VEKİLLER, 5 BİNEVLER HASTANESİNİ YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal, 5 Bin Evlerde yapımı devam eden hastaneyi yakından takip ettiklerini, ne gibi hizmetler vereceklerini açıkladılar.

Manşet 07.04.2022, 16:25 07.04.2022, 16:51
2261
VEKİLLER, 5 BİNEVLER HASTANESİNİ YAKINDAN TAKİP EDİYOR
banner36

AK Parti Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal, KEA Hastanesinin 5 Bin Evlerde yapılan ek bina inşaatı çalışmaları hakkında bilgi içeren yazılı bir ortak açıklama yaptılar.

En kısa sürede bitirileceğini ifade ettikleri 5 Bin Evlerdeki Hastane ile ilgili bilgiler veren Milletvekilleri Güneş ile Ünal, hastane içinde ne gibi hizmetlerin verileceğini de açıklamalarında belirttiler.

Karabük Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur Ünal’ın ortak açıklamasında şu ifadelere yer verdiler;     

“Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5000 Evler Ek Binası inşaat çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

Daha öncede paylaştığımız gibi Karabük’ümüz sağlık alanında önemli bir yatırıma ve hizmete kavuşuyor. 5000 Evler Ek Hastane binamızın tamamlanması ile birlikte ilimizin büyük bir ihtiyacı karşılanmış olacak.

Hastane inşaatında altyapı ve güçlendirme çalışmaları dahil, mahallere ait duvarların örülmesi, yangın tesisatı ve havalandırma tesisatı çalışmalarında mimar, mühendis ve işçileri içeren yüze yakın çalışan görev yapmakta olup çalışmalar aralıksız sürdürülmektedir.

25.11.2021 tarihinde yer teslimini gerçekleştirdiğimiz 5000 Evler Ek Hastane binası projesinde, öncelikle Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ile Psikiyatri poliklinik ve yataklı servis hizmetleri laboratuvar, görüntüleme merkezi (bilgisayarlı tomografi, röntgen, USG) bunun yanı sıra acil servis ve diğer branşlardaki poliklinik hizmetlerini (15 adet poliklinik) içeren 76 adet yatak kapasitesi olacak şekilde projelendirilmiştir.

Karabük’ümüzün sağlık yatırımı ve hizmetlerini hassasiyetle takip ediyor, kaliteli sağlık hizmeti sunumunu artarak devam ettirmenin gayreti içerisinde çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu önemli yatırımın Karabük’ümüze tekrar hayırlı olmasını diliyor, ilimize kazandırılmasında başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca’ya, emek veren tüm bakanlık yetkililerimize hemşerilerimiz adına teşekkür ediyoruz.”

Yorumlar (17)
Çetin 1 ay önce
Madem hastane yapıyorsunuz. Çok güzel. Neden doğum hastanesini yıktınız o zaman. Allah size akıl fikir versin.
kamil 1 ay önce
bu sene sonbaharda genel seçimler var,haberinizi olsun. GELİYOR GELMEKTE OLAN, GİDİYOR GİTMEKTE OLAN. HELE BIRAKIN ONLARI, GİDENE KADAR BİRAZ DAHA HARAM PARA KAZANSINLAR!!!!!
Aliveli 1 ay önce
Betoncu bunlar seviyorlar beton yıkıp beton yapmayı ihaleyi alıp veemektede güzel paralar var
Ali Cantez 1 ay önce
Özel hastaneden dolayı yavaş gidiyor bir türlü açılmayan ek hizmet binası.. Dikkat edin hastane bile değil. Acili olup olmayacağı bile belli değil. 3 hastanenin kapatılıp karabüklü yü tek hastaneye mahkum edildiği bilği sini Sayın Reisi Cumhur da biliyor mu? Vekiller bilğilendirdi mi?
erkan demir 1 ay önce
aylardır ortada aynı inşaat haliyle duruyor. çok yakında pek yakında azsonra.... oyalayın oyalayın. beşbinevler halkı artık bu numaraları yemiyor. karabüklü artık gözünü açmaya başladı
Adsız Cengaver 1 ay önce
önceden yapılmaya başlayan proje normal syrinde devam ediyor milletvekilleri sanki yeni bir proje yeni bir icraat gerçekleştirmişler gibi basın önünde açıklama yapıyorlar gündemde kalmak için siz önce halkın önüne çıkın halk ekonomik kriz altında eziliyor hayat pahalılığı had safhada karabükre isşizlik yüksek karabükün devasa altyapı çevre sorunları devam ediyor siz bunlara çare bulun devam eden proje hakkında basının önünde açıklama yapmayı bırakın halkın önüne çıkın halkın derdine çare olun
Ahmet 1 ay önce
Öyle takiptelerki eskipazar hastahanesi elde patladı.
Adsız Cengaver 1 ay önce
çok önceden başlanmış normal seyrinde devam eden projeyi yakından takip ediyorlarmış esas yapılması gereken yapılmaya başlanmayan projeleri yakından takip etsinler gündemde kalmak ve icraat yapıyoruz görüntüsü vermek için basına demeç vermeyi bıraksınlar
dost 1 ay önce
KARABÜK TE İFTAR ÇADIRI YOK bunu haber yapın!! zengin fakir herkes için değeri olan çadırlar sizin için önemli ise.... o kadar zengini var Karabük'ün hiç mi hayır yapma isteyen yok!!!
Sağlıkçı 1 ay önce
Sayın Vekil Cumhur Önal sağlıkta yalnızca torpilli kişilerin işlerini yakından takip ediyor.Yer değişikliği atama vb işler için yönetmelikler değil Cumhur beyin izni olması lazım.
Alpdoğan 1 ay önce
Yaparsa Akparti yapar.Diğerleri sadece laf üretir.15temmuzu nasıl boşa çıkardıysa bu millet,son zamanlardaki ekonomik saldırılarıda devletiyle beraber bertaraf edecek,şimdiden ülkemizi dış güçlerin rotasına sokmaya can atan zillete gereken dersi sandıkta verecektir.
Ali Cantez 1 ay önce
Topu taca atma. Sıkışınca dış güçler vs vs.. Hikayesini herkes yutmuyor. Niye 3 hastane kapatıldı sorusuna cevap verilmeli. Yoksa onuda mı dış güçler kapattı.
Barış Geyik 1 ay önce
5000evler diye mahalle vardı değil mi Karabük te.. yolları cukur ve camur belediyenin uğramadığı çöplerin yol kenarlarında gunlerce beklediği zaten özellikle yeni konutlarin yapıldığı alanlarda yetersiz olan sosyal ve yeşil alanların var olanların da bakimi yapılmadığı mahalle.. hastene yapsaniz ne olur köy bile daha konforlu bu mahalleden
UĞUR 1 ay önce
DİKKAT ETSİNLERDE KAYMASIN,ESKİPAZARDAKİ GİBİ
yorum 1 ay önce
yapılan yorumları yayınlarken nelere dikkat ediyorsunuz? genel halk bazlı mı yorum yapmalıyım yoksa siyasi yanlı mı? çünkü yorumlarım yayınlanmıyor da.
Karabük Net Haber 1 ay önce
İsimsiz yorum yaparken, klavye delikanlılığı yapıp, asıp kesmelere, yine ismini gizleyerek, Karabük Net Haber üzerinden şov yapmalara, nede olsa adımı yazmadım diye saçma sapan yorum yapmalara maalesef izin vermiyoruz. Ha o kadar çok istiyorsan yazdıklarım yayınlansın diye, o zaman kendi sosyal medya kimlik hesabından, Karabük Net Haber'in sosyal medyalarında yer alan haberin altına istediğin yorumu yazabilirsin. Ne de olsa onaya da gerek yok. Ama o zaman işte kimliğinizi saklayamadığınız için, işinize gelmez. Teşekkür ederiz.
Ali Aga 1 ay önce
Yapılsın tabiki iyi olucak inşAllah doğum hastanesi gibi bir çok branş i içinde bulundurur,Safranbolu Eflani beşbinevler bartin dan gelen hastalar burada muayene olabilir,böylelikle üniversite hastanesinin yükü azalır,orada insan muayene olamaz duruma gelmiş kalabalıktan ama beşbinevler açılırsa çok rahatlama olacaktır inşAllah sabirsizlikla bekliyoruz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner11
banner12
14
kapalı
banner125
banner18
banner74