VERGİLİ'DEN AVRUPA'YA HDP DERSİ

Vergili 'den Avrupa'ya HDP Dersi; "Türkiye Ukrayna olmayacak"

Manşet 24.03.2022, 10:52
1545
VERGİLİ'DEN AVRUPA'YA HDP DERSİ
banner36

Avrupa Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi'nde ülkemizi temsil etmek için Strasburg'da olan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili kongrede yaptığı konuşmasında Avrupa'ya HDP dersi verdi.

HDP'yi Türkiye'nin gelişmesine katkı sağlayacak bir siyasi oluşum olmadığını vurgulayan Başkan Vergili; "HDP, PKK terör örgütünün bir parçasıdır. Türkiye'nin birlik ve beraberliğine inanmayan tüm siyasi oluşumları ve yerel yönetimleri ret ediyoruz. Türkiye'nin bir Ukrayna olmasına ASLA izin vermeyeceğimizi tüm Avrupa bilsin” dedi.

İşte Başkan Vergili'nin Avrupa Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi'nde yaptığı konuşma:

Yorumlar (4)
sel 2 ay önce
ya kusura bakmayın ama ben siyasete giren yada siyaset yapan kişilerin en az bir yabancı dil(ingilizce) bilmesinin şart olduğunu düşünüyorum.kendilerni dış basına ve dünyaya daha iyi ifade etmeleri açısından şart diyorum .simultane yada spontane çeviriye yada tercumana ne kadar güvenebilirsinizki gerçi asıl bilmesi gereken de bilmiyor ya neyse :)) ayrıca rafet başkan iyi bir belediye başkanı takdiri hak ediyor
Ali Cantez 2 ay önce
Sansür yapıldığına göre yazdıklarım doğru....
KANKA 2 ay önce
Karabük için Ülkemiz için kaybedilmeyecek bir değersin
HAFIZ 2 ay önce
Sokaklar,caddeler,kaldırımlar tozdan ,pislikten,mucurdan geçilmiyor. Bi rüzgar esse,ağzınız,yüzünüz,gözünüz tozdan pislikten doluyor. keşke bunu da orada belirtseydiniz.
banner11
banner12
27
açık
banner125
banner18
banner74