ŞAHİN, "İL BAŞKAN ADAYIMIZ İSMAİL ALTINÖZ'DÜR"

Karabük İl Kongresiyle ilgili önemli mesajlar veren Şahin, "Tartışmasız il başkan adayımız İsmail Altınöz'dür." dedi.

Manşet 14.01.2021, 18:09 14.01.2021, 18:46
2498
ŞAHİN, "İL BAŞKAN ADAYIMIZ İSMAİL ALTINÖZ'DÜR"
banner36

19 Ocak Salı günü gerçekleştirilecek olan AK Parti İl Kongresi öncesinde Karabük'ün siyaset büyüğü, devlet adamı, Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Mehmet Ali Şahin açıklama yaptı. Karabük İl Kongresiyle ilgili önemli mesajlar veren Şahin, "Tartışmasız il başkan adayımız İsmail Altınöz'dür." dedi.

Şahin, Karabük İl Kongresiyle ilgili yaptığı açıklamada net konuştu ve tüm tartışmalara son noktayı koydu. 

Şahin yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

"Son bir yılı aşkın bir süredir tüm dünyayı etkileyen koronavirüsten kaynaklı pandemi sürecini yaşıyoruz. Bu salgın hastalık insanlığın karşılaştığı en ağır felaketlerden biri oldu. Tabii ki Türkiye’de bu salgından etkilendi. Binlerce insanımızı kaybettik. Hayatını kaybeden vatandaşlarımızın sayısı azalsa da maalesef ölümler devam ediyor. 

Bu süreç her şeyi etkiledi. Ekonomiyi, siyasal hayatı, eğitimi ve hatta siyaseti de. Siyasi partiler de kongrelerini zamanında ve daha önce olduğu gibi gönlünce yapamadı. Böyle bir durum olmasaydı AK Parti olarak bizde çoktan büyük kongremizi yapmış olacaktık. 

Her şeye rağmen hayat devam ediyor. Türkiye’nin en büyük, en güçlü partisi olan AK Parti güçlü teşkilat yapısıyla gecikerek te olsa, il kongrelerine kadar bu süreci getirmeyi başardı. Süratli bir şekilde kongre süreçlerini tamamlamak istiyoruz. 19 Ocak’ta Karabük İl Kongremizi gerçekleştireceğiz. Genel merkezimiz diğer bütün illerde olduğu gibi Karabük’te de yoğun istişare çalışmaları yaptı ve 7. Olağan Kongreye mevcut İl Başkanımız İsmail Altınöz’le girmeyi kararlaştırdı.

Aday adayı da olan başka arkadaşlarımız da oldu. Onlarda böyle bir sorumluluğu üstlenmeye talip oldular. İnanıyorum ki, onlarda bu göreve layık kardeşlerimizdi. Ama Genel Merkezimiz ile Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’da “Mevcut il başkanımızla devam” dedi. Artık bize düşen bu karar doğrultusunda hareket etmektir. 

Siyaset uzun soluklu bir iştir. AK Parti’de her kardeşimize düşecek görev ve sorumluluklar vardır. Sabır her yerde olduğu gibi siyasette de önemli bir değerdir. Bu süreçler teşkilat mensuplarımız için bir sınavdır aynı zamanda. Karabük AK Parti mensubu kardeşlerimiz bu sınavlar 19 yıldır başarıyla veriyorlar. Bu sefer de vereceklerinden hiç şüphem yoktur. 19 yıl önce Türkiye’nin AK Parti’ye ne kadar ihtiyacı var idiyse, bugünde belki de daha fazla ihtiyacı vardır. 

Bölgemizin ve dünyanın içinden geçtiği zor şartlardan ülkemizin güçlenerek çıkacağına teminatı AK Parti, Cumhur İttifakı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bu inanç ve şuurla gerçekleştireceğimiz AK Parti Karabük İl Kongremizin başarılı geçmesini diliyorum. Kongre sonucu göreve gelecek kardeşlerimize şimdiden başarılar diliyorum."

Yorumlar (5)
halime 1 yıl önce
artık ilgilenmiyoruz
Kazım 1 yıl önce
YORUM YOK..GERÇEKTEN....
Ebubekir 1 yıl önce
Son noktayı Mehmet Ali Şahin koydu. Muhalif yönetime aday kişiler cevabını almıştır umarım.
Kâmil 1 yıl önce
Kişisel ihtiraslarına, hırslarına yenilerek saman altından su yürütmeye çalışanlara iyi bir mesaj olmuş. Ak partiyi başka partilerle karıştırmayın. Hata edersiniz. Bölmeyin, birleştirin.
ayşe 1 yıl önce
ülkenin şu geldiği hale bakınca,gerçekten de AKP'yi başka partilerle karıştırmıyoruz.
banner11
banner12
-2
hafif kar yağışlı
banner17
banner18
banner39
banner74