BAŞKAN KÖSE AMERİKALI MİSAFİRLERİ MAKAMINDA AĞIRLADI

Safranbolu’da bulunan Houston Teksas Belediye Başkanının Kızı Ashley Turner ve Jimmi Daptain ile birlikte Belediye Başkanı Elif Köse’yi makamında ziyaret etti

Safranbolu 26.03.2022, 13:58
196
BAŞKAN KÖSE AMERİKALI MİSAFİRLERİ MAKAMINDA AĞIRLADI
banner36

Uzun yıllardır Amerika’da yaşayan hemşehrimiz İsmet Ebik ve kız kardeşi Şerife Ebik Tosun’un misafiri olarak Safranbolu’da bulunan Houston Teksas Belediye Başkanının Kızı Ashley Turner ve Jimmi Daptain ile birlikte Belediye Başkanı Elif Köse’yi makamında ziyaret etti.

Safranbolu’yu çok beğendiklerini ve güzel bir anı olarak akıllarında Safranbolu’yu her zaman hatırlayacaklarını ifade eden çift, “Burada çok güzel bir tarihi bir ziyaret gerçekleştirdik. İnsanından doğasına, tarihi evlerinden ikramlarına kadar Safranbolu muhteşem bir yer. Belediye Başkanımıza da güler yüzü ve ilgisinden dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Elif Köse ise, “ Güzel bir ziyaret oldu. Karşılıklı görüş alış verişinde bulunma fırsatı da bulduk. İlçemizi beğenmeleri bizleri tabii ki mutlu ediyor. Ashley Turner ve Jimmi Daptain ile  İsmet bey ve değerli kardeşi Şerife hanıma da bu güzel ziyaret için teşekkür diyorum” dedi.

Ziyaretin ardından Başkan Köse misafirlere Safranbolu’ya özgü çeşitli hediyeler takdim etti.

Yorumlar (1)
derya varol 2 ay önce
Sayın Köse, sen boşver amerikalı dostları falan, arada bi esentepe mahallesine çıkıver de şu yolların haline bi bak, çık gez ilçen ne durumda bak, oy istemeye geldiğin zaman ben kırık tamponu saklıyorum size göstermek için,
banner11
banner12
27
açık
banner125
banner18
banner74