BAŞKAN KÖSE'DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle mesaj yayımladı. Başkan Köse, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Safranbolu 10.01.2022, 15:35
642
BAŞKAN KÖSE'DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
banner36

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle mesaj yayımladı. Başkan Köse, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Demokrasinin vazgeçilmezlerinden biri olan basınımız; kamuoyunu bilgilendirmek, vatandaşlarımızla kurumlar arasındaki ilişkilerin geliştirilmesine yardımcı olmak, vatandaşlarımızın haber alma hakkını tarafsız, ilkeli ve sorumlu gazetecilik anlayışıyla yerine getirmek gibi birçok önemli görevler üstlenmektedir.

Görsel ve yazılı medyanın yanında, sosyal medya olarak nitelenen anlık haberleşme ve bilgi paylaşım ağlarının etkinliğinin günden güne arttığı bu günlerde, gazetecilerimizin üzerine düşen sorumluluk her zamankinden daha fazladır. 
Kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber peşinde koşan basın mensuplarımız, zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu bir taraftan gelişen olaylar hakkında haberdar ederken diğer taraftan da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir kamu görevini yerine getirmektedir.

Safranbolu Belediyesi olarak geride kalan görev sürecimiz içerisinde ilçemizin gelişmesi ve kalkınmasına dönük yürüttüğümüz tüm projelerimizin tanıtımında, değerli basın mensubu arkadaşlarımızın katkısı büyüktür. Katkı sağlamaya devam edeceklerinden de şüphemiz yoktur.

Bununla birlikte eksik gördükleri konular hakkındaki yorumları da bizler için her zaman değerli olmuştur.

Bu vesileyle gece gündüz demeden, halkın haber alma hakkı için fedakârca çalışan basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyor, meslek hayatlarında başarılarla dolu bir yıl geçirmelerini diliyorum. Yine, ebediyete intikal eden basın mensuplarımızı da rahmet ve minnetle anıyorum.”

Yorumlar (0)
banner12
12
kapalı
banner125
banner18
banner74