KARDEŞ BELEDİYELERDEN SAFRANBOLU'YA KİTAP DESTEĞİ

Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezinde bulunan yeni nesil ve dijital kütüphaneciliği de içinde barındıran, kütüphaneye, Merkezefendi Beykoz belediyelerinden ve Safranbolu Belediyesinin kardeş belediyesi Çankaya belediyesinden kitap desteği geldi.

banner73
Safranbolu 06.04.2021, 14:49
91
KARDEŞ BELEDİYELERDEN SAFRANBOLU'YA KİTAP DESTEĞİ
banner36

Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezinde bulunan yeni nesil ve dijital kütüphaneciliği de içinde barındıran, kütüphaneye, Merkezefendi Beykoz belediyelerinden ve Safranbolu Belediyesinin kardeş belediyesi Çankaya belediyesinden kitap desteği geldi.

Belediyeler arası kitap dayanışmasına katkı sunan belediye başkanları, kütüphanelerin artması amacıyla, ihtiyaç duyulan kardeş belediyelere kitap gönderiyor.

Aralarında Dünya Edebiyatı ve Türk Edebiyatı Klasiklerinin bulunduğu kitaplar gönderildiğini belirten Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, belediyeler arası kitap dayanışmasının önemine vurgu yaptı. Başkan Köse şu ifadelere yer verdi; "Özellikle gençlerin araştırmalarına ve okumalarına zengin içerik sunan kütüphanemiz kısa bir süre sonra halkımızın hizmetinde olacak. Gelecek nesillere emanet edeceğimiz kütüphanemize bağış yapan ve destek olan belediyelerimize ve tüm bağışçılarımıza sonsuz şükranlarımı sunarım’’ dedi. 

Yorumlar (0)
14
kapalı
banner23
banner17
banner18
banner39
banner74