BAŞKAN KÖSE SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA CANLI YAYIN YAPACAK

Elif Köse, Koronavirüs (COVID 19) mücadelesi kapsamında sokağa çıkma yasağı uygulamalarının getirildiği hafta sonları online yayın yapacak.

Safranbolu 27.11.2020, 16:35
3222
BAŞKAN KÖSE SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA CANLI YAYIN YAPACAK
banner36

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Koronavirüs (COVID 19) mücadelesi kapsamında sokağa çıkma yasağı uygulamalarının getirildiği hafta sonları evde kalarak mücadeleye destek veren vatandaşlar için online yayın yapacak. Instagram üzerinden canlı yayında her hafta farklı konu ve uzman konukların yer aldığı programda araştıran, geliştiren öğrenen bir Safranbolu için sorular soracak. Dijital medya üzerinden gerçekleşecek canlı yanında vatandaşlar da uzman konuğa sorular sorabilecek. İlk canlı yayın, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Şevket Özkaya ile Koronavirüs hakkında soruların yer alacağı program 28 Kasım Cumartesi saat 20.30’ da gerçekleşecek.

Sosyal hayatı devam ettirmek için, kesintisiz hizmet fikriyle değişen şartlara uygun olarak etkinliklerin ve hizmetlerin formatını değiştiren Safranbolu Belediyesi, dijital ortamdan sosyal hayatı desteklemeye başladı. Başkan Köse’nin her hafta farklı bir konuyla alanında uzman konukların katılacağı canlı yayınlarda, göğüs hatalıklarından psikolojik desteğe, dijital dönüşümden, uzay bilimlerine, sanattan müziğe kadar birçok konu ve konuk yer alacak.  

İnternet ve teknolojiyi doğru kullanarak, gerek vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini karşılamak, gerekse sosyal hayatı desteklemek üzere online hizmetleri evlere aktaracaklarını belirten Başkan Köse, salgın sürecini en sağlıklı şekilde atlatmayı amaçladıklarını kaydetti. Başkan Köse’’ Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın, vatandaşımıza hizmet vermemizi sınırlandırsa da dijital kanallarla hizmet vermeye devam edeceğiz’’ dedi.

Yorumlar (4)
Kader Güler 1 yıl önce
Nerede boş iş var bunda önce kendi sorunlarını çözseydi eyiydi
deniz yusuf 1 yıl önce
Bir kadına “BUNDA” şeklinde hitap etmek ne kadar ayıp! Bu geçirdiğimiz zor süreçte alanında uzman hekimler tarafından halkı bilinçlendirmeyi amaçlamak hangi akıla ve fikire göre “BOŞ İŞ”?
Mustafa 1 yıl önce
Kendi seçmenine haaa hııı gibi cümleler kuran elif hanım mı soru soracak... Güldürmeyin, danışmanlarının hazırladığı soruları okuyacak sadece. Uzmanların verdiği cevaplara herzamanki gibi "haa, hıı, hee" gibi telafuzda bulunacak. Turşu sadece bidonda olmuyor!
Şahin Y. 1 yıl önce
Boş ki ne boş...
Zaten kaldı bir kaç yıl gül oyna
banner11
banner12
-3
hafif kar yağışlı
banner17
banner18
banner39
banner74