RECEP AKYEL'E COŞKULU KARŞILAMA

Özçelik-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Recep Akyel'in temsilcilik karşılaması büyük bir coşkuyla yapıldı.

banner108
Manşet 23.10.2021, 16:29 23.10.2021, 16:51
2609
RECEP AKYEL'E COŞKULU KARŞILAMA
banner36

Özçelik-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Recep Akyel'in temsilcilik karşılaması büyük bir coşkuyla yapıldı.

Geçtiğimiz pazartesi günü göreve gelen Özçelik-iş Sendikası Karabük Şubesini ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Recep Akyel, bugün de görevlerine başlayan baş temsilcileri ve işyeri temsilcilerini ziyaret etti.

Şube Başkanı Kenan Yılmaz ve yönetimi ile birlikte Kardemir işyeri baş temsilciliğine ziyarette bulunan Akyel, konfetiler ve büyük bir coşku ile karşılandı. Baştemsilci ve temsilcilerin  yoğun ilgi gösterdiği Genel Başkan Yardımcısı Akyel, temsilcilerle de bir toplantı gerçekleştirdi.

Kendisine gösterilen yoğun ilgiden bir hayli memnun olduğunu belirten Recep Akyel, "Yeni bir dönemin başındayız, artık yeni şeyler söylemenin yeni işler yapmanın zamanı. Kardemir işçisinin çelik işçisinin birliği, kardeşliği gibi büyük ve paha biçilmez bir hazineye sahibiz. Geçmişin tüm olumsuzlukları, bu birliğin kardeşliğin, azmin ve iradenin önünde kayboldu gitti. Yeni olumsuzluklara yeni başarısızlıklara geçit yok, buna hakkımızda yok. Bu kentin ruhu olan emek ve alın terinin sahipleriyiz. Hayatımızı ilgilendiren her konuda taleplerimiz, fikirlerimiz ve katkılarımız olacaktır." Dedi. 

SENDİKA TEMSİLCİLERİ İŞÇİNİN GÖZÜ DİLİ VE KULAĞIDIR

Akyel sözlerine şu şekilde devam etti: "İşyeri sendika temsilcilerimiz sendikal örgütlenmenin sendikacılığın temel taşlarıdır, sendika temsilcileri işçinin gözü dili ve kulağıdır. Yeni dönemde temsilci arkadaşlarımızın fikirlerine ve desteklerine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyacağız. Hepsi birer ayrı değer olan bu arkadaşlarımızı kutluyor başarılar diliyorum.’’

Yorumlar (0)
banner11
16
açık
banner17
banner18
banner39
banner74