KADIN BAŞKAN, KADINLARI ÇÖPÇÜ YAPTI..!

Safranbolu'nun Kadın başkanı Elif Köse'nin, kadınları sokak süpürgecisi yapması, takdir mi, eleştiri mi alıyor?

banner108
Safranbolu 14.10.2021, 14:33 14.10.2021, 14:48
3405
KADIN BAŞKAN, KADINLARI ÇÖPÇÜ YAPTI..!
banner36

"Safranbolu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü kentin tüm bölgelerinde yol yıkama ve rutin temizlik çalışmalarına devam ederken, çevre temizliğinde özellikle kadın personelin ince eleyip sık dokuması gözlerden kaçmıyor.” şeklinde basın açıklaması yapan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Ekiplerimiz rutin çöp toplama çalışmasının yanı sıra kırılan dalları ve yol kenarlarına dökülen yaprakları sık sık almakta, bununla birlikte belirli periyotlar halinde yıkama çalışması yapmakta.” Dedi ve Kadın personelden de memnun olduğunu dile getirerek, “Arkadaşlarımız verilen görevi titizlikle yerine getiriyor. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

“Safranbolu’ya kadın eli değdi” başlığı ile yapılan haber ve fotoğrafları ise bazı vatandaşlar, “Kadın Başkan, kadınları sokak süpürgecisi, çöpçüsü yaptı” şeklinde eleştirdi.

Yorumlar (4)
Gülşen Abi 7 gün önce
Çöpçülük kötü bir meslek mi ?
ÖMER KARAGÖZOĞLU 7 gün önce
KONYA DA İLİNDE TEMİZLİK GÖREVLİLERİ YÜZDE 90 BAYAN
Ayse 7 gün önce
Her yerde var safranboluda olmasimi zorunuza gidiyor belediye baskani kadin diye kadin caliştiramaz mi zihniyete bakin yokasa kadinlari bankamatikcimi yapsin
Sam.K 4 gün önce
İstihdam sağlamış ne güzel başkan hanım, işe alanları değil işten çıkaranları haber yapsak belkide birşeyler değişir, çalışan üretime katkı yapan kadınlarımızı ayrıca tebrik ediyorum.
banner11
8
açık
banner17
banner18
banner39
banner74