Karabük Net Haber

RAFET VERGİLİ, BURHANETTİN UYSAL’A FENA VURDU

RAFET VERGİLİ, BURHANETTİN UYSAL’A FENA VURDU
Bu haber 24 Aralık 2018 - 19:51 'de eklendi.

Karabük Belediye Başkanı ve MHP Adayı Rafet Vergili bu akşam üzere makamında bir basın toplantısı düzenleyerek, AK Parti adayı Burhanettin Uysal’ı hedef aldı.

Rafet Vergili sözlerine AK Parti Karabük Adayı Burhanettin Uysal’ın bazı eleştirilerine cevap niteliğinde başlayarak “190 milyon liralık bir bütçeyle bu kesintisiz ulaşım projelerini tamamlayamayacağımızı, bunun bir devlet projesi olduğunu söylüyor. Öngörülen bütçe 190 milyon lira, gerçekleştirilen bütçe 160 milyon lira civarında olacaktır ki biz bu paralarla bu işleri yapabileceğimize inanıyoruz ve bu zamana kadar Karabük’te yapmış olduğumuz trilyonluk işler her tarafta herkesin gözüne çarpmaktadır. Tabii kendisi olayı üniversitedeki gibi düşünüyor. Üniversitede devletten gelen bütçeyi harcamak kolaydı 40 milyon liralık bir stat yaptı. Ama şu anda bu stadın iyileştirilmesi için 80 milyon lira gibi bir para harcanması gerekiyor. Kendisinin yapmış olduğu işlerden biri budur. Ve yine diyor ki kesintisiz ulaşım Karayollarının yapması gereken bir proje derken bunun Kastamonu, Bartın yollarından faydalanarak bu tip projelerini gerçekleştirebiliyor. Ama Karayolları Karabük’e hizmet etmiyor derken Burhanettin Bey’de milletvekiliydi. Bugüne kadar Karayollarından herhangi bir destek alabilmiş değildir.

Kesintisiz ulaşım projesinin ilk ayağını biz battı çıktı dediğimiz alt geçit ile tamamladık ve şu anda da bu işleri yapmaya devam edeceğiz. Bütçe kullanımı, finans organizasyonu tamamen bizim işimiz. Ki kendisi zaten şu an bu rakamlarla bu işin olmayacağını söylüyor. Daha önce de bize bu paralarla bu işi yapamaz denmişti. Ama bizim bu bütçelerle neler yaptığımızı hepiniz görüyorsunuz.” Diye konuştu.

“UYSAL’IN MİLLETVEKİLLİĞİ DÖNEMİNDE TEK YAPTIĞI İŞ ÇİFTE KAVRULMUŞ MAAŞ ALMASI OLMUŞTUR” 

Vergili, Uysal’ın Milletvekilliği dönemini hatırlatarak eleştiri dozunu yükseltti ve “Onlar bu milletvekili dönemlerini yan gelip yatarak, yalnız maaşlarını alarak, Karabük’e de hiçbir hizmet etmeden geçirip, şimdi de Belediye Başkanlığına aday. Bunun için de bir şey söylemiyorum. Ama kendisi milletvekiliyken en basit şu işi yapmalıydı; Biz Karabük Üniversitesi ile bir raylı sistem merkeziyle ulaşımla ilgili bir anlaşma yaptık. Bu protokolü yaptıktan sonra biz gerekli hamlaştırmaları, yol güzergahını belirledik. Hatta bir müddet sonra da bu raylı sistem çalışmalarının başlatılacağını da, hazırlanan protokole uyulup uyulmayacağına dair kendilerinden bilgi istedik. Burada da Prof. Dr. Burhanettin Uysal imzalı verilen cevap vardır. Diyor ki; ‘Test merkezi için Karabük Tren garından üniversitemiz tesislerine kadar yaklaşık 4500 metre uzunluğundaki test yolu yapılması için hazırlanan protokol hükümleri uygulanacaktır. Bu amaçla zemin etüt işlemleri yapılmıştır. ‘Milletvekili döneminde bu işi dahi tamamlattırmamıştır. Şimdi bunun belediye bütçesi ile yapılamayacağı, ancak hükümet bütçesi ile bu işlerin yapılabileceği’ şeklinde bir iddiası vardır. Ama bizim dostlarımız da şunu çok iyi biliyor ki biz hükümet bütçesi olmadan Karabük’te ne işler yaptık. Onlar milletvekilliği yaparken bizim Karabük’ün gelişmesi ile ilgili bir sürü söylemlerimiz oldu. En sonunda Eskipazar Organize Sanayi’ne bir tabela taktırabildik. Ben kendilerinde yatırım yapmak için bir yer talebinde bulundum. Bizim Karabük’ümüzün milletvekili olduğu halde ödenek tahsislerini bile çıkaramadılar.

Sağlık konusunda yatırımlar ile ilgili çok söyledik. Şu anda hastanemiz kifayet etmemekte. On yıldan bu tarafa da Karabük’te bir kaos haline gelmiş durumdadır.

Burhanettin Bey milletvekilliği döneminde mecliste Karabük’le ilgili bir sefer konuşma yapmıştır. Ama yurt dışındaki gezilerine katılmıştır, Karabük’le ilgili hiçbir yatırım takibi ve kararı içerisinde bulunmamıştır. İkinci yapmış olduğu işlem TBMM’de çifte kavrulmuş maaş almayı gerçekleştirmiştir ve devam etmektedir. Bizim bu konuda hiçbir talebimiz olmamıştır.” diye konuştu.

“UYSAL, GÜÇ NEREDEYSE ORAYA YANAŞMIŞTIR”

Bir gazetecinin ‘Biliyorsunuz 14 Nisan 2007 tarihinde Türkiye’de bir miting yapıldı, o dönemki cumhurbaşkanlığı seçimlerini protesto etmek amacıyla. Bu mitinglere Türkiye’nin çeşitli yerlerinden çok sayıda üniversite rektörü ve öğretim üyeleri katılmıştı. Bu Cumhuriyet mitingleri ile daha önceden de muhatap olmuştu Burhanettin Uysal ve ‘Ben katılmadım’ demişti. Bu konuda neler söyleyeceksiniz?’ sorusu üzerine, Vergili şu açıklamayı yaptı.

“Öncelikle bu eğer sosyal medyada yayınlanmış ise kendisinin tekzip etmesi gerekirdi. Şu güne kadar bir tekzip etmiş değil. Bununla ilgili asıl kararları verecek olan da kendisi ve mensubu oluğu siyasi partidir. Ama Burhanettin Bey güç nerdeyse ben ordayım diyebilir. Onun için de ben hiçbir şey söylemiyorum. Her dönemde farklı güçlerle irtibat kurmuş olabilir. O, onun kendi tercihidir. Bizim güce göre kaymamız hiçbir zaman olmadı. Kendi yağımızla kendimiz kavrulduk. Ama hiç kimseye de minnet etmedik. Benim söyleyeceğim bu kadar.” dedi.

2011 GENEL SEÇİMLERİNDE MHP’DEN MİLLETVEKİLİ ADAYI OLMAYI KABUL ETMİŞTİ AMA

Bir gazetecinin ‘2011 seçimleri öncesinde Sayın Uysal ile MHP arasında milletvekili olmasına ilişkin görüşmeniz oldu mu?’ sorusuna yanıt olarak;

Vergili “Evet kendisi ile böyle bir görüşmemiz oldu. Teklifimizi de kabul etti. Ettikten sonra bunu kullanarak AK Parti’den aday oldu. Bu bizim açımızdan pek hoş olmadı çünkü biz orada bir aday boşluğuna düşmüş olduk.” dedi.

GAZETECİLERİN SORULARINI CEVAPLANDIRDI

Bir gazetecinin ‘Burhanettin Uysal, Şehir içerisindeki araç parklarından Belediye Başkanı olduğu takdirde ücret alınmayacağını ve buna bir çözüm bulunacağını, halkın bunu kabul etmediğini söyledi. Neler diyeceksiniz?’ sorusuna Vergili;

“Halkın bunu kabul etmediğini bizde görüyoruz ama bu Türkiye’nin her yerinde olan mevcut bir uygulama. Eğer yapabiliyorsa AK Parti Belediyeleri bunu, Ankara, İstanbul, Sakarya, Kocaeli şu anda kendileri idare ediyor, yapsınlar kaldırsınlar. Bunların hepsi sosyal medya talepleri üzerine siyasi kaygı ile söylenmiş sözler. Aslında burada otopark ücretlerinden daha fazla otopark düzenlemesi yapılmakta yani. Eğer ücretli otopark olmasa burada 24 saat arabaların aynı yere park ettiğine herkes şahit olur. Şöyle söyleyebilirsiniz ‘Biz bunu elle değil de otomatik olarak tahsil edeceğiz.’ Ama Karabük’ün şehir ihtiyaçları, mevcut yapısı belli. Bu sözler yalnız oy kaygısı ile söylenmiştir. Biz bugüne kadar hiç kimseyi aldatmadık, kandırmadık.” dedi.

Bir gazetecinin ‘Sayın Uysal’ın adaylığının açıklandığı ilk günden itibaren kampanyasını Karabük Üniversitesi üzerinden kurduğunu görüyoruz. Geçmişteki vekillerin, şehrin Belediye Başkanı olarak sizin, şehrimizin eski valilerinin üniversitemizin gelişmesinde hiç mi katkısı yok?’ sorusu üzerine, Vergili;

“190 milyon liralık bir bütçeyle ancak rutin hizmetlerin yapılabileceğini söyleyen bir kişi hangi paralarla bu yatırımları yaptığını benden daha iyi biliyor ama yapmış olduğu bir gerçek var: 40 milyon lira gibi bir rakam harcayarak Ay-yıldızlı stadyum yapıp, kayma iyileştirmesi için 80 milyon lira harcamak bir program işi değildir.” dedi.

Bir gazetecinin ‘Burhanettin Bey çözüm ile alakalı 300 milyon liralık bir projeden bahsetti. Siz de geçtiğimiz günlerde Soğuksu’dan Bulak yoluna kadar 6.6 metrelik bir projeden söz ettiniz. Sizin projenizin maliyeti ne kadar ve yine Karayolları ile iş birliği içinde mi hareket edeceksiniz?’ sorusuna Rafet Vergili;

“Bir kısmını da Karayolları üstlenebilir. Yapmış olduğu projeler var. Yatırımımızın maliyetlerini, animasyonlarımızı proje tanıtım programımızda açıklarız. Ama Karayolları ister destek versin ister vermesin biz verdiğimiz sözlerin hepsini yerine getireceğiz. Bizim için bir problem olmaz. Eğer biz Safranbolu ile Karabük’ü o çelik köprü ile bağlayabildiysek biz bunların hepsini yaparız. Finans yönetimimizle bir problemimiz yok. Ve şu anda Karabük Belediyesi en az 350 milyon lira mal varlığına ulaşmış, borcu olmayan, rutin işlemlerini yapabilen, yapacağı her ihalenin finansını hazırlayabilen bir belediyedir.” dedi.

Bir gazetecinin ‘İyi Parti’den adı geçen Durmuş Yalçın geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmıştı adayları konusunda hala karar aşamasında olduğu ile ilgili. Nedenlerinden bahsetti. Bu açıklamayı siz nasıl değerlendiriyorsunuz?’ sorusu üzerine, Vergili;

“O kendi kabiliyetine bağlı. Siyasette yeni simaların ortaya çıkmasında da fayda var. Ben kendisine de aday olmasını tavsiye ederim. Bu bir yarıştır neticede.” dedi.

Bu haber toplam 19.198 kez okundu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
21 ADET YORUM YAPILDI
Necati TAŞCI02 Ocak 2019 / 12:57 Cevapla

Karabük halkına soruyorum. Belediye seçimlerinde siyaset yapmak gayet normal bence şahsiyet çok önemli yani kişi dürüst ve o yörede yaşamış ise dışarıdan seçilmiş bir kişiden daha iyi sorunları bilir. Üniversite tamamen siyasetin dışında olması gereken bir kurum ama maalesef siyasetin girmediği yer yok. Karabük üniversitesi rektörlük seçimlerinde gerçek Karabük ün içinden gelen Karabük Üniversitesi kurulmadan önce Türkiye nin önde gelen üniversitelerinde profesörlük yapmış Karabük Üniversitesinin kurulmasında emeği olan akademisyenin dışarıdan bir kişi olarak lanse edilmesi ve siyaset güdülmesi sonucu Karabüklü olmayan bir rektör seçilmiş olup sonucunda Karabük Üniversitesinin durumu Karabük halkı tarafından sorgulanmaktadır.

Öz karabüklü30 Aralık 2018 / 13:39 Cevapla

Rafet vergili şahsına münhasır çok değerli bir belediye başkanı. Ben ittifaka oy vermem partiyede oy vermem. Benim oyum Rafet vergili nin şahsına. Hoca üniversiten maaş alır milletvekilliğinden maaş alır yetmedi şimdide belediye başkanlığından maaş almayı düşünüyor. Ne güzel memleket ya. Madem hoca o kadar iddialıysa çıksın bende belediyeden maaş almayacağım desin. Desin de görelim. Hava kirliliği hükümetin sorunu belediyenin değil. Belediye en fazla ceza keser. Hükümet yönetim kuruluna adamlarını atıyorsa filtreleride taktırsın. Yapmayın karabük’lü hemşehriler yabancıdan belediye başkanı olmaz. Rafet bey cebinden bir sürü yatırım yaptı bu memlekete. Mehmet vergili fen lisesi kimin eseri. Hoca cebinden ne yaptı bu Karabüke…karabük sokaklarında koşan deli Rıfkı yı rektör yapın oda üniversitenin parasıyla yatırım yapardı..ittifaktan önce yıllardır yeni Valilik binasına sahip çıkmadılar.şuan Karabük valiliği gerçek binasına kavuştu. Boşuna parti taraftarlığı yapmayın. Karabük ün adamına dürüst çalışkan başkanına, Rafet vergili ye destek olalım….

Ömer27 Aralık 2018 / 12:26 Cevapla

Sayın başkan aracımı 1 saat park ediyorum 3 tl ödüyorum dahada başka bişey demiyorum. sen git çocuk parkı yapmaya devam et. yıl 2018 parka giden kaldı mı allah aşkına bırakın artık reklamları Karabük’e hizmet edin. insanların ter dökerek aldığı arsayı bahçeyi başkalarına peşkeş çekmeyi de bırakın yakışmıyor. bu düzen böyle devam etmez başkan bilesin…

Karabüklü27 Aralık 2018 / 10:03 Cevapla

Karabük’e Karabüklü Başkan diğerleri kalabalık etmeyin. Üniversiteye konyalıları doldurdun oyu onlardan iste. Karabüklüden değil! Aklı olan zaten partiye değil aday a oy verir…..

aziz25 Aralık 2018 / 23:15 Cevapla

Rafet bey alttan geçit yapacağım diyor; Sakın sakın. seller artık bu bölgenin kaderi. 10 dakkad aoluşan seller. Millet boğulur.

nostalji25 Aralık 2018 / 14:47 Cevapla

sayın başkanım kaçıncı cadde idi 100. yılda burhanettin uysal caddesi adını verdiğiniz cadde. orada hiç böyle demiyordunuz. hoca çok başarılı idi karabüke adını kazımıştınız şimdi ne oldu öküz öldü mü?

yıldırım25 Aralık 2018 / 14:38 Cevapla

cumhur ittifakı çatırdıyormu

bak sen25 Aralık 2018 / 13:16 Cevapla

cumhur ittifakına alkış tutanlar koltuk sevdasına gelince nasılda birbirlerine mıhalif oluyor anlamak mümkün değil

Doğru cu25 Aralık 2018 / 11:48 Cevapla

Başkanım size hiç yakıştıramadım ya siz ittifaksiniz bırakın birbirinizi yemeyi kayıkçı kavgasını sizin akp den farkınız var mı ki Bahçeli bile akp diyor başka birşey demiyor siz rektöre niye çikisiyorsunuz bence siz projelerle yarışın Karabük için yarışın Karabüke temiz bir hava nasıl solunur nasıl bir modern Karabükte yaşanır diye yarışın hava kirliliği ne çözüm bulamadınız asfaltlama kalitesi işçiligi sıfır dört yola Binali Yıldırım Ulastirma Bakanı iken bu sorun için istanbul Büyük şehir elamanlarına yaptıralım dedi o iş orda kaldı üstüne dusmediniz Öğlebeli halen daha çoğu köyden kötü bir asansörle olmuyor orası Karabükün ilk göz ağrısı modern bir kentsel dönüşüme ihtiyacı var Göz önünde bir yer yesimahalle Kurtuluş mahallesi Valiliğin üstü acilen değişime ihtiyacı var dışarı dan gelen biri gören biri Karabük ne olmuş dedirtecek projeler lazım 50 binlik bir öğrenci kenti artik burası 50 bin kişi Karabük böyle güzel bir yeri demeli reklamını yapmalı Eskişehire gidin bakın adatepe yıkıldı öyle kaldı gördükçe içim yanıyor batı Karadenizin en iyi kentsel dönüşümü olacaktı sözde firma duyduğum kadarıyla yer sahiplerini madur etmiş imarı belediye düşük tutmuş yer sahibine 6 daire düşerken 3 düşmüş millet madur olmuş konuştuğum çok kişi hem belediyeden hem malum firmadan ağlıyor buna biran önce çözüm üretmek gerekli orası biran önce bitsin barii öğle beli yıkılıp villa tarzında evler yapılabilir Valiliğin üstüne doğru villa tarzı evler olabilir kısacası bırakın tartışma konusu bulmayı Karabük için en güzelini bulmaya yapmaya çalışalım Bakın Karabük spor ne hale geldi Bunu hepiniz gördünüz bu yolsuzluğa gidışat a dur demediniz bir el atmadınız ama Karabük için yaptığınız her güzel iş içinde ayrıca teşekkür ederim Bu yazdiklarm bir Karabüklü Olarak Daha iyi Daha güzel Daha modern Daha temiz bir havası olan her yönü ile modern yaşanır bir şehir olması için hepsi bu. .

Tugba25 Aralık 2018 / 11:03 Cevapla

İnşallah Burhanettin uysal seçilir Karabük de kurtulur biz de

EROL er25 Aralık 2018 / 10:19 Cevapla

Başkanım ne güzel söylemiş biz kendi yağımızla kavrulurur keşke her belediye sizin gibi yapsa

Delm25 Aralık 2018 / 09:50 Cevapla

Hoca hoca diyorlar. Bu da babalarına dönmesin(Amerikan)? Sayın belediye başkanım bırakın bu hacı hocaları siz karabük e katacağınız değerlere bakın. İşlere devam başkanım. Yanlış anlama başkanım. Bahçeli ye hiç güven kalmadı. Hemen satıyor. Başkan dan korkuyor. Gerçi ikisi bir arada karşılıklı köçek gibi….!! 2014 den önce ak-partililerin babası olan şimdi melek oldu:)

eğri oturalım.. doğru konuşalım25 Aralık 2018 / 09:26 Cevapla

sn Başkana katılmamak mümkün değil. Sn Uysal iktidar partisinin m.v iken bu kavşaklarla ilgili gereken gayreti göstermiş mi?
ayrıca şunu belirtmekte de fayda görüyorum. kendisi kariyeriyerin, her seçim aday adayı olarak geliştirmiş bir akademisyendir.. aday adayı olduğu her seçim sonrası bir makama atanmıştır.. şu an akademik olarak PROFESÖRlük mertebesindedir.. ama kendisine soruyorum profesör olmak için kaç kitap yazdınız? uluslar arası kaç makale yayınladınız? yapmş olduğunuz bir araştırma geliştirme projesi varmıdır?.. tabiki hiç biri yok… bu arada kendilerinin KBÜ rektörlüğü döneminde işe aldığı kaç akademisyen fetö bağlantısından ihraç edilmiş yada tutuklanmştır? bu kişileri işe alırken hiç mi soruşturmamışlardır?
bu arada sn Vergili başkanımıza da Ankara da yol kenarı otoparklarının yaklaşık 1 yıldır ücretsiz olduğunu hatırlatmak isterim. Safranbolu da da yol kenarı ücretli otopark uygulamasına son verilmiştir… bu vesile ile tüm siyasi parti adaylarına başarılar diliyorum. centilmence bir yarış olsun..

ahmet25 Aralık 2018 / 03:00 Cevapla

ayrıca sayın editör. ‘fena vurdu’ gibi kaşıyıcı bir başlık atmanızın amacı nedir? bilmiyorum bu mesajları yayınlama gibi bir erdemi gösterecek misiniz? tarafsız yayın yaptığınızı iddia dahi edemezsiniz bu başlıkla? bu kadar basit bir dil kullanmanız neyin nesidir çözemedim şahsen.

ahmet25 Aralık 2018 / 02:56 Cevapla

rafet bey hırçınlaşmanızın sebebi nedir? kusura bakmayın; edebiyat yapıyorsunuz her defasında. gören de sizi kanatsız melek zannedecek. yok makam arabasına binmezmişi yok maaş almazmış yok şu yok bu. hepsi baştan sona reklam kokan şeyler.
karabük dışında yaşayan bir karabük’lüyüm. karabüke geldiğimde hiçbir değişiklik, hiçbir hareketlilik göremiyorum. kusura bakmayın, ama vizyon, eğitim, bilgi ve karizmanın zerresi yoK SİZDE Burhanettin Hoca’da olanın yarısı kadar. Ben memleketimdeki insanların seçimlerine saygı duyarım her defasında, yine sizlere oy verip seçerlerse yine saygı duyarım ama böyle Hoca’ya yan gelip yattı, çifte kavrulmuş maaş aldı vs gibi ergence muhabbetlere girecek kadar düştüyseniz muhtemelen tükenmişlik sendromuna yakalanmışsınızdır.
Benim bildiğim hoca, tüm samimiyetiyle, Ankara’da her yanına gelenle ilgilenip elinden geleni ardına koymamıştır. Elinden bir şey gelmese bile en azından kapısından çevirmemiş nezaketini bir köşeye bırakmamıştır.

Şu açıklamalarınız CUMHUR İTTİFAKI’na bile saygısızlıktır en azından. Kişisel egoları kimin taşıdığı ortaya da çıkarıyor.

Bence bu süreçte biraz daha düzgün bir dil kullanmanızda yarar var. Şahsen ben bu haberi MHP GENEL MERKEZİNE mail olarak bile atacağım üzerime düşen minik bir vazife olarak. Sayın BAHÇELİ’nin, seçim çalışmalarında kullanılması gereken dil konusunda CUMHUR İTTİFAKI’nı gölegeleyecek birşey istemediğini unutmuşsunuz sanırım??? Burhanettin Hoca sizin seviyenize inmez zaten. Amacınız buysa emin olabilirsiniz inmyeceğinden.

H Osman25 Aralık 2018 / 01:06 Cevapla

Başkanım boşver boş beleş adamları, degerli zamanını bu eskicilerle harcama, 3. Dönemde yine başımızda ol hizmetine devam et bunu istiyoruz

dursun24 Aralık 2018 / 23:53 Cevapla

Rafetbey bırak bu kayıkcı kavgasını genel başkanın 31 marttan sonra mhp nin anahtarlarını akpye teslim edecek uysal milletvekiliyken niye acıklama yapmadın bize milletvekilleri yardım etmiyor diye

Yasin C.24 Aralık 2018 / 23:40 Cevapla

Sevgili başkan son zamanlarda bakıyoruz da işiniz gücünüz sağa sola sataşmak ! önce Marzing ? sonra 35 trilyon bi para sonra birden sessizlik !!! sonr Demir Çeliğe bi sataşma sonra yine bir sessizlik !!! sonra Yurtkur müdürüne fetocu adı altında bi sataşma bu ne alakaysa !!! az çok kim kimlerle alakası zaten biliniyor merak etmeyiniz…şimdi de Burhaneddin hoca ya sataşma !!! kişiyi eleştir fikirlerini beyan et ama sizinki artık başka bir boyut sayın Başkan !!! sanki son çırpınışlar gibi bir sataşma içersindesiniz..ama yakışmıyor bilesiniz !!! ve sizin yaptığınız battı çıktı ortada evet Kamil Güleçin benzinliği Karabükün kaderinden daha önemli olan şu terminalin ilersinden değil de shell benzinliğin gerisinden çıkan battı çıktı dan bahsediyoruz değil mi !!! battı çıktıyı tuhaf tuhaf renklere boyayayrak güzel olduğunu mu düşünüyosunuz hayret ki ne hayret !!! allah aşkına yeter artık park falan da yapmayın her yer park oldu..
– önce hava kirliliği sorununu çözün !!!
-sağa sola sataşmaktan vazgeçin ben şunu yaptım bunu yaptım diye anlatıp durmayın ki sevgili hüseyn erer de bu sebepten kaybetti unutmayın..
-Karabük e girerken sis bulutu ve kötü görünümden uzaklaşan bi Karabük oluşturun…
-beton değil yeşilliğin bol olduğu temiz hava soluduğumuz bi Karabük..
-Ben istedim ben yaptım mantığıyla değil düzgün bilinçli ve işin ehli olan bir ekip oluşturun ve sağda solda ne yapılmış araştırarak Karabüke bir şeyler yapın..artık şov yapmaktan vazgeçin ki asansör köprüye doydu bu Karabük merak etmeyin..
-Önemli bir not: eski valilik binası yıkılıyor umarım aceleye getirip buraya çelik cami yapılmaz yazık olur iki adım üstünde anıtta cami var..burayı çok daha güzel değerlendirmeli…
-Diğer önemli not: Mehmet Ceylanın seçim programında var diye sizin de projelerinize eklediğiniz balıkpazarından üniversiteye kadar olan araç çayında güzel yeşillik görüntü vardı müzikler eşliğinde kayıklara biniliyordu ? bir daha ağzınıza bile almadınız bu projeyi…artık park yapmaktan vazgeçsekte acaba çarşı merkezde olan bu kötü görüntüyü ne zaman silebiliriz ???
-Umarım yorumum size ulaşır ve okursunuz..umarım…

Ankaralı24 Aralık 2018 / 23:03 Cevapla

Ankara’da Park Ücretli Değil ki

karabuklu24 Aralık 2018 / 22:43 Cevapla

sevgili rafet baskanimiz cok dogru bir konuya deginmis ,ulkemizde borcu olmayan denk butceye sahip muahalefet partili bir belediyemiz var , 16 yildir ak partiyi desteklemis birisi olarak su ana kadar ak parili vekillerimizin tamamindan bir fayada goremedik ki burhanettin beyden gorelim , oralara gidene kadar halk adami sonrasi yan gel yat osman havasi ,ben rafer beyin, sehrimizi daha da guzel yerlere getirecegine inaniyorum .

Ahmet24 Aralık 2018 / 20:32 Cevapla

Karabuk un kaderi bu olmamali ya….

ÖNE ÇIKAN HABERLER

Güncel Haberler
İLGİLİ HABERLER
karabük haber