YORULAN ÇİFTÇİYE GÜNEŞ'TEN DESTEK

Niyazi Güneş, ‘Yüz Yüze 100 Gün’ programları çerçevesinde sürdürdüğü köy ziyaretinde eline aldığı tırpanla ot biçti

Ovacık 18.08.2022, 15:16 18.08.2022, 15:24
847
YORULAN ÇİFTÇİYE GÜNEŞ'TEN DESTEK
banner131
banner36

AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, ‘Yüz Yüze 100 Gün’ programları çerçevesinde sürdürdüğü köy ziyaretinde eline aldığı tırpanla ot biçti.

AK Parti Karabük teşkilatı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla başlatılan ‘Yüz Yüze 100 Gün’ programları çerçevesinde ziyaretlerini sürdürüyor.

Milletvekili Niyazi Güneş beraberindeki Ovacık Belediye Başkanı Yakup Narter, İlçe Başkanı Ahmet Şahin, İl Genel Meclis üyeleri Ahmet Tam ve Halil Aydın ile İmanlar, Hatipoğlu, Doğanlar, Koltuk, Kışla, Belen, Erkeç (Şamlı Mahallesi), Yaka, Taşoğlu ve Çatak köylerini ziyaret etti. Köydeki vatandaşların sorunlarını ve taleplerini tek tek dinleyen Güneş, tarlada ot biçen çiftçilerle de görüştü. Beraberindekilerle kolları sıvayan Güneş, eline aldığı tırpanla bir süre ot biçti.

AK Parti'nin kurulduğu günden beri vatandaşın derdiyle dertlendiğini ifade eden Güneş, talep ve sorunların en kısa sürede giderilmesi için gerekli çalışmaları yapacaklarını belirtti.

Yorumlar (2)
mehmet ali 1 ay önce
seçimler yaklaşıyor, tırpanla oy kesmek lazım:))))))
Hakkı Doğru 1 hafta önce
Fotoğrafa bakın madem sayın vekil taklit edecek bari doğru tutsaydı tırpanı boşuna sayın vekilim sizde yoruldunuz biraz dinlenip durulun şurda seçime ne kaldı
banner11
banner12
15
açık
banner125
banner18
banner74