Karabük Net Haber

MHP SAFRANBOLU’DA İDDİALI

MHP SAFRANBOLU’DA İDDİALI
Bu haber 04 Kasım 2013 - 15:11 'de eklendi. 17 kez görüntülendi.

MHP SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI ÇETİN İPEK YAYINLADIĞI BASIN BİLDİRİSİNDE “SAFRANBOLU’DA EZBER BOZACAĞIZ” DEDİ

 

cetin-ipek-mhp-safranbolu 

MHP Safranbolu Belediye Başkan Aday Adayı Çetin İpek bir basın bildirisi yayınladı.

İpek, yayınladığı basın bildirisinde, mevcut Başkan Necdet Aksoy’a yüklenirken, kamuoyu adına da iki soru soararak cevaplanmasını istedi.

MHP’nin Aday Adayı Çetin İpek’in yayınladığı basın bildirisi aynen şöyle;

 

“Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben” diyen Milliyetçi Hareket Partisi, 30 mart 2014 te yapılacak seçimlerim startını vermiş ve artık sahaya inmiştir. Var gücüyle çalışan ve toplumun her kesiminden takdir toplayan siyasi anlayışını, Safranbolu’yu yönetme isteğini yine toplumun her kademesiyle paylaşmaktadır. Eylül 2012 de ilçemizi ziyaret eden Genel Başkanımızın ‘’Safranbolu’yu seçimlerde istiyorum’’ sözü partimizdeki herkesi harekete geçirmiş ve olanca gücüyle çalışmalara başlamıştır.

Safranbolu halkı şunu iyi bilmelidir ki; Bizler yapılacak olan seçimde Safranbolu’da ezber bozmaya kararlıyız. Buna inanıyoruz ve iman ediyoruz. Yüce Mevla’nın izniyle Dünya kültür mirası olan ilçemizi Kültür Turizmin başkenti yapmaya, sosyal – kültürel ve ekonomik alanlarıyla yaşanabilir bir şehir yapmaya talibiz. Yandaşın, kandaşın, partidaşın hizmetinde değil Safranbolu Halkının her daim hizmetinde olacağız. Toplumun her kesimine hitap eden ve herkesin kendinden bir şeyler bulacağı Milliyetçi Hareket Partisi bu göreve taliptir.

Yaşamsal projeleri Safranbolu için hazırlıyoruz. Sivil topum kuruluşları ve halkımızın istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan bu projeler Safranbolu’da yaşama isteğini ve yaşam standartlarını yükseltecektir. Sayın Rafet Vergili’nin Karabük’ün cehresini nasıl değiştirdiği aşikardır. Karabük Belediyesi ile el ele vermiş, beraber proje hazırlayan ve beraber halka hizmet eden iki abi kardeş belediyenin olması en çok halkımızın işine gelecek ve birilerinin bu bölgedeki oyununu bozacaktır.

Safranbolu halkının ve esnafının üstünde bulunan korku imparatorluğunu Milliyetçi Hareket partisi bozacaktır. Halkıyla barışık, Karabük Belediyesiyle uyumlu çalışarak belediyecilik anlamında ezber bozacağız.

Eski parayla 30 trilyonun üstünde belediyeyi borçlandıran, bu halkın öz malı olan alanları parsel parsel babalar gibi satan, 18. madde uygulamasıyla kul hakkı yiyen, SAKEM’in bütçesini ve faaliyet alanlarıyla ilgili kafalarda soru işareti bırakan, Misak-i Milli meydanına harcanan eski parayla, 1 trilyona yakın paraya karşılık yapılan havuzu dahi çalıştıramayan, yapılan parkta bulunan NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE yazısını kaldırıp sonra bizlerin baskısıyla alelacele folyo ile yazıyı yapıştıran, ilçedeki bir çok yerde halkın tepkisiyle kaldırılan baz istasyonlarının Belediye binasının üstüne diken, Tarihi eski çarşı kesimindeki turizmi baltalayan ve çarşı esnafıyla bir araya gelemeyen, Safranbolu’da otopark sorununu çözemeyen, içme suyu pahalı, oteli ruhsatsız, halkın şehir içi ulaşımının sıkıntısını çözemeyen, pazaryerlerinin içler acısı olduğu, çöplerin ve çöp konteynırlarının hala sokaklarda görünür bir vaziyette olduğu Safranbolu’ya verilecek hesabınızın olduğunu sakın unutmayın. Belediye’ye veya taşeronlarına alacağınız işçileri bile partinize üye yaptınız. İş böyle iken demokrasiden, toplumsal barıştan ve hizmetten bahsetmeniz tirajı komiktir. Safranbolu sizlerden 30 Martta sandıkta hesap soracak ve gerekli cevabı verecektir.

Buradan halkın sabırsızlıkla beklediği iki soruyu yetkilere soruyorum.

 • Halkın arasında yoğun bir şekilde konuşulan Safranbolu Ulu Camisinin kilise yapılacağı ve mevcut Ulu camiye metropolit ve papaz ataması doğrumudur?

Doğru değil ise bunun halka bir an önce yetkililerce açıklanması şarttır. Eğer metropolit ve papaz ataması doğru ise Ulu Caminin kilise yapılması amaçlanıyorsa Milliyetçi Hareket Partisi başta olmak üzere tüm Safranbolu Camisine, dinine, milli ve manevi değerlerine sonuna kadar sahip çıkacaktır.

 • Karayolları arazisinde başlayan park çalışması ile ilgili proje hazırlanmış mıdır?

Hazırlandı ise yapılan proje nasıldır ve projenin içeriği nedir. Yapılan proje toplumun her kesimiyle paylaşılıp görüş alış verişi yapılmış mıdır?

Yok proje hazırlanmadıysa mevcut yerde bulunan ağaçlar neden kesilmeye başlamıştır.

Unutmayınız ki; ben yaptım oldu derseniz yine bu halkın parasını sokağa atarsınız. Safranbolu’ya yazık edersiniz.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
14 ADET YORUM YAPILDI
eski çarşı 7806 Kasım 2013 / 10:08 Cevapla

”mhp li” akp mitinginde bayrak açan çakallar dansın galiba sen nerelisin sen :))))

  Mhp li06 Kasım 2013 / 18:46 Cevapla

  Allah biliyor kim olduğumu. Çakal mıyım değilmiyim yaradan biliyor. Senin yazdığın yazılardan da nasıl bir kafa yapısına sahip olduğun ayen beyan belli. Tövbe getir alnın ara sıra secdeye gitsin. Çetin ipek biraz teşkilatçılığı ve ocaklarda ülkücülüğü öğrensin. Delikanlılıktan bahsediyordun sen niye ismini yazamıyorsun???

   eski çarşı 7807 Kasım 2013 / 08:21 Cevapla

   o mhp li yazını kaldırda öyle konuşalım akpkk li kardeşim.. bu arada merak ettim.. diğer aday adaylarımız osman aydın bey sebahattin uzun bey hakkında da böyle apuk supuk yorumlar yapıyormusun. yoksa istinai olarak çetin ipek bey hakkında mı konuşuyosun..(bu arada imamlıkta var sende anlaşılan ocak ocak deyip duruyosun bildiğim kadarı ile çetin ipek eski beyoğlu ocak başkanlarından yanılmıyorsam )

    Mhp li09 Kasım 2013 / 00:10 Cevapla

    Kardeş senden daha iyi tanırım bazı kişileri. Geç bu işleri. Akpkk’lı diyerek gerçekleri örtemezsin. Güneş balçıkla sıvanmaz. Osman Aydın ocaktan yetişme birisidir. Yıllarca Karabük ocakta görev almıştır. Sabahattin Uzun bey hakkında hiçbir tanışıklığım yoktur. O yüzden de yorum yapmıyorum. Benim Çetin İpek için yaptığım yorumu niye yaptığımı hala kavrayamadıysan yazık boşuna yazıyorum sana. Haber Çetin İpek in haberi. Bu haberin altına kiminle ilgili yorum yazmamız gerekiyordu? Sen benim söylemek istediklerimi anlayamazsın kardeş, kapasiten yetmez. Maalesef imamlık yok keşke olsaydı çok isterdim. Ama Elhamdülillah müslümanım.Türk İslam ülküsüne sahip bir kul’um. İmamlık olmasada müezzinlik var.

     eski çarşı 7809 Kasım 2013 / 18:43

     Bu zamana kadar hep fosilleşmiş beyinlerle gitti bu iş barajı geçecek miyiz, gecemiyecek miyiz, bir önceki seçimlerde Ekrem beyin aldığı oy ortada, hangi ocaktan bahsediyosun sen. düşün artık bu partinin yakasından senelerden beri senin gibi dar beyinlilerin yüzünden hiç bir mevkide hiç bir makamda camiamızın insanları yok, gençlerimiz işssiz iş arayanlar zorla akpkk ya üye yapılıyor.. neyin peşindesin sen ocak ocak dersiniz her biriniz gizli gizli ocak başlarında kafa çekersiniz. yeter artık biri aday olacaksa bu partiden ya çetin bey yada osman bey olsun. imamlıktan müezzinlikten bahsediyosun girmissin buraya hizipçilik dedikodu, iftira, karalama yapıyorsun varmı müslümanlıkta böyle bir şey… yakışıyormu.. bizler bu gençlere yol vermessek davada kalmıyıcak vatanda……

    Mhp li09 Kasım 2013 / 18:53 Cevapla

    Açtırma ağzı söyletme kötüyü kardeş, imamlıktan müezzinlikten bahsediyorsun derken hakkımı teslim ediyorsunda, ocak başlarında içiyorsunuz diye niye söylüyorsun. Çok şükür alkolün tadını bilmem. Nasıl birşeydir siftahım olmadı. Adaylığı ile ilgili neden çekinceniz varki. Çetin İpek in ortağının abisi il başkanı değilmi kardeş? Hallediverir…. Benden bu kadar. Sizi Allaha havale ediyorum.

ulku devi05 Kasım 2013 / 17:46 Cevapla

Adayimiza sahip cikin. İçimizden çökmedikce disaridan çökertemezler bizi. Akilli olun. Sahiplenin. Bizlerin bu gençlere ihtiyaci var. Mhpli rumuz. Önce sen sahiplen. Yazindan kim olduğun o kadar bariz ki…

  Mhp li06 Kasım 2013 / 00:22 Cevapla

  ülkü devi denen arkadaş, neyin devisin neyin cücesisin bilemem. Ama bu davanın devi gibi kendini görerek kaprisini gösteriyorsun. Kim olduğum vs. çok önemli değil. Allahın bir kuluyum. Türk İslam ülkücüsüyüm. Yetmez mi? Kime sahip çıkacağım. Bu gençler dediğin kim. Kendini beğenmişlikten başka bir işe yaramayan gençleremi sahip çıkacağım. Yok öyle yağma. Gidip ülkücülüğü öğrenecekler. 9 ışığı okuyacaklar. Türk İslam davası nedir bilecekler ve tatbik edecekler

Mhp li05 Kasım 2013 / 14:12 Cevapla

Bu iş çoluk çocuğa mı kaldı? R.D.in ortağı değilmi bu kişi? Ne zaman işadamı olmuş da inşaat sektörüne girmiş? Kendini tanıttığı broşürde de maşallah referansları çok kuvvetli!!! R.D. kendisine il başkanından doğru bir torpil yapar artık. Görüntü itibariyle kasıntı bir tip.

  eski çarşı 7805 Kasım 2013 / 15:23 Cevapla

  ”MHP Lİ” şu adını soyadını yazda o kadar delikanlı isen madem çetin ipek çoluk cocuk sen ne kadar admsın görelim. bakalım

   Mhp li05 Kasım 2013 / 18:43 Cevapla

   eski çarşı 78 napcan adımı soyadımı. beni mi döveceksin? tehdit mi edeceksin? o kadar adamsan sen niye ismini yazmadın? al işte tipik bir şovanist yaklaşım daha. Siz bu kafayla giderseniz biz Mhp olarak daha çokkkk burnumuzu yerlerde sürteriz. Sizden başka kimse Mhp li değil dimi!! Çetin ipek önce ülkü ocaklarına gitsin ülkücülüğü bir öğrensin..

  M.H.P.05 Kasım 2013 / 15:41 Cevapla

  BU İŞ YÜREK İŞİ ÇETİN KARDEŞİMİZDE YÜREĞİNİ ORTAYA KOYMUŞ ÇIKMIŞ SEN BÖYLE YORUM YAPACAĞINA O CESARETİN VE YÜREĞİN VARSA SENDE ÇIK
  SAYIN ÇETİN İPEK ALLAH YOLUNUDA BAHTINIDA AÇIK ETSİN TANRI TÜRKÜ KORUSUN……

   Mhp li05 Kasım 2013 / 18:39 Cevapla

   ne yüreğinden bahsediyorsun kardeş sen. yürek aday adayı olmak değildir. yürek ülkücü gibi yaşayabilmektir. geçeceksin o işleri sen. kuru kuruya şovanist bir yaklaşımla ülkücü olunmaz. Öyle elbiseleri çekip orada burada kırıtarak adaylık yapılmaz. Allah rızası için yapacaksın yaptığın bir şeyi. Çetin İpek in ne için yaptığını hepimiz biliyoruz. Nerde bunun içinde Allah rızası??? Hala Tanrı Türkü korusun diyerek şovanistlik yapıyorsunuz. İslamdan uzaklaşmış bir ülkücü hareket oluşturuyorsunuz. Sonrada nasıl akp %50 oy alıyor diye ağlarsınız. İşte böyle alıyor!!!! Gidin alnınız günde bir vakitte olsa secde görsün..

göktürk7805 Kasım 2013 / 10:02 Cevapla

Sayn Çetin İpek siz ne zaman aday adayliginizi acikladiniz resmi basvurunuzu partiye yaptinizda orda burda aday adayiyim. diyosun safranboluda mhp nin tek resmi aday adayi vardir oda yusuf ziya kara beydir. önce açıklamani yap dosyani teslim et ondan sonra aday adayiym diye söylersin

ÖNE ÇIKAN HABERLER
Güncel Haberler
İLGİLİ HABERLER