Karabük Net Haber
COVID-19
Dünyada Toplam Vaka

Dünyada Toplam Ölüm

Toplam
İyileşenler

Türkiye'de
Vaka

Türkiye'de Ölümler

Türkiye'de İyileşenler

MHP STARTI VERDİ

MHP STARTI VERDİ
Bu haber 19 Eylül 2015 - 16:59 'de eklendi. 30 kez görüntülendi.

mhp-start-verdi-1

MHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI ADEM KAR VE OSMAN AYDIN, GENİŞ KATILIMLI BİR TOPLANTI İLE KAMUOYUNA TANITILDI

 

ADEM KAR “KARABÜK’ÜN 27 SENEDİR HİZMETİNDEYİM. ŞİMDİ DAHA FAZLA HİZMETKARI OLACAĞIM”

 

RAFET VERGİLİ “MEHMET ALİ ŞAHİN KENDİ MEMLEKETİ OVACIK’A NE HİZMET YAPTI DA KARABÜK’E NE HİZMET YAPABİLECEK”

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük İl Teşkilatı 1 Kasım Tarihinde yapılacak olan 26. Dönem Milletvekili Seçimleri öncesi milletvekili adaylarını Karabük Belediyesi Nikah Salonunda düzenlediği bir programla kamu oyuna tanıttı.

MHP SEÇİM STARTINI VERDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayları düzenlenen bir programla kamuoyuna tanıtıldı. Karabük Belediyesi Nikah Salonunda düzenlen programa Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, MHP Karabük İl Başkanı Burhanettin Arslan, Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman,  Merkez İlçe Başkanı Samet Yalçın Sarıtaş, ilçe başkanları,  MHP İl ve Belediye meclis üyeleri ve partililer katıldılar

KARABÜK’TE BiRİNCİ PARTİ OLACAĞIZ

Aday tanıtım töreninde ilk konuşmayı MHP il Başkanı Burhanettin Arslan yaptı. 1 Kasım seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinin Karabük’te birinci parti olacağını belirten İl Başkanı Arslan “7 Haziran seçimlerinde tüm partilerimizle birlikte güzel bir seçim çalışması yaparak, 16 yıl aradan sonra Karabük’te bir milletvekili çıkarttık. Genel Merkezimiz 8 milletvekili aday adayı arasından Adem Kar ve Osman Aydın arkadaşlarımızı 1 Kasım seçimleri öncesi milletvekili adayı olarak gösterdiler. Şimdi bizlere düşen bir görev var. Nasıl 25 dönem milletvekilliği seçimlerinde birlik beraberlik içerisinde o zaman ki iki milletvekili adaylarımızın yanında top yekün hareket etmiş isek 26. dönem milletvekili seçimleri içinde aynı şekilde hareket edeceğiz. Amacımız bir milletvekili değil Karabük’te birinci parti olmaktır. Ben buradan tüm dava arkadaşlarıma, partililerimize, eski ve yeni dememede il ve ilçe başkanlarıma bir çağrıda bulunmak istiyorum. Bugün birlik zamanıdır, bugün dirlik zamanıdır, ayrışma zamanı değildi. Kimsenin adamı değil, davanın adamı olalım. Benim şu veya bu adamım olmam, ben davanın adamıyım” dedi

MHP ADAYI OSMAN AYDIN “KARARLIYIZ”

MHP İl Başkanı Burhanettin Arslan’ın konuşmasından sonra MHP ikinci sıra milletvekili adayı Osman Aydın salonda bulunanlara yaptığı konuşmada “Bizim hedefimiz Karabük’te birinci parti olmak. Çünkü biz Karabük’te birinci parti olmazsak, köyde yaşayan çiftçi kardeşimiz, çalışan memurumuz, işçimiz, esnafımız, gazimizin, horlanan şehit yakınlarının derdine derman olamayız. Benim partili arkadaşlarımdan bir ricam olacak. Sadece çalışın ve inanın gerisi bizim işimiz. Sizleri en iyi şeklide Türkiye Büyük Millet Meclisinde etmek bizim görevimiz. Biz arkamızdan kimseye küfür ettirmeyeceğiz, biz arkamızdan lanet olsun bunu seçtirdik dedirtmeyeceğiz.  İnanmadığım hiçbir şeyin içine girmedim. Kamuoyunda ve genel merkez ile yapmış olduğumuz görüşmelerde partimize çok büyük teveccüh var.  Ancak, tabandaki arkadaşlarıma seslenmek istiyorum, fitneye, fesatlığa sakın sakına meal vermeyin. Biz davanın adamıyız, adamın adamı değiliz. Eğer Karabük’te ki insanlar huzuru ve mutluğu yakalamak istiyorlarsa Milliyetçi Hareket Partisine oylarını versin. Biz iktidara geldiğimiz anda, Karabük’ün kara talihini değiştireceğiz. Bizim hedefimiz Türkiye’de iktidar partisi olmaktır.  Karabük’te iki milletvekili çıkarttığımız anda zaten Türkiye’de iktidarız” dedi

ADEM KAR “HALKIMIZIN HİZMETKARI OLACAĞIZ”

Milletvekili seçilmeleri halinde Karabük halkının hizmetkarı ve temsilcisi olacaklarını belirten MHP birinci sıra milletvekili adayı Dr. Adem Kar ise yaptığı konuşmada “Karabük’te 27 yıldır yürüyorum, 27 yıldır yaşıyorum. mhp-start-verdi-3Karabük’te evlendim, Karabük’te çocuklarımı büyüttüm ömrüm burada geçti. 27 yıldır hekimlik görevimi yaparken, aynı zamanda bir iki dakikada yüz yüze geldiğim her Karabüklüden beklentilerini, sorunlarını, şehrin meselesini, ülkenin durumunu 27 yıldır dinliyorum. Milliyetçi Hareket Partisi gönül verdiğimiz bir partidir. Bugün beni milletvekili adayı olarak layık gördüler ve Karabük halkının huzuruna çıkarttılar. Halka siyaset yapan, halka siyaseti dikte ettiren ve halka tepeden bakan bir anlayış artık sonbaharını kışını yaşamaya başladı. Biz 27 yıldır dinlediğimiz, 27 yıldır tespit ettiğimiz siz asil biz vekil noktasında o düşünceleri birer birer derleyeceğiz toplayacağız son halini vereceğiz ve biz ancak ve ancak halkın hizmetkarı ve temsilcisi olacağız” dedi

VERGİLİ “OYLARIMIZI EN AZ 10 BİN ARTTIRACAĞIZ”

Milletvekili adayı tanıtım töreninde son olarak Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili konuştu.

Başkan Vergili 7 partililere seslenerek şu açıklamalarda bulundu;

mhp-start-verdi-2“Ben buradan tüm partili arkadaşlarıma, büyüklerime, kardeşlerime sesleniyorum, gelin Karabük’ün en ücra köşesine kadar girelim oyumuzu 7 Haziran seçimlerinden 10 bin daha fazla artıralım ve bunlara dersini hep beraber verelim.

1 Kasım seçimleri çok önemli bir seçim olacak. Türkiye’nin ve Karabük’ümüzün kaderini tayin edecek bir seçimdir. Milliyetçi Hareket Partisi Karabük’e ilçelerine ve Yortan Pazarının en ücra köşesine kadar hizmet edebilecek isimleri milletvekili adayı yapmıştır.

İktidar partisinin adaylarına baktığımızda yalnızca düşünceleri ile her şeyi Karabük’ün içerisine dolduracak, yine Karabük’ün etrafında varoşlar yaratıp Sosyal Hizmetler Vakfından paralar verilip, oyları satın alabilecek bir şehir yaratacak olan düşünceyle iki tane aday ile yola çıkmıştır.

Karabük’ün en uzak köyüne, ilçelerimizin tamamının en uzak köyüne bunları anlatmaktır. Şimdi biz diyeceğiz ki Eflani’ye hava alanı yapılsın onlar diyecek ki Karabük’ün üstünde planör bile inemeyeceği havaalanı yapılacak diyeceklerdir. Biz diyeceğiz ki orman işçimizin derdi onlar için orman işçi zaten problem değil. Biz diyeceğiz ki, Karabük’te yoksulun derdi onlar için zaten hiç sorun değil.

mhp-start-verdi-4Eğer onların umurun da olsa idi 12 yıldır iktidar döneminde iktidar partisinin adayı Karabük’e çakmış olduğu bir tane çiviyi gösterebilir mi.  Yine çıkacaklar vatandaşın karşına ne diyecekler çok merak ediyorum. Düğünde, cenazede Karabük’te olmayan milletvekili adayları Karabük’e ne hizmet verecek hep beraber bakacağız. Geçtiğimiz yıllarda Kardemir’de çalışan ve Metal-İş Sendikasına üye olan ve işten atılan işçilere açtığınız davaları kazanın sizleri işine aldıracağım diye vaatte bulunup bulunmadığını buradan sormak istiyorum. Biz hiçbir zaman gücün karşında ezilmedik, hiçbir zaman belediyenin kaynağını kullanmadık. İsteseydik bu salon dahil meydanın en ücra köşesine kadar insanlara doldurabilirdik. Onların yapmış olduğu baskıyı yapsa idik, hangi memur, hangi işçi gelmemiş diyerek. Bugüne kadar 7 tane seçim yaptık, hiçbir tane belediye kaynağını kullanmadık. Şu anda toplantı yaptığımız salon Belediyenin salonu il teşkilatımız tarafından ücreti ile kiralanarak bu toplantıyı tertip ettik. 

Ben buradan tüm partili arkadaşlarıma, büyüklerime, kardeşlerime sesleniyorum, gelin Karabük’ün en ücra köşesine kadar girelim oyumuzu 7 Haziran seçimlerinden 10 bin daha fazla artıralım ve bunlara dersini hep beraber verelim.  1 Kasım tarihinde ki seçimi Milliyetçi Hareket Partisi Karabük’te zaferle sonuçlandıracaktır. Karabük’te hizmet etmeye hep birlikte devam edeceğiz. Hedefimiz 2019 yılıdır, beş tane belediye başkanlığı, 2 tane milletvekili ile Türkiye’yi Ankara’da temsil etmektir”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
9 ADET YORUM YAPILDI
esentepegayza21 Eylül 2015 / 12:30 Cevapla

mhpli chpli herkes adem bey isminde mutabıktır. sokak bunu söylüyor. mhpliler her ne kadar başka isimlerde bekleseler 13 yıldır yıkılmadılar bölünmediler. hemen aday etrafında birleştiler.bunu görmek karabüklüler adına çok sevindirici.

Karabuk sevdalisi20 Eylül 2015 / 23:50 Cevapla

CHP li kesimde Adem beye sıcak Bakıyor bence yanlış düşünüyorsunuz şuan bütün Karabük bunu Konuşuyor. Herkes Adem beyin adaylığına çok sevindi .

HAS ÜLKÜCÜ20 Eylül 2015 / 11:01 Cevapla

Ergün Bey, ben salondaydım. Salon bomboştu. Halk ilgi göstermemişti. Neden kimse bunları yazmıyor? Geçen seçim Durmuş Bey ile kazandık ama bu seçim şüphelerim var açıkça.

baskentcii~karabuk20 Eylül 2015 / 10:21 Cevapla

S.a sevgili karabukluler sahsen Adem beyin manevi destegiyle devlet buroksesinde bir yerdeyim… herdrn kim olursa olsun kapisi calindiginda dinlemesini ve yol gostermesini bilen Allah korkusunu herdem yasayan bir kisiliktir… Ankarada ne isiniz olursa olsun “ooooo karabukten sn. Sahin var.. ina ulasin refaransi yeterli” derler… ulasabilene ask olsun… ahirette hesabini nasil verecek bakalim… sen adi ustunde vekil ol ama ulasilmazn dinlemez ol.. ha birde yanindakilere dikkat danismanim adi altinda devlet memuru… keske gorevlerini yapsalarda onlar dinlese…. karabukum lutfen halkin taleplerini dinleyen, telefonunu veren, kendisi bizzat ilgilenen vekilleri secin… partizanlik yapmayin… adem bey sans…. eyyy buyukler sizden buyuk Allah var ve hesabini vereceginizi unutmayin…. calisanlarinizin hesabinida siz verin…

mustafa19 Eylül 2015 / 23:48 Cevapla

Adem Hoca’yı yıllardır Tanır ve biliriz bu Şehirde Medikar gibi guzel bir proje gerçekleştirmiş ve bunu devlet desteği ile değil bileğinin Hakkıyla kendi dişiyle tırnağıyla bu noktaya getirmiştir. Ama üniversite Burhanettin beyin kendi cebinden kazandırdığı bir şey değildir o kendine verilen vazifeyi yerine getirmiştir Ozden ailesi olsun Adem bey olsun cok aydın ve Karabük iyi seyler kazandırmış insanlardır. Para pul mevki makam bu insanları değiştirmemiştir değiştirmez de. rahmetli Veli Özden in de bir siyaset gecmisi var idi şimdi de göremese de damadı siyasette var olup guzel işler yapacak inşallah Adem Kar ile 1 milletvekili MHP den meclise…

  krbk20 Eylül 2015 / 08:58 Cevapla

  Dediğin gibi hOca kendi cebinden yaptirmadi yaptiramazda Karabük için o kadar kosturdu ki öyle hastane açacak parayı kazanmak aklının ucundan geçmedi ki vekillikte kendine hastane açacak kadar parasi olan zenginin değil hoca gibi uykusundan bile kisip şehri için koşan koşturan adamın hakkidir

ky19 Eylül 2015 / 23:28 Cevapla

Karabük’e sayın Mehmet Ali bey çok şey katmıştır. Katmaya da devam edecektir. bu şansı Karabük halkı iyi değerlendirmelidir. Karabük çok daha iyi gelişecek ve daha güzel yatırımlar gelecektir.

Mehmet19 Eylül 2015 / 20:25 Cevapla

HOCAM HEP YANINDAYIZ. SEN KIMSEYE TEPEDEN BAKMAYIP HEP HALKIN YANINDAYDIN BIZDE SENIN YANINDA OLACAĞIZ INŞALLAH…

karabük sevdalısı19 Eylül 2015 / 19:26 Cevapla

ALLAH yolunuzu acık etsin baskanım dualarımız sizinle.Zaten m.ali sahinin aday olması mhp nin 2-0 yapmasını garantiledi.


 • Günün haberleri WhatsApp kutunuzda!
  Aşağıdaki kutuya telefon numaranızı yazın, hemen abone olun…

 • ÖNE ÇIKAN HABERLER
  Güncel Haberler
  İLGİLİ HABERLER
  6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.