VERGİLİ DE ÇAĞRIYA UYDU

Cumhurbaşkanı'nın çağrısına uyan Vergili su fiyatlarında % 7 indirim yaptı.

Manşet 18.02.2022, 10:24 18.02.2022, 15:18
745
VERGİLİ DE ÇAĞRIYA UYDU
banner131
banner36

Cumhurbaşkanı'nın çağrısına uyan Vergili su fiyatlarında % 7 indirim yaptı.

MHP'li Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, su fiyatlarında yüzde 7 KDV indirimi yaptıklarını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin su fiyatları ile ilgili indirim yapılması talimatıyla birlikte belediyeler harekete geçti. Karabük Belediyesi talimata uyarak su fiyatlarında yüzde 7 KDV indirimi yapıldığını duyurdu.

Belediye Başkanı Rafet Vergili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Cumhurbaşkanımızın ve Genel Başkanımızın talimatlarıyla, su fiyatlarına yüzde 7 KDV indirimi yaptık. Değerli hemşehrilerimizin bilgilerine arz ederim” ifadelerine yer verdi.

Yapılan indirimler vatandaşların üzerindeki yüklerin hafifletilmesi ve aile bütçelerine katkı sağlanması amaçlanıyor.

Yorumlar (7)
Alpdoğan 6 ay önce
Devlet kdv indirir ibb deki donkişot yüzde 175 bindirmeye çalışır.Helal olsun akpartili ve mhp li belediyelere.
Ali Cantez 6 ay önce
Ne dersen de ne kadar savunursan savun ama önce bilinçli seçmen ol. Gözü kapalı bir fikri desteklemeyi Bi karabük'te gördüm birde şark görevi yaparken doğu insanında gördüm. Yani Arkadaş Bi Ekonomi tıkırında demediğin kalmış. El insaf.
onuncuköyden 6 ay önce
Devlet % kaç kdv indirdi? öncesinde %kaç zam yaptı? Biz bu cehaletle iyi 2022 yılına kadar gelebilmişiz.
Mardinli 6 ay önce
Hükumetin son 3 ayda bindirdiklerinin yanında devede kulak,helal olsun akp be Mhp li siyasetçilere baya bi halktan yanalar :))
Abuzer 6 ay önce
Devlet KDV indirirken İBB zam yapmıyor, zaten maliyetinin altında sattığı suya fiyat düzenlemesi yapıyor sizin tabiriniz ile, ayrıca siz elinizi suya sabuna surmezken o sürekli ellerini yıkıyor merak etmeyin temiz elleri var :))
Erhan 6 ay önce
Ne çok indirdiniz öyle helal olsun valla.Ağıza bir parmak bal çalma politikası 100 lirada 7 lira bozdurup bozdurup yeriz artık.
Oktay 6 ay önce
Keşke suya yüzde yüz zam yapılıp, elektrik ve doğalgaza zam yapılmasaydı. Aylık elektrik doğalgaz parası nerede ise 1500 lira. 2 aylık su parası 100 lira. Hesabı yapın artık.
banner11
banner12
22
hafif yağmur
banner125
banner18
banner74