POLİSTEN TARAFTARA BİBER GAZLI MÜDAHALE

Amatör maç sonrası polis tribününden çıkmak isteyen taraftara biber gazı ile müdahale ederken engelli bir kız çocuğu sinir krizi geçirdi

Manşet 27.03.2022, 22:47 28.03.2022, 00:06
2643
POLİSTEN TARAFTARA BİBER GAZLI MÜDAHALE
banner36

Amatör maç sonrası polis tribününden çıkmak isteyen taraftara biber gazı ile müdahale ederken engelli bir kız çocuğu sinir krizi geçirdi.

Karabük Cengiz Ünal 1. Amatör Lig play-off maçında oynanan Kapullu Futbol Kulübü - Safranboluspor maçının ardından taraftar ile polis arasında gerginlik yaşandı. Polisin biber gazı ile müdahale ettiği olayda kulüp yetkililerinin araya girmesiyle taraftar bölgeden uzaklaştırıldı.

5 Bin Evler futbol sahasında Kapullu FK ile Safranboluspor karşı karşıya geldi. Mücadele karşılıklı gollerle 1-1 sonra erdi. Maç sonrası tribünde takımlarını destekleyen Kapullu taraftarı maç sonu stattan ayrılmak istediği sırada polis izin vermedi ve taraftar ile polis arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. Bu sırada demir kapıyı kapatan polis ekipleri, taraftara biber gazı sıktı. Gergin anların yaşandığı olayda engelli bir kız çocuğu da sinir krizi geçirirken, annesi polislere sitem etti.

Futbolcu ve kulüp yöneticilerin araya girmesiyle taraftarlar bölgeden uzaklaştırıldı. Bu sırada bazı taraftarlar ise biber gazından etkilendi.

Yorumlar (0)
banner11
banner12
21
az bulutlu
banner125
banner18
banner74