıra, Mustafa Özata’nın da katılacağı belirtildi.

Mustafa Özata konu ile ilgili “Benim baştan beri söylediğim gibi tek hedefim Milliyetçi Hareket Partisi olarak Safranbolu’da ipi göğüsleyerek en iyi hizmetleri sergilemektir. Safranbolu’daki seçim yarışında da ipi göğüsleyeceğimden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
Yorumlar (0)
18
açık
banner17
banner18
banner39
banner74