RECEP AKYEL, MEHMET ALİ ŞAHİN'İ VE KARABÜK MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİ

Özçelik İş Sendikası Genel Başkan Adayı Recep Akyel, Genel Başkan Yardımcısı Ferhan Öner ile Mehmet Ali Şahin'i ve Milletvekilleri Ünal ile Güneş'i ziyaret etti

Manşet 29.03.2022, 18:12 29.03.2022, 18:25
2358
RECEP AKYEL, MEHMET ALİ ŞAHİN'İ VE KARABÜK MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİ
banner131
banner36

Özçelik İş Sendikası Genel Başkan Adaylığını açıklayan Genel Başkan Yardımcısı Recep Akyel ve yol arkadaşı Genel Başkan Yardımcısı Ferhan Öner, bugün TBMM’de Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Mehmet Ali Şahin ile AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ile Niyazi Güneş’i ziyaret ettiler.

20 Yıllık sendikacılık deneyiminin ardından, bu Ekim ayında yapılacak olan 15. Genel Kurulunda Genel Başkan Adaylığını açıklayan Özçelik İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Recep Akyel, Genel Başkan Yardımcısı Ferhan Öner ile birlikte Karabük’ün siyaset büyüğü, Devlet adamı, 23. Dönem TBMM Başkanı, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurul Üyesi Mehmet Ali Şahin’i ve Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ile Niyazi Güneş’i TBMM’deki makamlarında ziyaret ettiler.

Şahin'e kongre süreci ve Genel Başkan Adaylığı ile ilgili çalışmalar hakkında bilgiler veren Recep Akyel, Özçelik İş Sendikası’nın geleceği, sendikal değişimde tabana yönelik yapılması gerekenler ile ilgili de fikirlerini anlattı. Mehmet Ali Şahin ise hemşerisi Recep Akyel ile yol arkadaşı Ferhan Öner’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, başarılar diledi.

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ile Niyazi Güneş’i de ziyaret eden Akyel ile Öner, burada da Genel Başkanlık seçimlerinde yaptıkları çalışmaları, sendikal anlayışlarda modern yenilikleri, taban ve üye bazlı yeni sendikal süreci, Özçelik İş Sendikası’nın geleceği hakkında bilgiler verdiler.Sohbet havasında geçen ziyaretlerden sonra Karabük Milletvekilleri Ünal ile Güneş, Genel Başkan Yardımcılarına başarılar dilediler.

Niyazi Güneş’e yapılan ziyaret sırasında, İzmir Bağımsız Milletvekili Mehmet Ali Çelebi’nin de tesadüf orada bulunmasından dolayı sohbetlerine ortak oldu. 

Yorumlar (2)
Hoca 5 ay önce
Allah aşkıma editör bunu yayınlayın. Kardemir aş eleman alınırken karabüklü olan ayrıştırılsın bizim çalışacak başka kökümüz yok, ikincisi devletin söz sahibi olduğu firmalara biz başvuru yapamıyoruz biz neden herkese kucak açtık herkese kaldı ki alımlarda şaibelidir. Ellerini yüreklerine koysunlar bu çıkar.
Recep kapucuoğlu 5 ay önce
Teşekkürler emeği geçen herkese
banner11
banner12
21
açık
banner125
banner18
banner74