BAŞKAN KÖSE'DEN CHP'Lİ BELEDİYELERE ZİYARET

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, CHP'li belediyelere bir dizi ziyarette bulundu.

Safranbolu 29.01.2021, 10:39
382
BAŞKAN KÖSE'DEN CHP'Lİ BELEDİYELERE ZİYARET
banner36

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Cumhuriyet Halk Partili belediyelere bir dizi ziyarette bulundu.

Ziyaretler kapsamında, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'i, Afyonkarahisar Dazkırı İlçe Belediye Başkanı İsmail Taylan'ı, Denizli’de ise Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik’i ve Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan'ı makamında ziyaret etti.

Başkan Köse’nin gerçekleştirdiği 2 günlük ziyaretlerde, belediye başkanları ile belediye çalışmaları hakkında fikir alışverişleri yapıldı. Araştıran geliştiren ve yenilileri yakından takip eden belediyecilik anlayışı ile ilerleyen Safranbolu Belediyesi kendine yeni ufuklar açmaya devam ediyor. 

Her türlü yeniliğe açık olduklarını ifade eden Başkan Köse, gerçekleştirilen ziyaretlerin belediye için çok verimli olduğunu kaydederek şu sözlere yer verdi. ‘’ Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde belediye çalışmalarını yakından inceleme şansı bulduk.  Diğer belediyelerin çalışmalarından yola çıkarak kentimiz için yapacağımız yeni projeleri hayata geçirme anlamında da fikir edinmiş olduk. Bizleri ağırlayıp çalışmaları hakkında bilgi veren tüm belediye başkanlarımıza misafirperverliklerinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum’’ dedi.

Yorumlar (0)
banner11
banner12
-8
hafif kar yağışlı
banner17
banner18
banner39
banner74