TUTTUĞU 4 BALIK PAHALIYA PATLADI

Korona virüs ile mücadele kapsamında başlatılan tam kapanma sürecinde kısıtlamaları ihlal ederek balık tutan bir kişiye cezai işlem uygulandı.

Manşet 02.05.2021, 17:44 02.05.2021, 17:49
4710
TUTTUĞU 4 BALIK PAHALIYA PATLADI
banner36

Korona virüs ile mücadele kapsamında başlatılan tam kapanma sürecinde kısıtlamaları ihlal ederek balık tutan bir kişiye cezai işlem uygulandı.

Korona virüsüyle mücadele kapsamında 17 Mayıs Pazartesi saat 05.00’a kadar sürecek olan tam kapanma sürecinde denetimler sıklaştırıldı. Safranbolu Emniyet Müdürlüğü ekipleri, "yoğunlaştırılmış dinamik denetim" süreci kapsamında yasakları delip balık tutanlara karşı göz açtırmadı. Denetimler kapsamında Bostanbükü köyünde derede balık tutulduğu ihbarı üzerine harekete geçen ekipler, bir kişi hakkında tutanak tuttu.

Recep A. isimli şahıs, canı sıkıldığından vakit geçirmek için geldiğini beyan ederken, olta ile tuttuğu 4 balık ise kendisine pahalıya patladı. Polis ekiplerinin tuttuğu tutanakları imzalayan Recep A., daha sonra olay yerinden uzaklaştı.

Yorumlar (5)
Hasan 1 hafta önce
Adam balık tutmuş, insanların arasına karışmamış, yoğunluk yapmamış.. aksine insanlardan izole balık tutmuş...İnsanları eve kapatma yerine pisikolojimizi bozmayacak, insanların birbirinden uzak olabileceği ortamlar oluşturulmalı.Balık tutmak da bunun en güzel örneğidir. dört duvar arasında 400 gündür insanın ruh hali nasıl olur biz öyleyiz maalesef.. Karabük'te olup bağı bahçesi olanlar şanslı, bizim gibi şehir hayatı ve apartman hayatı yaşayanlar için balık tutmak çoluk çocuğumuza nasıl iyi gelir idareciler bir anlasa...
.. 1 hafta önce
Enteresan
Cemil 1 hafta önce
İş mi bu, adam tam izole, doğada kimseyle irtibatı yok hangi mantıkla adamın peşine düşüp ceza kesliyor. Dışarıda insanlar sokakta, marketler dolu kimse birşey demiyor. Nasıl mantık bu?
Karabüklü Filozof 1 hafta önce
Ah be Dayı balık tutmak senin neyine... Bunun yerine kongreye gitmeliydin ki ceza yemezdin.
YAZIK 1 hafta önce
Adamlar mahallelerde çocuk parklarında maskesiz zombi gibi dolaşırken bu amcama ceza yazılması çok saçma .Ne güzel kimseye temas etmeden balık tutuyo adamcağız
15
az bulutlu
banner17
banner18
banner39
banner74