BELEDİYE OTOBÜSLERİ KIŞ ŞARTLARINA UYGUN ŞEKİLDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin yoğun çabaları ile alınan ve Safranbolu halkının hizmetine sunulan Yeni Tip Halk Otobüsleri seferlerine devam ediyor.

Safranbolu 27.12.2021, 12:11 27.12.2021, 12:17
182
BELEDİYE OTOBÜSLERİ KIŞ ŞARTLARINA UYGUN ŞEKİLDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR
banner36

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin yoğun çabaları ile alınan ve kısa sürede Safranbolu halkının hizmetine sunulan Yeni Tip Halk Otobüsleri seferlerine aralıksız devam ediyor.

İşletme Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Otobüs Şefliğinden yapılan açıklamada, ”Bünyemizde bulunan Halk Otobüslerimiz kameralar ve GPS’lervasıtasıyla Kontrol Merkezimizden anlık olarak takip edilmektedir"

"Araçlarımız her gün sefer bitiminde temizlenip ve dezenfekte edilmektedir. Tüm araçlarımızın bakımları zamanında ve eksiksiz bir şekilde yetkili serviste yapılmaktadır. Kış aylarını yaşadığımız şu günlerde de gerekli tedbirleri almış bulunmaktayız. Otobüslerimizde bulunan lastikler Resmî Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 30025  sayılı Kış Lastiği Kullanma Zorunluluğu İle İlgili Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğe göre uygun lastiklerdir. Bizim için vatandaşlarımızın güvenliği her şeyden önce gelmektedir. Kamuoyunun bilgisine sunulur” denildi.
 

Yorumlar (0)
banner11
banner12
3
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74