HANIMEVİNDE YÜZ YOGASI SEANSLARI BAŞLIYOR

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin kadınlara armağanı olan ve büyük ilgi gören Hanımevi’nde, geçtiğimiz aylarda başlayan mat pilates eğitimine, insan yüzündeki ellinin üzerinde kasın çalışmasına yardımcı olan yüz yogası eğitimi de eklendi. 

Safranbolu 13.10.2021, 17:05 13.10.2021, 17:42
836
HANIMEVİNDE YÜZ YOGASI SEANSLARI BAŞLIYOR
banner131
banner36

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin kadınlara armağanı olan ve büyük ilgi gören Hanımevi’nde geçtiğimiz aylarda başlayan mat pilates eğitimine, insan yüzündeki ellinin üzerinde kasın çalışmasına yardımcı olan yüz yogası eğitimi de eklendi. 

Safranbolulu hanımların, ücretsiz olarak verilen seanslardan memnun olduklarını ve kendisine ulaşarak teşekkür ettiklerini ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “Biz sağlıklı bir yaşam için her yaştan insanımızı spora teşvik ediyoruz. Herkesin faydalanabileceği sportif eğitimler ve etkinlikler düzenliyoruz.” dedi.

Pilatesin de oldukça faydalı bir egzersiz programı olduğunu söyleyen Başkan Köse, “Geçtiğimiz aylarda Mat Pilates Eğitmeni Perihan Balun ile başlayan eğitimlerimize, pazartesi itibari ile yüz yogası da eklenecek. Yüzde bulunan ellinin üzerinde kasın çalışmasına yardımcı olan bu sporun da faydalı olacağını düşünüyorum.” diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner11
banner12
20
açık
banner125
banner18
banner74