ÜLKÜCÜLER KİTAP FUARINI BASTI

Selahattin Demirtaş'ın kitaplarının da satışının yapıldığı Kültür Merkezini Ülkücüler bastı.

Manşet 20.12.2021, 16:08 20.12.2021, 19:39
11193
ÜLKÜCÜLER KİTAP FUARINI BASTI
banner36

Safranbolu Belediyesi tarafından 17 Aralık Cuma günü Leyla Dizdar Kültür Merkezinde açılışı yapılan kitap fuarında, HDP’li Selahattin Demirtaş’ın kitaplarının sergilendiği ve satıldığı haberinin ardından Ülkü Ocakları Safranbolu Başkanı Hakan Ünal ve çok sayıda ülkücü genç, kitap fuarını bastı.

Selahattin Demirtaş’ın kitaplarını satış yapılan stantlardan toplamaya çalışan Ülkü Ocakları mensupları ile kitapçılar arasında başlayan kavga polisin müdahalesi ile durduruldu.

Kitap Fuarının yapıldığı Leyla Dizdar Kültür Merkezi Polis tarafından güvenlik altına alındı.

Yorumlar (18)
Ali Cantez 1 ay önce
Ülkücüler bu hassasiyeti yükselen dolar kurunada gösterse fena olmaz.
onuncuköyden 1 ay önce
Berkay'' Ne alakası var demişsin ya !! Alakası şu; Siz nasıl vatanseversiniz de sadece Türk Kürt siyaseti üzerine bir olayda tepki gösteriyorsunuz? Hayat pahallılığı, zamlar, dolar kuru, evini ısıtamayanlar, çocuğunu doyuramayanlar, elden giden adalar vs vs , bunlar vatansever mevzuları değil mi neden bunlarda da sizi göremiyoruz sahalarda ???
Berkay 1 ay önce
Ulan gereksiz herif bu konuyla dolar kurunun alakası ne
Karabüklü 1 ay önce
Yazıklar olsun size CHP liler. Oy için pkk ya terör örgütü demeyen terörist başı için daha heykelini dikeceğiz heykelini diyen terörist demirtaş ın reklamını yapmak da ancak size yakışırdı. Merak ediyorum acaba ne zaman öcalan da serbest bırakılsın diyeceksiniz.
Bozkurt 1 ay önce
Ne zaman vazgeçeceksiniz gençleri kullanmayı kendi çocuklarınızı yollayın çok vatan severseniz.Reis siniz derler suça bulaştirirlar kullanırlar alırlar atarlar bir kenara cezaevlerinde sürünür durursunuz ağlarsa bir tek ANA niz ağlar çıkarsınız kimsenin umrunda olmazsiniz sonra çok dert yazarsınız örnek Adana Büyük Şehir belediyesini basanlar gibi birileri paraları götürdü diğerleri ceza yattı Alparslan TÜRKEŞ İN ASKER leri akıllı olur adamın adamı değil davanızın adamı olun eliniz kalem tutsun kitap tutsun bir yerde suç varsa devletin kolluk kuvveti var kont gerillasi var
Ali Cantez 1 ay önce
CHP mi Osman Öcalan teröristin TRT ye çıkarttı? Ülkücüler TRT yi niye basmadı? Bu yapay gündemle doların ekonominin kötü gidişatını gizlemeye çalışmasınlar...
Doğruya doğru 1 ay önce
Ülkücü kardeşlerim bu ülkede selahattin demirtaşın kitabının satılmasının dışında gerçek gündem var. Vatan yenen haklarla, aç kalan vatandaşlarımıza ses çıkarmamakla ve bu düzene sessiz kalmakla bu hale geldi. Asıl milliyetçilik budur. Ama biliyoruz ki ittifak var kimse ses çıkaramaz. Halkın yanında olmayanlar duyar kasmasın boşuna
Ali Cantez 1 ay önce
Ulan ve Gereksiz kelimesini yazan şahsa iade ediyorum. Bazı şahıslar yazma edebini bu yaşına kadar öğrenememiş belli, aynı zamanda okudugunuda anlama yeteneginde kıtlıklar da var. Bu şahıslar niye gocunuyorlar yazdıklarımdan... Kaba kuvvetle hakaretle toplum bir yere varamaz.. Hakaretvari yazan şahız : Siz gerekli biri olsanız teröristi TRT ye çıkaranlara dolardan zengin olanlara reaksiyon verirdiniz....işin gücün tartışma seviyesini kendi seviyene çekmek (düşürmek)
Karabüklü 1 ay önce
Doların yükselmesi ile ilgili gerekeni Devletimiz yapar Ali Cantez. Sizce pkk ya terör örgütü demeyen terörist demirtaş ın kitaplarını satmak normal mi ? Gerçi demirtaş pkk ya terör örgütü demiyor Kılıçdaroğlu da pkk nın eşdeğeri ypg ya terör örgütü diyemem diyor. Al birini vur ötekine...
Kmyk 1 ay önce
ne ülkücusu yomiyeyle çalışan boş insanlar
selahattin 1 ay önce
bir fikre,bir ideoloji'ye kendisinden daha üstün bir fikirle karşı çıkılır.karşı fikir kaba kuvvetle ezilemez
Alparslan TÜRKEŞ..........
Cemil 1 ay önce
Bunların tek bildiği 10-15 kişi toplanıp bir yere saldırmak, birilerini dövmek. Başka bir meziyetleri yok. İş yaptınız sanki. Kitaplar yasaklı mı, değil! HDPliler mecliste mi, mecliste. Legal bir parti mi, legal parti, değilse eğer Devlet kapatsın partiyi. Size ne oluyor. Teröristleri TRT'ye çıkarken, terörist Aponun mektubu TRT'de okunurken niye TRT'yi basamadınız, neredeydiniz??? İşiniz gücünüz hamaset, 15-20 kişiyle güçsüz adamların tepesine çullanmak. Memleket perişan olmuş hiç sesiniz çıkmıyor, bravo size!!!
Hasan 1 ay önce
Milliyetçi oylarla Safranbolu Belediye başkanı olan Elif Köse'nin HDP oylarını tutma çabası.
Ektiğini biçen Safranbolu Halkı, Bunları hazmedemeyen Türk evladı.
Neye şaşırıyoruz Ülke böyle değilmi
Dolar kaç lira olmuş lafa bak. Dolarlamı satıyonuz memleketi
Furkan 1 ay önce
Helal olsun!Halk olarak arkanızdayız.
S,s 1 ay önce
Secim zamanı karabük safranbolu teşkilatları anlaşıp ülkücüler elif hanima oy vermedimi . Karabükteki chp liler rafet başkana oy vermedimi. Herkes aktığını biçer.
BOZOK 1 ay önce
YAŞASIN TÜRK DEVLETİ... YAŞASIN ALPASLAN TÜRKEŞ İN YİĞİT EVLATLARİ .. YAŞASIN ÜLKÜ OCAKLARI...
SALİH 1 ay önce
CHP ip saadet eserinizle gurur duyun..hdpkk ile gizli hatta şimdilerde aleni ittifakınızla...bu ülke size teslim edilir mi hiç
Alpdoğan 1 ay önce
Osman Öcalan trt ye çıktı diyenler,Osman Öcalan örgütten ayrılmıştır ve trt de dediği kürt halkı hdp ye oy vermek zorunda değildir manasındadır.Siz iyi parti sizlere sesleniyorum o koltuklarda bizim sayemizde oturuyorsunuz diyen Pervin Buldan ın sözleri yalan mı?İpin genel başkanı Demirtaşla kahvaltı hayali kurar,doğuda bir gezisinde bir vatandaş müsveddesi bura Kürdistan der sizin Meralden en ufak bir tepki yok.Görmezmisiniz pabucumun ülkücüleri.
Hdpkk barajı aşsın diye chp li her evden hdpkk ya bir oy diyen,ve seçimin sonucunda birlikte iyi salladık diyen ve pilav dağıtan chp değil mi?Size Mustafa Kemalin askeri değil generali olsanız ne yazar it sürüleri diyen hdpkk ile ittifak gücünüze gitmiyor mu ey chp liler.Biraz halk tv den sözcü gazetesinden kafanızı kaldırıpta uyanun artık.Bu hdpkk ile seçim kazanırsanız bu ülkede terörle mücadelemi yapılır?Chp nizi kasetle elegeçirip dizayn edilen chp niz perde arkasında Türkiyemizi 25 eyalete bölmekten bahsediyor,görmezmisiniz?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
banner11
banner12
3
kapalı
banner17
banner18
banner39
banner74