BAŞKAN KÖSE'DEN AŞURE İKRAMI

Belediye Başkanı Elif Köse, Muharrem ayının geleneksel aşure ikramını yerine getirdi

Safranbolu 24.08.2022, 15:44 24.08.2022, 15:57
283
BAŞKAN KÖSE'DEN AŞURE İKRAMI
banner36

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Muharrem ayının geleneksel aşure ikramını yerine getirdi.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personelinin organizesiyle Misak-ı Milli Demokrasi Meydanı'nda Safranboluluları karşılayan Başkan Köse, onlara kendi elleriyle aşure ikram ederken, "İnancın geleneğe dönüştüğü bu mübarek ayda, geçmişlerimizin hayrına ve bir sevgi simgesi olarak aşure ikramını aksatmadık." ifadelerini kullandı. 

Aşurenin yapımını Belediye personelinin üstlendiğini belirten Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, "Sevabımıza ortak olmaya niyetlenerek aşureyi sevgiyle pişiren mesai arkadaşlarımın ellerine sağlık. Allah niyetimizi kabul etsin, insanlığa barış ve birlik içinde yaşamayı nasip etsin." dedi.


 

Yorumlar (1)
cihat şahin 1 ay önce
Helal olsun çalışkan başkan, en azından çalışıyosun sana milletvekilliği yakışır. Mevcutlar gibi şehri perişan etmeyeceğine eminim bak şuan safranboluya gitmeye çalışıyorum, yollar kapalı, çevre yolu yapılacak diye kaç dönemdir milleti kandırdılar, yapmadılar niye, bazı zenginlerin benzinlikleri iş yapsın diye, onca tırı otobüsü şehre sokmak için alt geçit yapmaya çalışıyo bak buda belediye başkanı o da sandıkta kalacak diğerleride. Bu millet bu zulmü unutmayacak.
banner12
19
kapalı
banner125
banner18
banner74