Karabük Net Haber

MHP’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

MHP’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ
Bu haber 10 Nisan 2015 - 19:47 'de eklendi. 9 kez görüntülendi.

mhp10.04-1

 

MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI DURMUŞ YALÇIN İLE AYHAN AKBAŞ’IN PARTİ BİNASINDA YAPILAN TOPLANTI İLE ÖN TANITIMI YAPILDI

 

ADAY TANITIM TOPLANTISINDA MHP’LİLER SEÇİMİ KAZANACAKLARINA DAİR YEMİN ETTİLER

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili Adayları tanıtım töreninde  gövde gösterisi yaptı.

Parti binasında düzenlenen aday tanıtım töreninde katılımın fazla olması nedeniyle kalabalık parti binasının dışına kadar taştı. MHP Milletvekili aday tanıtım törenine Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, MHP İl Başkanı Burhanettin Arslan, Merkez İlçe Başkanı Yalçın Samet Sarıtaş, MHP İlçe Başkanları, MHP İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyeleri, kadın kolları yönetimi, MHP Milletvekili aday adayları ve çok sayıda partili katıldı.

Aday tanıtım töreninde ilk konuşmayı MHP Merkez İlçe Başkanı Samet Yalçın Sarıtaş yaptı.

Sarıtaş konuşmasında “7 Haziran seçimleri ülkemizi için çok önemli. Bu önemi bilen biz milliyetçiler, 7 Haziran tarihine kadar gecemizi gündüzüme katıp, MHP’nin iktidarında buluşacağız. Karabük’ten de milletvekillerimizi Ankara’ya göndereceğiz” dedi

ARTIK OMUZLARIMIZDA BÜYÜK BİR YÜK VAR

MHP Merkez İlçe Başkanı Samet Yalçın Sarıtaş’ın konuşmasının ardından, MHP İkinci sıra Milletvekili Adayı Ayhan Akbaş tanıtım töreninde konuştu.

Akbaş konuşmasında şunları söyledi;

“7 Haziran genel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Karabük Milletvekili olabilmek için aday adaylığımı açıklamıştım. Değerli üyelerimizin desteği ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi divan üyeleri teveccüh göstererek, şahsıma milletvekili aday listesinde yer verdiler. Artık omuzlarımızda çok ağır bir yük vardır. Bu yük benim namusum ve şerefimdir. Unutulmasın ki tüm gönüldaşlarım gibi benimde bir tek amacım vardır, o da Milliyetçi Hareket Partisini iktidar yapmaktır. 7 Haziran sabahına kadar bana ve çalışma arkadaşlarıma uyku haramdır.

İlçe ilçe, mahalle mahalle, köy köy ve ev ev gezerek, yılmadan, yorulmadan, umutsuzluğa kapılmadan, kalp kırmadan, kırılmış kalpleri kazanarak her bir bireye ulaşacağız. Partimizin propagandasını yapmaya çalışacağız. Şiddetin her geçen gün arttığı, teröristin, bölücünün rağbet gördüğü, dış politikanın ayaklar altına alındığı ve adaletin çöktüğü ülkemde benim kavgam, sen ben kavgası değil, Türkiye’yi refaha kavuşturma, Milliyetçi Hareket Partisini ve ülkücüleri iktidara taşıma kavgasıdır. Bu uğurda benimle birlikte her partilimin, her ülküdaşımın 7 Haziran’a kadar durmadan, dinlenmeden, çalışacağına inancım tamdır.

Milliyetçi Hareket Partisi bu ülkenin birleştirici gücü birleştirici partisi haline gelmiştir Karabük halkının sağduyusuna güveniyorum. Biliyorum ki, bizlere 7 Haziranda ki seçimlerde gereken desteği vereceklerdir.”

mhp10.04-3GELİN HEP BİRLİKTE DESTAN YAZALIM

“7 Haziran tarihinde Karabük’te destan yazalım” diyerek konuşmasına başlayan MHP birinci sıra Milletvekili adayı Durmuş Yalçın ise yaptığı konuşmada şunları söyledi;

“Aday adaylı sürecini geride bıraktık. Ayhan Akbaş kardeşimle birlikte kendimizi önce Allaha sonra sizlere emanet ediyoruz. Hareketimizin kurucusu, Türk Dünyasının lideri merhum Genel Başkanımız Alparslan Türkeş bu dava için canlarını, kanlarını feda etmiş tüm şehitlerimizi rahmetle minnetle yad ediyorum.

Esas olan kimin milletvekili olacağı değil, Milliyetçi Hareket Partisinin başarılı olmasıdır. Hepimizin tek yumruk halinde, aynı hedefe yürümesidir. Gür birlik günüdür. Gün kısır çekişmelerden uzak tek yumruk aynı hedefe odaklanma günüdür. Yüce Allah’tan her şeyin hayırlısını dileyerek çıktığımız bu yolda, vekil olarak da nefer olarak da milletimize, davamıza hizmet etmekten şeref duyarız. Gelin hep birlikte Karabük’te destan yazalım”

VEKİLLERİMİZ KARABÜK’ÜN ELİ AYAĞI OLACAKTIR

7 Haziran tarihinde yapılacak olan seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisinden gönderilecek olan milletvekillerinin Karabük’ün eli ayağı olacağını belirten Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ise yaptığı konuşmada şunları söyledi;

“ 2009 öncesi ve 2009 sonrası bir Karabük mukayesesi yapıldığı zaman teşkilatımızın yakmış olduğu meşale İnşallah 7 Haziran’da da Ankara’ya kadar taşınacaktır ben buna inanıyorum. 2009 öncesi ve 2009 sonrası iktidar partisinin yapmış olduğu seçimleri değerlendirdiğimiz zaman yapmış oldukları sadece şehri pankartlarla bezemek, seçimlerden sonra sessizliğe bürünen bir Karabük ve yalancılıkla itham edilen pankartlar ve sözlerini yerine getiremeyen bir İktidar.

mhp10.04-2Karabük’te olsun, Türkiye genelinde olsun sportif faaliyetlerden,  işçi alımlarından, memur atamalarından, iş bulamama kaygısı olan arkadaşlarımızın tamamının gururlarıyla oynayarak, rencide ederek, tamamen siyasete bağlamış bir iktidar. Yalnız Karabük’ün menfaatleri doğrultusunda değil, iktidar için çalışan Milletvekilleri. Karabük’ün bugüne kadar görmüş olduğu işte budur.  Tüccarın, Sanayicinin maliye korkusu,  işçinin işten atılma korkusu, memurun rotasyon korkusu, basının hapishaneye girme korkusu içerisinde idare edilen bir Türkiye ve çocuklarımızın gelecek korkusu olan bir Türkiye. 

Biz iktidar olduğumuz zaman herkes şunu biliyor ki her zaman Devletimizin, milletimizin yanında olmuşuz, garip gurabanın yanında olmuşuz.  Türkiye’de bambaşka bir ferahlık ve rahatlık olacak. İktidar olamasak bile Karabük’ten yollayacağımız Milletvekilleri Ankara’da Karabük’ün eli ayağı olacak. Yapılmayan hastanelerin, kapatılan hastanelerin, yapılmayan yolların sözcüsü, yapılmayan Devlet Kurumlarının sözcüsü olacak. Karabük, 2009 Yerel Seçimlerini MHP’nin kazanması ile birlikte bunu yaşadı ve gördü. Karabük halkına inancımız sonsuzdur. Milletvekili çıkarttığımız zaman da bunu aynı şekilde şu anda Karabük’te nasıl bir gelişme, bir düzen, hiçbir zaman idaremizin içerisinde siyasi ayrımcılık olmadan yapılan bir çalışma, faaliyet varsa Milletvekillerimizin aynı faaliyeti göstereceğine Karabüklülerin hepsi şahit olacaktır.

Gönül birliği ile, el birliği ile tüm parti teşkilatlarımız, tüm Karabüklüler el ele 7 Haziran’a kadar yapacağımız çalışma ile Ankara’ya yollayacağımız Milletvekilleri hem iktidarın dikkatini çekecek, ben iktidar olabileceklerine inanmıyorum, hem de Karabük’ün hayrına vesile olacaktır”

GÜN BİRLİK BERABERLİK GÜNÜDÜR

Milliyetçi Hareket Partisi milletvekili aday tanıtım töreninde son konuşmayı MHP İl Başkanı Burhanettin Arslan yaptı.

Günün, birlik ve beraberlik günü olduğunu belirten İl Başkanı Arslan ise şöyle konuştu;

“ 7 Nisan tarihinde 6 milletvekili aday adayımız arasından genel merkezimiz iki arkadaşımızı yani Durmuş Yalçın ve Ayhan Akbaş’ı milletvekili adayı olarak belirlemişlerdir. Aday belirlenmesi ile bu seçim bitmiş değildir. Asıl maraton şimdi başlamıştır. Bu Maraton 7 Haziran tarihe kadar devam edecektir. Diğer milletvekili aday adayı arkadaşlarımız, ‘biz Milliyetçi Hareket Partisinin neferleriyiz, bize partimizde ne görev verilirse yaparız dediler.’ Aday olamayan arkadaşlarımın 7 Haziran tarihine kadar aday olan arkadaşlarımızla birlikte bu maraton içinde olacağına inanıyorum. Bugün kırgın, dargın olma günü değildir. Bugün birlik beraberlik günüdür. Bu fırsat bir daha bizim elimize gelmez. Ben partimizde daha önce görev yapmış il başkanlarımıza, merkez ilçe başkanlarımıza, ilçe başkanlarımızdan rica ediyorum gelin bir olalım, diri olalım bu arkadaşlarımızla birlikte seçim meydanlarına çıkalım.

mhp10.04-4Bizim tek amacımız tüm seçmenlerimize ulaşarak, ülkenin içinde bulunduğu sıkıntılarımızı anlatmak olacaktır. Pazartesi gününden itibaren İl genel meclisi üyelerimiz ile birlikte milletvekili adaylarımız köylerde gezmeye başlayacaktır. Belediye başkanımız partim için Karabük’te sonu kadar çalışacağını beyan etmişti ve çalışmaya da başlayacaktır. Bizde yönetim kurulu olarak hem belediye başkanımızın yanında, hem de milletvekili adaylarımız yanında köy köy, mahalle mahalle, ilçe ilçe gezeceğiz. Benim tekrar isteğim kırgınlık, dargınlık olmasın, kırgın ve dargın olan arkadaşlarımızla birlikte bu davaya sarılalım.

Eğer bir insan milliyetçi ise, ülkücü ise kırgın dargın olmamalıdır. Eğer ben sadece geçici olarak 3 aylık milliyetçiyim diyorsa, onlara da bizim ihtiyacım yok. Şu anda burada gördüğüm kalabalık ve tablodan gurur duyuyorum, şeref duyuyorum”

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
7 ADET YORUM YAPILDI
ŞEYHÜLİSLAM13 Nisan 2015 / 11:24 Cevapla

SAYIN SELMAN YILMAZ; ŞAYET DURMUŞ YALÇIN’I TANIMIYORSANIZ, BU SİZİN EKSİKLİĞİNİZ. KENDİSİ ÖZ BE ÖZ KARABÜK ÇOCUĞUDUR VE KALİTELİ BİR ŞAHSİYETTİR. O SEBEPTEN DOLAYI BÖYLE KALİTELİ BİR ŞAHSİYETE SAHİP ÇIKMAK GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. HÜRMETLER.

ŞEYHÜLİSLAM13 Nisan 2015 / 09:36 Cevapla

ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN. SANIRIM GÜZEL ÜLKEMİN HER ZAMANKİNDEN DAHA FAZLA MHP’YE İHTİYACI VAR, DİYE DÜŞÜNÜYORUM. HÜRMETLER.

Selman Yilmaz11 Nisan 2015 / 12:14 Cevapla

Teşkilâtın, kamuoyunun tanımadığı aday secimde başarılı olamaz. Chp’lilerin yerel seçimi akp kazanmasin diye inatla mhp’ye oy vermesi kimseyi bosuna umitlendirmesin. Bu genel secim, bunda kimse partisinden baska yere oy atmaz. Mehmet Ali Şahin’ in aday olduğu genel secime bakin ve partilerin oy dağılımını bir inceleyin.

erdi11 Nisan 2015 / 11:09 Cevapla

Bu seçimde akp 1 mhp 1 milletvekili çıkaracağa benziyor. bu hava inşallah Türkiye’ye de yansıyacak.

Mehmet11 Nisan 2015 / 00:48 Cevapla

İyi ki Vergili var tanıtımda kalabalık olsun biraz
Mhp den Karabük adayları nasıl her zaman okur.
Kalbinden gelen sözler yok mu?
Boyle giderse Mhp
Akp 2-0 yapar

ceylan5511 Nisan 2015 / 00:00 Cevapla

Helal olsun Rafet beye, hem AKP hem MHP adayları işaret ettiği kişiler oldu. liderlik böyle birşey, topluma yön vermek böyle birşey…

Bravo MHP10 Nisan 2015 / 22:09 Cevapla

Allah yolunuzu açık etsin, aday seçimi çok doğru yapılmış bir seçim. İnşallah 7 haziranda da seçim bu şekilde olur.

ÖNE ÇIKAN HABERLER
Güncel Haberler
İLGİLİ HABERLER