YILMAZ BETON'DAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Karabük'te uzun yıllardır hizmet veren Yılmaz Beton, Karabük Eğitim Araştırma Hastanesine 60 Bin TL'lik tıbbi cihaz ve malzeme yardımı yaptı.

Manşet 04.11.2020, 12:26 05.11.2020, 15:41
7627
YILMAZ BETON'DAN ÖRNEK DAVRANIŞ
banner36

Karabük'ün tanınmış köklü firmalarından olan Yılmaz İnşaat, Yılmaz Beton ve Yılmaz Kereste gibi bir çok sektörü bünyesinde bulunduran Yılmaz Şirketler Gurubu Karabük Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine 60 Bin TL değerinde tıbbi cihaz ve malzeme yardımında bulundu.

Yılmaz Şirketler Gurubunun sahiplerinden olan, Karabük TSO Meclis Başkanı Salih Yılmaz, Karabük Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi'ne 60 Bin TL değerinde Yüksek Akış Oksijen Cihazı ve 5 adet Helmet Maskeleri bağışladı.

Özellikle içinde bulunduğumuz bu Pandemi sürecinde Koronavirüs hatlağınına yakalanıp, yoğun bakımda tedavi gören hastalar için hayati önem taşıyan bu tıbbi cihaz ve malzemelerin bağş yapılmasının ayrı bir önemi bulunuyor. 

Yılmaz Şirketler Gurubu Yöneticisi ve Karabük TSO Meclis Başkanı Salih Yılmaz "İnsanlık küresel bir mücadeleden geçiyor. Herkes üzerine düşeni gücü oranında yapmalıdır diye düşünüyoruz. Bizim bu davranışımız inşallah örnek niteliği taşır." diye konuştu.

Yorumlar (10)
DEMİR 9 ay önce
DUYARLI İNSANLARA BU ŞEHRİN İHTİYACI VAR,
Aysel şen 9 ay önce
Allah razi olsun rabbim servetini artirsin eksitmesin
karabüklü 9 ay önce
çok duyarlı bir davranış, tüm iş adamlarına örnek olmalı, tebrikler.
Erdogan Gökkaya 9 ay önce
Örnek davranışınız için teşekkürler salih bey ve yakindan biliyorum ki gösteriş degil her zaman böyledir yolunuz açık olsun
İrfan inal 9 ay önce
Allah razı olsun rabbim böyle insanların sayısını arttırsın inşaAllah
hamit 9 ay önce
TEBRİK EDERİZ.AYNI DUYARLILIĞI,KARABÜK'LÜLERİN SIRTINDAN ÇUVALLA PARA KAZANAN DİĞER MERHAMETLİ ZENGİNLERİMİZDEN DE BEKLERİZ.
Hüseyin Darakcı 9 ay önce
Allah birine bin katsın tekerine taş değdirmesin inşAllah kalbi yüreği güzel insan.
SN 9 ay önce
Teşekkür ediyoruz kendilerine
alparslan 9 ay önce
her zaman yaptığı yardıma ihtiyacı olan insanların yanındadır.teşekkürler
Manken 9 ay önce
Tebrik ediyorum. Krdşimizi
18
açık
banner17
banner18
banner39
banner74