YÜZ YÜZE GÖNÜL GÖNÜLE

AK Parti Teşkilatı "Yüz Yüze 100 Gün" programıyla tüm ilçelerde vatandaşlarla bir araya geliniyor

Manşet 01.08.2022, 11:34 01.08.2022, 12:50
629
YÜZ YÜZE GÖNÜL GÖNÜLE
banner36

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti teşkilatlarına talimatıyla, Karabük’te Milletvekilleri, İl Başkanı, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Başkanları ve parti yöneticilerinin de katıldığı "Yüz Yüze 100 Gün" programıyla tüm ilçelerde vatandaşlarla bir araya geliniyor.

Tüm kadrolarıyla sahada olan, 2023'te yapılacak seçimler için çalışmalara başlayan AK Parti'de millete yapılan yatırımlar, koalisyon dönemlerindeki karışıklıklar ve gençlere eski Türkiye'de yaşananlar aktarılıyor. 

AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, “Yüz Yüze 100 Gün” projesi hakkında değerlendirmelerde bulunarak, yaz boyunca 100 gün aralıksız devam edecek ziyaretlerin gün gün itinayla planlandığını söyledi. Altınöz, gönüllere sefer etme kararı aldıklarını belirterek, “2023’te AK Parti’mizin ve Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da en güzel sonucu alması için Karabük olarak en iyi desteği vereceğiz. Türkiye’nin yükselişine 2023’te de katkı sunabilmek, Karabük’ün hak ettiği konum ve hizmetleri kazanabilmesi için de elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” dedi.

Ziyaret programları kapsamında Karabük’ün dört bir yanında vatandaşların sorunlarının ve önerilerinin dinleneceğini söyleyen Altınöz, AK Parti'nin 20 yıldır bunu bir gelenek haline getirdiğini vurguladı.

Zaman, Mekân ve İnsan Ayrımı Yapmadan Davamızı Anlatacağız

Altınöz, “Milletimizin sorunlarına çözüm üretmek ve onlarla hemhal olmak bizim siyasi şuur ve şiarımızın bir gerekliliğidir. AK Parti'nin bu ülkeye yaptığı hizmetleri ve geleceğin planlarını her zaman, her yerde, herkese ve her dilde anlatacağız. Gayretlerimiz, milletimizin refahı içindir.” ifadelerini kullandı. Altınöz, ziyaret programları kapsamında birçok sorunun da ele alınacağına değinerek, Karabük için yüz yüze, gönül gönüle hep birlikte değerlendirmelerinde bulundu.

Altınöz, AK Parti Karabük teşkilatının 3 günde ilçelerde toplam 40 köy ve mahallelerin karış karış gezildiğini belirtti.

Adım Atılmayan Yer, Dokunulmayan Yürek, Girilmeyen Ev Kalmayacak

AK Parti Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, AK Parti’nin “Yüz Yüze 100 Gün” projeleri hakkında, “Meclisin tatile girmesiyle birlikte seçim bölgemizde ziyaret ve programlarımızı artırdık. Bu kapsamda tüm ilçelerimizi ziyaret ederek çeşitli vesilelerle vatandaşlarımız ile buluşuyoruz.” değerlendirmelerinde bulundu. Ünal, “AK Parti olarak, büyük bir ailenin verdiği sorumlulukla birlik ve beraberlik içerisinde şehrimize hizmet etmeye ve ilk günkü aşk ile çalışmaya devam ediyoruz. 
Tüm teşkilat mensuplarımız ile saha ziyaretlerimize durmaksızın devam ediyoruz. 2023 Haziran seçimlerine doğru yaklaşırken sahayı ilmek ilmek dokumak, vatandaşlarımızın her birine dokunmak ve gönüllerindeki yerimizi daha da güçlendirmek arzusundayız. Bu kapsamda da köy köy, mahalle mahalle, sokak sokak geziyoruz
.” söylemlerine yer verdi.

Vatandaşın Derdiyle Dertlenen Çözümler Üreten Partiyiz

AK Parti olarak sürekli sahada olduklarını ve milletinin emrinde olduklarını dile getiren AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş ise, AK Parti’nin bir hizmet partisi olduğunu ve Cumhuriyet tarihinin en fazla yatırımının AK Parti iktidarları döneminde hayata geçirildiğini, şehirler bir yana, en ücra belde, köy ve mezralara kadar her yerleşim alanının yatırımlarla donatıldığını, eksiklerin giderilmesi için de halen çalışıldığını söyledi. Güneş, 2023 seçimlerinde AK Parti’nin, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın en güzel sonucu alması için Karabük olarak en iyi desteği vereceklerini kaydetti.

“Yüz Yüze 100 Gün” projesi ziyaretleri kapsamında AK Parti heyetine vatandaşlar tarafından yoğun bir ilgi gösterilerek çeşitli talep ve istekler dile getirildi. Ziyaretlere her gün yoğun bir tempoyla devam edildiği belirtildi. 


 

Yorumlar (5)
Selim 2 ay önce
Kibir dolu teşkilat saha inse nolur. Kimseyi kale alıp yıllardır dinlemediniz. Atama torpil adam kayırma harici tek bir eylem yoktu.
Selim 2 ay önce
Hastahane ye gidin de görün çalışandan çok müdür var ..
halk 2 ay önce
bunlarda insan içine çıkacak yüz kalmış mı bu kadar yolsuzluğa yoksulluğa sebep olduktan sonra hala utanmadan poz verebiliyorlar yuh diyorum
vatandaş 2 ay önce
bu haberin altına gelen yorumları neden yayınlamıyorsunuz eminim onlarca eleştiri gelmiştir ama ne hikmetse bir tane yorum yok
Vatandaş 2 ay önce
Ninelere dedelere sarılmalar halktanız showları başladı ama sandıkta sizi onlar da kurtaramayacak artık. Kendinizi bu şekilde aklayamazsınız. 2018 den sonra iflah olmadınız güç kibir bitirdi sizi. Güzelim partiyi mahfettiniz.
banner12
19
kapalı
banner125
banner18
banner74